Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Bet rankinukas tai nerealus 4u.gif

Klausimelis kiek reiketu pilti skystu dazu i mase kad ji nepakeistu konsistencijos? ar geriau tokiais dazais is virsaus dazyti? ir kaip padarot kad tortai blizgetu? nes man vis buna apsinesus ta mase pudra blush2.gif

Ir dar klausimelis ar galejo del dazu pasikeisti mano bezo konsistensija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griode: 27 spalio 2012 - 10:10
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 27, 10:50)
Aciu.
Issaugosiu ideja su rankinuku, labai man patiko wub.gif  wub.gif  wub.gif  O kaip ta rankena padaryta? g.gif

aciu smile.gif rankena kaip ir kita is pastilazo dengimui (viduj vielute), poto dazyta pora sluoksniuku (tamsiau sviesiau) ale bambukui imituoti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(griode @ 2012 10 27, 11:05)
Bet rankinukas tai nerealus 4u.gif
Klausimelis kiek reiketu pilti skystu dazu i mase kad ji nepakeistu konsistencijos? ar geriau tokiais dazais is virsaus dazyti? ir  kaip padarot kad tortai blizgetu? nes man vis buna apsinesus ta mase pudra blush2.gif
Ir dar klausimelis ar galejo del dazu pasikeisti mano bezo konsistensija?

aciu, su skystu niekad nebandziau ir nebandysiu smile.gif man patinka geliniai (naudoju americolor) smile.gif blizgesys gaunas kai dazoma ant virsaus su vandenuku. jei nenorit blizgesio naudojat ne vandeni o degtine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 27 spalio 2012 - 10:39
QUOTE(ramune.v @ 2012 10 27, 11:36)
aciu smile.gif rankena kaip ir kita is pastilazo dengimui (viduj vielute), poto dazyta pora sluoksniuku (tamsiau sviesiau) ale bambukui imituoti.  smile.gif
Papildyta:

aciu, su skystu niekad nebandziau ir nebandysiu smile.gif man patinka geliniai (naudoju americolor) smile.gif blizgesys gaunas kai dazoma ant virsaus su vandenuku. jei nenorit blizgesio naudojat ne vandeni o degtine.

Dekoju, o americolor ne kartus? nes kazka girdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 10 27, 00:55)
Aisingu 4u.gif


Ačiū. smile.gif

QUOTE(Wilina @ 2012 10 27, 01:18)
merginos, bet gaminamose vaistinese apklausiau seke jau 4metai kaip nera glicerino vidiniam vartojimui g.gif . o kur turi isorinio naudojimo tai jo maistui naudoti negalima verysad.gif jis nuodingas verysad.gif . tai cia gal tik pas mus nera jo pirkti doh.gif


Mano tai Panevėžyje pirktas. Tikrai dar nuėjusi pažiūrėjau, kad ant buteliuko parašyta VIDINIAI.

QUOTE(naitas @ 2012 10 27, 10:34)
Nu nenaudokit to glicerino ir gliukozės miltelių - keiskit gliceriną NATURA aliejum, o gliukozę - dirbtiniu medumi. Sirupą virsit, nedavirsit, pervirsit.. kam Jums to reik.. irnesakyk.gif


bigsmile.gif

QUOTE(griode @ 2012 10 27, 11:05)
Klausimelis kiek reiketu pilti skystu dazu i mase kad ji nepakeistu konsistencijos? ar geriau tokiais dazais is virsaus dazyti? ir  kaip padarot kad tortai blizgetu? nes man vis buna apsinesus ta mase pudra blush2.gif


Ir man toks klausimas, nes turiu tik skystų dažų. Kitokių nebelabai gausiu, nes torto dukrai jau antradieniui reikia.

Dar man toks klausimas iškilo - jeigu šiandien pasidarysiu figūrėles, dar bus jos geros antradienį? Ar vėliau daryti?
Atsakyti
QUOTE(griode @ 2012 10 27, 12:03)
Dekoju, o americolor ne kartus? nes kazka girdejau g.gif

na jei labai prikrausit-gal smile.gif bet as tiek nededu smile.gif be to kiek atmenu kalba ejo apie raudonus ir juodus (nes jas ryskias isgauti daug ir reik).

Del skysty dazu tada deciau juos vietoj vandens zelatinai ruosti. kitu atveju manau pastilazas suskistes ir gausis...

del figureliu-aisku geros bus, tik kietos, bet gal jums tokiu ir reik smile.gif laikykit kur dezutej, sausoj tamsioj vietoj. Va mano nepanaudoti batukai stovi gal 5men-ir viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 27 spalio 2012 - 11:13
QUOTE(ramune.v @ 2012 10 27, 12:12)
Del skysty dazu tada deciau juos vietoj vandens zelatinai ruosti. kitu atveju manau pastilazas suskistes ir gausis...


Tai niekas nenaudojate skystų dažų? blink.gif Tuoj supanikuosiu. scare.gif Nes esu tedariusi baltą ir rudą dengimo masę, o dabar panelei reikia geltono torto. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 27 spalio 2012 - 11:27
QUOTE(Mažulėlė @ 2012 10 27, 12:22)
Tai niekas nenaudojate skystų dažų?  blink.gif  Tuoj supanikuosiu.  scare.gif Nes esu tedariusi baltą ir rudą dengimo masę, o dabar panelei reikia geltono torto.  mastau.gif

tik jau nereik panikuoti-naudos is to nebus biggrin.gif tikrai skaiciau, kad yra naudojusiu, atsilieps tik kiek veliau gal smile.gif (savaitgaliai cia ramus), bandykit uzklausti SIOJE TEMOJE
Atsakyti
Jau paskaičiau, kad blankūs ir šiaip visą reikalą sugadina tie skysti. karsta.gif Ne nu... o aš matai jau įsivaizdavau, turiu dažų, masę padaryt moku, viskas puiku. Plempa. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 27, 10:18)



koks mielas
QUOTE(ramune.v @ 2012 10 27, 10:28)


super!
Atsakyti
Mano siandieniniai teletabiai. au n kartu panasiu tortu visi mate, bet as pirma karta toki dariau. Tai idedu pasirodyt ax.gif

Rafaello, 3,2kg
user posted image
Atsakyti
wilina as irgi pirkau pries 1,5 menesio glicerina vidiniam naudojimui vaistus gaminancioj vaistinej.viena diena uzsake,o kita atveze ax.gif parasyta vidiniai.. g.gif berods seimos vaistineje,bet galiu ir klysti,nes keicias tie pavadinimai kai kada...bet tikrai ne euro ar camelijos vaistinese schmoll.gif
Atsakyti
IwonaBogd - fainulka ciucikas o ir tortukas toks valgomas valgomas thumbup.gif koks tai tortas? bigsmile.gif
ramune v -aukstasis pilotazas....vien rankena ko verta thumbup.gif mirksiukas.gif
Mingailiux -labai dailu 4u.gif is ko padaryta zolyte? g.gif
Atsakyti