Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Mažulėlė @ 2012 10 27, 10:22)
Tai niekas nenaudojate skystų dažų?  blink.gif  Tuoj supanikuosiu.  scare.gif Nes esu tedariusi baltą ir rudą dengimo masę, o dabar panelei reikia geltono torto.  mastau.gif

As turejau,kol neturejau geliniu ax.gif nieko gero,ismeciau greitai as juos
Atsakyti
Nu pasirodysiu ir aš su ,savo sūneliui darytu,krikštynų tortu doh.gif Mokausi iš jūsų,tai kažkaip reikia ir prisiduot kaip sekasi . Nelabai profiškai,bet kai susirinkusieji akis išpūtę žiūri ir netiki,kad tai mano pačios rankų darbas,tai tas tortas ir visai gražus pasidaro blush2.gif
Pirmi batukai (ne taip suklijuoti, aišku doh.gif ),pirmą kartą daryta šlapia beze doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(umedyte @ 2012 10 27, 17:43)
neringyte -grazu 4u.gif tik matosi su raideliu isemimu buvo problemu...? mirksiukas.gif o ko tas padekliukas taip susistumes g.gif o siaip tortukas grazulis,su pastilazu matosi draugaujate ,nesipykstate  thumbup.gif  thumbup.gif

su jom as vargstu doh.gif bet ir pastilazu as dar nepatenkinta, nes kazka ne taip darau g.gif jis ne toks kaip foto ziuriu pas kitas mergaites...pas mane jis, kaip sakoma per skystas arba per plonai iskocioju, nes kaip padengi torta kai kuriose vietose persisviecia, plius atrodo ir dedu citrinos r. kad butu baltesne bet ji nera balta g.gif doh.gif foto ji baltesne atrodo nei tikrovei unsure.gif

QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 27, 19:21)
Neringyte puikus tortas  4u.gif del raidziu tai biski atrodo pasitampiusios taip buna kai mase minkstoka buna, as siek tiek iskociojus mase plonai palieku ant stalo, tada ji vos apdziuna ir tada jau spaudziu ir dabar kaip nenesenei suzinojau, per maistine plevele

noriu pas tave i pamokas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2012 10 27, 23:57)

noriu pas tave i pamokas 4u.gif

kiek as tave galiu kviesti, ateik bet kada parodysiu ka moku juk negaila man bigsmile.gif
Atsakyti
Karvute, turbut graziausias tortas koki maciau paskutiniu metu siam forume thumbup.gif
rankinukas taip pat labai grazus
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2012 10 27, 22:23)
Karvute, turbut graziausias tortas koki maciau paskutiniu metu siam forume thumbup.gif
rankinukas taip pat labai grazus

Dristu teigti,kad ten matei ne torta,o tikra meno kurini bigsmile.gif o kitos deda ir tortu cia smile.gif

O as ir prie to pacio idesiu tortukus ax.gif Zinau iki tobulumo toli,bet ....man grazu biggrin.gif

Meduciai su zele gabaliukais abu, krikstynu 3.5kg ir gimtadieniui 2kg.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 28 spalio 2012 - 00:24
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 10 28, 01:19)
Meduciai su zele gabaliukais abu, krikstynu 3.5kg ir gimtadieniui 2kg.

Labai mieli, ypac su kicia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O-RE-AR su katuku koks grazutis 4u.gif !cia dzibavote slapia beze ar grietinele g.gif ?ir jei neklystu per apvalu(burbuliuku)antgali bigsmile.gif ?tie spygliukai labai fainai atrodo bigsmile.gif
knygos apdzibavimas laaaabai grazus thumbup.gif !kokiu antgaliu dzibavote blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umedyte: 28 spalio 2012 - 09:29
Labas rytas visoms .

Šį kartą nevardinsiu atskirai kiekvienos , nes patiko VISI jūsų tortai wub.gif , bet karvės nepaminėti , būtų nuodėmė , nerealu , kaip ir visi ankstesni kūriniai wub.gif .

------------------------------------------------------------------------------

Įmesiu , tik kelis savo , kas kartojasi jau tampa nuobodu .

Nors tokį irgi jau esu dariusi , tik vieno aukšto .

user posted image.......user posted image

Šitas nuostabiai dainininkei .

user posted image.......user posted image

Šitas , vienas dviems vaikučiams , viena pusė sesei , kita broliui .

user posted image........user posted image



user posted image.....user posted image

Ir nemėgstamiausios gėlės iš egzotinių gėlių .

user posted image
Atsakyti
@ADRIJ@ tobula kaip visada ,labai patiko tortas su gele ir tos nemegstamiausios smile.gif
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 10 28, 02:19)
Meduciai su zele gabaliukais abu, krikstynu 3.5kg ir gimtadieniui 2kg.


labai grazus tortukai ir labai tvarkingi kas yra man svarbiausia, kartais labai grazi ideja gali atrodyti nekaip jai nekruopsciai padaryta ax.gif
tas su katinuku labai mielas tik gal tas vardas siek tiek susilieja su tortu, siek tiek ryskesnio noretus arba gal raidziu arciau viena kitos, bet cia tikrai ne kritika o pastebejimas 4u.gif

na o del @drijos darbu jauciu nieko naujo nepasakysiu kaip tik tai, kad zaviuosi idealistiskumu kiekvieno darbo, aisku ideju gausa, kuriomis aisku as daznai labai naudojuos (atleiskit man uz tai), o gele doh.gif doh.gif doh.gif niekaip nesuvokiu kaip nemegstama gele sitaip tobulai padaryti, man idomu ar jus turit moldus kiekvienai gelei atskirus ar turit koki viena universalu tam ziedlapio reliefui isgauti, nes aisku pirkt tai yra ten N rusiu visokiom gelem, bet kad jie baisiai brangus.
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 28, 06:33)
Labai mieli, ypac su kicia  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ačiū
QUOTE(umedyte @ 2012 10 28, 08:27)
O-RE-AR su katuku koks grazutis 4u.gif !cia dzibavote slapia beze ar grietinele g.gif ?ir jei neklystu per apvalu(burbuliuku)antgali bigsmile.gif ?tie spygliukai labai fainai atrodo bigsmile.gif
knygos apdzibavimas laaaabai grazus thumbup.gif !kokiu antgaliu dzibavote blush2.gif ?

Ačiū,dariau su tuo pačiu antgaliu abejus dziubavimus bigsmile.gif paskui nudfotkinsiu ir parodysiu mirksiukas.gif puosta slapia beze,o knyga aisingu

QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 28, 09:56)
labai grazus tortukai ir labai tvarkingi kas yra man svarbiausia, kartais labai grazi ideja gali atrodyti nekaip jai nekruopsciai padaryta  ax.gif
tas su katinuku labai mielas tik gal tas vardas siek tiek susilieja su tortu, siek tiek ryskesnio noretus arba gal raidziu arciau viena kitos,  bet cia tikrai ne kritika o pastebejimas 4u.gif

Ačiū,mėgstu tvarkingus tortus,tai ir stengiuosi pati tokius daryti ax.gif kas liecia vardą,tai rodos normaliai,nes is pradziu padariau zalsvus,kaip lapai,tai labai liejosi,o sitos ryskesnes gerokai mirksiukas.gif
Atsakyti