Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 25, 15:49)
Mano kaciukas
Vysninis/karamelinis, 2,4kg
(Foto ne taip atrodo, nesimato kojyciu, uodegytes kaip realybeje)


4u.gif O vaikui valgyti kačiuką nebuvo gaila?
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 10 26, 11:01)
  kaip ta karves galva laikosi? smile.gif

galvoja pasinaudosiu kazkieno genealia mintim su sausais pusryciais... tai padariau ja is pustu kvieciu... pradzioj sumaisiau su likusiu sviestiniu kremu, ale vistiek padoriai nesulipo.. tai paskui dar sokolado islydziau.. suma sumarum vistiek galva sunki gavos doh.gif na bet vientisa, tai ant dvieju pagaliuku laikesi kazkaip... nors vistgiek pasmuko.. bet dar pries dengiant....

danke uz geras emocijas smile.gif ner jegu tortam... bet kaip visada visiem sakau.. mane galima suviliot ideja lotuliukas.gif cia tik uzvakar vakare paprase.... o dabar jau iskeliaves i svente smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 spalio 2012 - 10:29
O kokiai cia karviu myletoju (o gal nemyletoju - karve gi pjauti reiks..) sventei skirtas toks tortas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 26 spalio 2012 - 10:37
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 26, 11:36)
O kokiai cia karviu myletoju (o gal nemyletoju - karve gi pjauti reiks..) sventei skirtas toks tortas?  smile.gif

sios sventes rengejui.... smile.gif

o del tu pjaustymu tai sena issemta tema... kas nenori tokio pjaustyt tas ir neuzsakineja smile.gif lasva salis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 spalio 2012 - 11:01
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 26, 09:23)
tai rase,kad grietineles nebegaus savam kaime  smile.gif

oi, prazioplinau blush2.gif tada ne kas unsure.gif
Papildyta:
melynas dangus grazu smile.gif
akvilyte superine karvyte bigsmile.gif kur ziurke kai jos reik biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 10:49)


kavos torciukas... 6kg  doh.gif  vienas is tu kurie nepasiduoda fotkinimui sad.gif



ohmy.gif zašibys thumbup.gif kitaip ir nepasakysi schmoll.gif aš,kaip ūkininke tarsiu: superinė karvutė,tik akys biški keistos,gal nemelžta,tešmuo tai nemažas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 10 26, 13:48)
ohmy.gif zašibys thumbup.gif kitaip ir nepasakysi schmoll.gif aš,kaip ūkininke tarsiu: superinė karvutė,tik akys biški keistos,gal nemelžta,tešmuo tai nemažas laugh.gif

taigi čia MIS karvute tongue.gif akys patemptos... (.)(.) kaip priklauso irgi padidinti mirksiukas.gif tu manai kad tik moteros nori but grazios tongue.gif karvutes irgi stengias lotuliukas.gif

butum macius kokia nosi buvau padarius doh.gif parsiuko... tai paskui plastine operacija atlikinejau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 spalio 2012 - 12:54
QUOTE(Nevute @ 2012 10 25, 21:03)


Ta proga ikelsiu savo siandieninius smile.gif



nerealiai grazus!!! wub.gif wub.gif wub.gif Man labai patinka jusu tortukai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 09:49)
pagal uzrasa ant foto tai gaunas kaip ir autoportretas  lotuliukas.gif  tongue.gif

kavos torciukas... 6kg  doh.gif  vienas is tu kurie nepasiduoda fotkinimui sad.gif


wow bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif va cia tai menas!!! thumbup.gif
Atsakyti
aciu visoms, pastebejusioms mano dubce su stuburo trauma 4u.gif rolleyes.gif kitakart zinosiu ka daryti kitaip ax.gif
visu tortukai super thumbup.gif naujokiu irgi mirksiukas.gif
karvute-labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umedyte: 26 spalio 2012 - 13:17
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 13:53)
taigi čia MIS karvute tongue.gif akys patemptos... (.)(.) kaip priklauso irgi padidinti  mirksiukas.gif  tu manai kad tik moteros nori but grazios  tongue.gif  karvutes irgi stengias  lotuliukas.gif

butum macius kokia nosi buvau padarius  doh.gif  parsiuko... tai paskui plastine operacija atlikinejau  tongue.gif

NA TIKRAI SUPERINE KARVUTE,DAR NEMATYTAS TOKS TORTAS... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 14:53)
taigi čia MIS karvute tongue.gif akys patemptos... (.)(.) kaip priklauso irgi padidinti  mirksiukas.gif  tu manai kad tik moteros nori but grazios  tongue.gif  karvutes irgi stengias  lotuliukas.gif

butum macius kokia nosi buvau padarius  doh.gif  parsiuko... tai paskui plastine operacija atlikinejau  tongue.gif

nu tai dabar pradėk dar teisintis, kad dar ir neatrajoja ta karvė laugh.gif
o turėtų umn.gif:
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 10:49)



griuk negyvas blink.gif thumbup.gif man irgi tokia prasyciau lotuliukas.gif
QUOTE(keno @ 2012 10 26, 13:48)
ohmy.gif zašibys thumbup.gif tik akys biški keistos,gal nemelžta,tešmuo tai nemažas laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti