Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(kr1stute @ 2012 10 28, 11:35)
@ADRIJ@ tobula kaip visada ,labai patiko tortas su gele ir tos nemegstamiausios  smile.gif
wub.gif



Ačiū 4u.gif

QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 28, 11:56)


, 1 kuriomis aisku as daznai labai naudojuos (atleiskit man uz tai), o gele  doh.gif  doh.gif  doh.gif niekaip nesuvokiu kaip 2 nemegstama gele sitaip tobulai padaryti, man idomu ar jus turit 3 moldus kiekvienai gelei atskirus ar turit koki viena universalu tam ziedlapio reliefui isgauti, nes aisku pirkt tai yra ten N rusiu visokiom gelem,  bet kad jie baisiai brangus.


Atleidžiu biggrin.gif .

Nežinau , bet niekaip negaliu pamilti orchidėjų blush2.gif , ( na dar šita rūšis , pusėtina , bet kitos doh.gif ) .

Moldai ir iškalėjai kiekvienai atskiri ( nepigu ) , o va universalaus neturiu , bet ruošiuosi turėti smile.gif ...... nors pagalvojus , kam jis man mastau.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 28, 13:12)
Moldai ir iškalėjai kiekvienai atskiri ( nepigu ) , o va universalaus neturiu , bet ruošiuosi turėti  smile.gif ...... nors pagalvojus , kam jis man  mastau.gif .

gal galetumet parodyt kaip tas universalus atrodo jai jau planuojat turet, turbut zinot koks jis, tada ir as uzsisakyciau, turiu viena lelijai nusipirkus, bet nesu leliju darius seip ikisu ten bet kokius ziedlapius ir spaudziu, vistiek nesu nei vienos geles padarius panasios i tikra, visos pas mane is pasaku srities, ta prasme kokios gaunas tokios ir buna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 28, 12:32)
gal galetumet parodyt kaip tas universalus atrodo jai jau planuojat turet, turbut zinot koks jis, tada ir as uzsisakyciau, turiu viena lelijai nusipirkus, bet nesu leliju darius seip ikisu ten bet kokius ziedlapius ir spaudziu, vistiek nesu nei vienos geles padarius panasios i tikra, visos pas mane is pasaku srities, ta prasme kokios gaunas tokios ir buna  lotuliukas.gif


Tokios gėlės turi pavadinimą , tai " fantazijos gėlė " , ir man jos nuostabios wub.gif , kartais gražesnės , nei tos , kurias tik išdidus pamatai , kad darytos ne iš kokios medžiagos , o iš cukraus , nors abejonių ir kyla ( kalbu apie dviejų vyrų -profų gėles , ne Alano , jas dar atskiriu , kad cukrinės biggrin.gif ) .

Šitas universalus , bet tik žiedlapiams , ne lapams .

user posted image... 13.20 svaro smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 28 spalio 2012 - 11:45
kokie groziai! tiek naujesniu mergaiciu,tiek senbuviu wub.gif
Atsakyti
Va toks antgaliukas
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 28, 13:44)
13.20 svaro  smile.gif .


Labai aciu 4u.gif nes apie toki reikala nezinojau, einu ieskot per kur parsisiusti, dar zinau kad yra universalus lapam ispaudas tai reik tuo paciu nusipirkt abu, jau tas vienas siuntimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 spalio 2012 - 06:44
Sveikos, noriu torta aplieti sokoladu. Gal galite padeti, kokiomis proporcijomis reikia visko imti?smile.gif
Atsakyti
O-RE-AR -niekad nebuciau pagalvojusi ,kad su vienu ir tuo paciu antgaliu apdzibavote abu tortus(beveik visai neturiu praktikos su antgaliais) ..... bigsmile.gif bigsmile.gif kaip faina! 4u.gif tai tikriausia tiem spygliukam laikete ji statmenai,o knygai-gulsciau? g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kokiu momentu į dengimo masę lašinti gelinius (americolor) dažus? Ir kiek jų apytiksliai lašinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 28 spalio 2012 - 17:40
Mergaitės, patarkit su kokia Americolor dažų spalva galima padaryt kūdikėlio figūrėlę. Ačiū už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 10 28, 18:37)
Gal galite patarti, kokiu momentu į dengimo masę lašinti gelinius (americolor) dažus? Ir kiek jų apytiksliai lašinti?

issiminkai mase ir tada lasini dazus.jei reikia,dazus pili i visa mase,jei reikia,mase dalini i kazkiek daliu ir dazai reikiamom spalvom.o lasinti tiek,kokio ryskumo reikia

QUOTE(fureci @ 2012 10 28, 18:39)
Mergaitės, patarkit su kokia Americolor dažų spalva galima padaryt kūdikėlio figūrėlę. Ačiū už pagalbą.

kuno spalva isgauti galima sumaisius vos rudos ir vos oranzines.is bedos tiktu,manau,ir tiesiog vos rudos idejus.o siaip,ivory atrodo turetu atitikti kuno spalva
Atsakyti
Ačiū labai. Einu bandyt:)
Atsakyti