Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Nevute @ 2012 10 29, 12:38)
Kai taip nesiseke daryt, tai ir atrodo kad blogi, butelio sienele viena ilinkusi, o su biliardu is vis cirkai buvo, galvojau teksiu as ji i siena smile.gif Butelis tusciaviduris, o ten ne makaronai, bet tipo plausas biggrin.gif

a tu pablūdai lotuliukas.gif , dėl tokių niekų taip kabinėtis prie savęs , medis juk gyvas ir dar plius tipo vaikšto , tokios dėžės būna . kad ir realybėj įlinksta biggrin.gif
nuostabiai dailūs abu tortai wub.gif , ir , kad daugiau tokių vėjų nekalbėtum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 10 29, 12:07)
Sveikos kepejeles, ikeliu savo nelaimelius ir begu ziureti kokiu jus groziu pridaret smile.gif

nieko sau nelaimeliai. doh.gif Superiniai tortai!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Griaustinė @ 2012 10 29, 12:11)
šiknoj sliekų ieškot

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras pasakimas doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 29, 14:04)
nieko sau nelaimeliai. doh.gif  Superiniai tortai!!!!!!! wub.gif  wub.gif  wub.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Geras pasakimas doh.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif 100proc.
Atsakyti
Įkelsiu ir aš savo kuklius tortukus.
Maskarponinis, 2 kg
user posted image
Ir mergaitės krikštynų, rafaelo 3 kg
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nora25: 29 spalio 2012 - 14:10
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 10 29, 12:31)
Kokiu kremu jums lengviausia/paprasčiausia/įprasčiausia aptepti tortą prieš dedant apdengimo masę?



ir as noreciau suzinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajotojaa @ 2012 10 29, 13:45)
ir as noreciau suzinoti 4u.gif

Sviesto ir pudros kremu visada aptepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nora25 @ 2012 10 29, 15:09)


grazus

------
as visada naudoju sarlot krema.kitokio net nesu bandziusi smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
labai grazus tortai, nevute. Nesikalbink prie saves be reikalo mirksiukas.gif
Nora25, grazu, ypac tie batukai wub.gif

Del kremo, tai as visada naudoju sviesta su rududu arba su kondensuotu pienu. man toks skaniausias. Sviestas su pudra man labai neskanu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 29 spalio 2012 - 16:20
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 29, 17:19)
Laba  4u.gif
labai grazus tortai, nevute. Nesikalbink prie saves be reikalo  mirksiukas.gif
Nora25, grazu, ypac tie batukai  wub.gif

Del kremo, tai as visada naudoju sviesta su rududu arba su kondensuotu pienu. man toks skaniausias. Sviestas su pudra man labai neskanu  schmoll.gif



o sakykit nebus labai jau saldu, jei kepsiu rafaelo torta aptepsiu situo kremu sviestu su rududud ir dar dengsiu saldainiu mase?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajotojaa: 29 spalio 2012 - 17:12
saldus abu kremai - ir su rududu ir su cukraus pudra. Tik su rududu man skaniai saldu, o su cukraus pudra - neskaniai saldu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 29 spalio 2012 - 17:47
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 29, 16:46)
saldus abu kremai - ir su rududu ir su cukraus pudra. Tik su rududu man skaniai saldu, o su cukraus pudra - neskaniai saldu  biggrin.gif

O man tas saldumas i kondensuota uznesa cool.gif ir kilogramo jo netepu,nu kolkas niekas nieko nesake ,kad neskanu ax.gif
Atsakyti
varskinis su persikais 2100gr
user posted image
snikers 2500gr
user posted image
Atsakyti