Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

snikers 2600gr
user posted image
teveliui...
user posted image
...ir suneliui
user posted image
vysninis karamelinis 4kg
user posted image
vysninis karamelinis 1900gr
user posted image
2100gr
user posted image
Atsakyti
SAULES ZUIKUTI,labai mieli tortukai,saunuole smile.gif
Gal galeciau gauti patarima?Labai jau man tas su kavrbatkem aplink tortau grazu,noriu mamai su gimtadieniu toki daryt.kaip padaryti tas kvarbatkes aplink torta?reik lygias juosteles susipjaustyt ir daryt kvarbatkas?ar apvalias juostutes?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Nu bet karve kooookia gerule. Mistika, kaip tokia padaryti. Super!

Mano sios dienos darbeliai:
Maskarpone su persikais, 2,3kg
user posted image

Snikersas, 2,3kg
user posted image

Jogurtinis su persikais ir zele gabaliukais, 2,5kg
user posted image
Atsakyti
SAULĖS ZUIKUČIO ir Mingailiux - labai liuks, o jau mieląjį gitaristą norisi ant delno pasisodinti.
Atsakyti
QUOTE(astase @ 2012 10 26, 20:17)
Gal galeciau gauti patarima?Labai jau man tas su kavrbatkem aplink tortau grazu,noriu mamai su gimtadieniu toki daryt.kaip padaryti tas kvarbatkes aplink torta?reik lygias juosteles susipjaustyt ir daryt kvarbatkas?ar apvalias juostutes?

nezinau kaip kitos daro,o as tai pjoviau tiesias juosteles ,jas bangavau ir klijavau

QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 26, 20:19)


labai fainas su peliuku.cia jsi is kazkokio multiko,ar tiesiog pati taip sumastei?
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 26, 21:10)
labai fainas su peliuku.cia jsi is kazkokio multiko,ar tiesiog pati taip sumastei?

Cia is filmuko Peliuko dainele" Tik tiek, kad jis truputi pakeistas, nes ten pelius su super plonom kojom ir rankom, ilga ziurkes nosim ir ceburaskos ausim. Pakoregavau, kad jis mon stovetu ir islaikytu proporcijas, tai jau nebepanasus gavosi
Atsakyti
saugausi tuos fantastiskus tortus su figurkom ir galvoju.... nu kokio velnio g.gif vistiek niekada tokiu neislipdysiu doh.gif verysad.gif nerealiai wub.gif
Atsakyti
gelbekit, nesulaukiau vieno atsakymo o jau kitas klausimas iskilo....kur jus perkat glicerina maistini ir gliukoze, beje kokiu pavidalu gliukoze perkat (skysta ar milteliais)?

labai laukiu atsakymo, aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

Gal galėtų man kas nors pasakyti, kuo klijuojate tortui papuošimus? Na, suprantu, figūrėlės gal ir paprastai laikosi, bet kaip laikosi, pvz. plokščios gėlytės, skrituliai torto šonuose? 4u.gif
Atsakyti
Saules Zuikuti, mingailiux, kaip visada praskaidrinat foruma wub.gif

mingailiux, is ko ta "zolyte" padaryta? ten trupiniai zaliai nudazyti, ar kas?
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 26, 21:14)
Cia is filmuko Peliuko dainele"

kokia sviesi diena,kokia grazi daina,ir as toks nuostabus,ir balsas toks skambus... lia lia lia ... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 26 spalio 2012 - 21:30
QUOTE(Wilina @ 2012 10 26, 21:12)
gelbekit, nesulaukiau vieno atsakymo o jau kitas klausimas iskilo....kur jus perkat glicerina maistini ir gliukoze, beje kokiu pavidalu gliukoze perkat (skysta ar milteliais)?

labai laukiu atsakymo, aciu 4u.gif


maistinis glicerinas - vaistinese, kuriose gaminami vaistai, o skysta gliukoze nzn, maciau internetinese parduotuvese, kur tortu puosimam viskas. As naudoju dirbtini medu (jo sudetis - tai gliukozes sirupas su trupuciu kazko kito, neatsimenu). o apie gliukoze milteliais kazkas kazkur lyg rase, kad sirupa verda, panasiai kaip beze kremui, bet kaip per ruka - tut pomniu, tut nepomniu... biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2012 10 26, 21:19)
Labas vakaras.

Gal galėtų man kas nors pasakyti, kuo klijuojate tortui papuošimus? Na, suprantu, figūrėlės gal ir paprastai laikosi, bet kaip laikosi, pvz. plokščios gėlytės, skrituliai torto šonuose?  4u.gif


as klijuoju baltymu. galima degtine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 26 spalio 2012 - 21:26