Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 27, 13:23)
koks mielas

aciu. ax.gif

QUOTE(umedyte @ 2012 10 27, 14:24)
IwonaBogd - fainulka ciucikas o ir tortukas toks valgomas valgomas thumbup.gif koks tai tortas? bigsmile.gif

Jo, tikrai valgomas ax.gif . O viduj "sokoladine simfonija" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(umedyte @ 2012 10 27, 14:24)
Mingailiux -labai dailu 4u.gif is ko padaryta zolyte? g.gif

Aciu. Zolyte - slapia beze
Atsakyti
aciu uz atsakymus merginos 4u.gif , pradziai bandysiu naudoti alieju, kol papulsiu i koki didmiesti nes pas save visu tinklu vaistines perklausiau ir nieviena neturi doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Wilina @ 2012 10 27, 08:52)
taip del MMG 4u.gif , o kaip tuos miltelius pasiruosti reikia?issivirti sirupa kaip anksciau  minejo? ar tiesiog pacius miltelius ir pilat?


oj neee... ne pačius miltukus pilt schmoll.gif reik išsivirt sirupą iš tų miltukų, sugrįžk keliais puslapiais atgal buvau aprašius 4u.gif Tą gatavą sirupą kur nuotrauką įmetei - tai pirmą kart matau, nieko negaliu pasakyt apie jį 4u.gif
pamėginsi be glicerino ir nepasigesi jo tongue.gif aš darau be jo ir galvos nesuku, nes viskas puikiai gaunasi lotuliukas.gif

QUOTE(naitas @ 2012 10 27, 10:34)
Nu nenaudokit to glicerino ir gliukozės miltelių - keiskit gliceriną NATURA aliejum, o gliukozę - dirbtiniu medumi. Sirupą virsit, nedavirsit, pervirsit.. kam Jums to reik.. irnesakyk.gif


dėl glicerino/aliejaus drinks_cheers.gif o sirupas prieš dirbtinį medų turi pranašumą, nes masė gaunasi baltesnė tongue.gif asmeniškai man nesudaro jokių problemų pavirt kelias minutėles tą sirupiuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 10 27, 13:22)
Tai niekas nenaudojate skystų dažų?  blink.gif  Tuoj supanikuosiu.  scare.gif Nes esu tedariusi baltą ir rudą dengimo masę, o dabar panelei reikia geltono torto.  mastau.gif

ne, bent aš tai nenaudoju.. o jeigu man reikia skystų dažų, tai paimu lašą gelinių dažų, sumaišau šaukštelyje vandens, išplaku gerai, ir turiu skystų dažų.
Skysti dažai naudojami kam - piešimui teptuku. Nu nežinau dar kam.. dar galima vieną kitą lašą įlašint į masę, gausis pastelinė spalva. Nu ir viskas.. skystų dažų naudojimas pas mane tuo ir baigiasi.

QUOTE(RiMami @ 2012 10 27, 16:23)
dėl glicerino/aliejaus drinks_cheers.gif o sirupas prieš dirbtinį medų turi pranašumą, nes masė gaunasi baltesnė  tongue.gif asmeniškai man nesudaro jokių problemų pavirt kelias minutėles tą sirupiuką biggrin.gif

taip, dirbtinis medus - gelsvokas. Bet žinant, kad čia beveik niekas nedaro tikrosios beze dėl to, kad neišverda cukraus sirupo, tai nesinori raginti virti gliukozės sirupą biggrin.gif

RiMami, kur tortai lens.gif vestuviniai buvo super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 27, 15:34)
RiMami, kur tortai lens.gif vestuviniai buvo super  wub.gif


ačiū ačiū 4u.gif kada nors atitempsiu kai nustosiu pyktis su nuotraukom user posted image
Atsakyti
iki jusu tobulu ir be galo graziu tortuku man dar toli, bet rodausi
snikersas 2,5 kg pastilazas
user posted image
Atsakyti
AKVILYTE na jus ir pavarot 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif superine karvute
Atsakyti
neringyte -grazu 4u.gif tik matosi su raideliu isemimu buvo problemu...? mirksiukas.gif o ko tas padekliukas taip susistumes g.gif o siaip tortukas grazulis,su pastilazu matosi draugaujate ,nesipykstate thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umedyte: 27 spalio 2012 - 17:46
....nu bet karve thumbup.gif man tokios reiktu su dyyyydeliu tesmeniu lotuliukas.gif

nieko blatno irnesakyk.gif

sokoladinis su sokoladiniu ganasu, gietinele, pastilazas
user posted image

rafaelo, slap beze, pastilazas....su 45 ramunem ir drugeliais doh.gif
user posted image
Atsakyti
Neringyte puikus tortas 4u.gif del raidziu tai biski atrodo pasitampiusios taip buna kai mase minkstoka buna, as siek tiek iskociojus mase plonai palieku ant stalo, tada ji vos apdziuna ir tada jau spaudziu ir dabar kaip nenesenei suzinojau, per maistine plevele

Pasta222 zaviuosi jusu kremu puostais tortais, man labai grazu, bet va as visai neturiu progos tokiu isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 27, 20:21)

Pasta222 zaviuosi jusu kremu puostais tortais, man labai grazu, bet va as visai neturiu progos tokiu isbandyti  ax.gif


dekui 4u.gif

...o cia progu ir nereikia biggrin.gif
pasikviesk kaimyna prie kavutes stai tau ir proga lotuliukas.gif
Atsakyti