Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

SOS !!! Pagalbos ! Tortu gamyba man ne naujiena, bet tokiu sposu dar nebuvo. Rytojaus vakarui pazadejau mergaitei padaryti barbes torta. Viska susipirkau, viskas gaunasi gerai, grietinele issiplake nuostabiai, liko tik surinkti tortuka ir se tau, kad nori, bededant aukstus grietinele pradejo skysteti, kylant i virsu vis labiau ir labiau, skubejau sutepti ir ideti i saldytuva, kad pradetu stingti, taciau po valandos atidarius saldytuva vos nesucypiau, visas tortas nuciuozes, grietinele kaip neplakta, dabar naktis nebera ka daryt. Taciau man sivakar reikia dovanot barbes torta, kaime grietineles nerasiu, o ir nlb pagelbetu, isigert nespetu.. Ka daryti? Kokie tortai greitai isigeria ir sustingsta? Kaip padaryti tai barbei sijona!? Galvojau gal tingini daryt, net nebezinau. Prasau patarkit, busiu amzinai dekinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rututex @ 2012 10 26, 01:41)
SOS !!! Pagalbos ! Tortu gamyba man ne naujiena, bet tokiu sposu dar nebuvo. Rytojaus vakarui pazadejau mergaitei padaryti barbes torta. Viska susipirkau, viskas gaunasi gerai, grietinele issiplake nuostabiai, liko tik surinkti tortuka ir se tau, kad nori, bededant aukstus grietinele pradejo skysteti, kylant i virsu vis labiau ir labiau, skubejau sutepti ir ideti i saldytuva, kad pradetu stingti, taciau po valandos atidarius saldytuva vos nesucypiau, visas tortas nuciuozes, grietinele kaip neplakta, dabar naktis nebera ka daryt. Taciau man sivakar reikia dovanot barbes torta, kaime grietineles nerasiu, o ir nlb pagelbetu, isigert nespetu.. Ka daryti? Kokie tortai greitai isigeria ir sustingsta? Kaip padaryti tai barbei sijona!? Galvojau gal tingini daryt, net nebezinau. Prasau patarkit, busiu amzinai dekinga wink.gif

As visada barbei sijona darau dideliam bliude, itiesus maistine plevele, kad geriau issiimtu. Jame gerai sustingsta jogurtiniai tortukai. Gal pabandyk jogurtini koki padaryt (su daugiau zelatinos)? Tik laukti vistiek, zinoma, reikes... g.gif
Atsakyti
as irgi tokioj beviltiskoj situacijoj turbut bandyciau jogurtini daryti
Atsakyti
As ir daryciau jogurtini, arba visai be zelatinos (deti ta smilgos riebu+grietinele) tada labai greit isigeria arba su daugiau zelatinos kad tvirciau laikytusi bet tada daaaugiau sulaistyti. Barbes sijona puoskit atskirais kaip lapukais (gabaliukais) jei ir pasistoves nieko neatsitiks, o ir transportuojant jei pasikratytu-galima lengvai koreguoti (jei aisku pati vesit), bet kai ne vientisai apdengtas-tokiu atveju daug geriau.
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 10 26, 09:03)
As ir daryciau jogurtini, arba visai be zelatinos (deti ta smilgos riebu+grietinele)

tai rase,kad grietineles nebegaus savam kaime smile.gif
Atsakyti
Tokiu atveju gaminciau trupiniu torta. Jis geras ne tik tuo, kad jam nereikia susistoveti, bet ir tuo, kad is jo galima formuoti kokia nori forma mirksiukas.gif
http://www.seforecep...rupiniu_pyragas

pvz as is tokio gaminau si piestuka:
Atsakyti
pagal uzrasa ant foto tai gaunas kaip ir autoportretas lotuliukas.gif tongue.gif

kavos torciukas... 6kg doh.gif vienas is tu kurie nepasiduoda fotkinimui sad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rututex @ 2012 10 25, 23:41)
SOS !!! Pagalbos ! Tortu gamyba man ne naujiena, bet tokiu sposu dar nebuvo. Rytojaus vakarui pazadejau mergaitei padaryti barbes torta. Viska susipirkau, viskas gaunasi gerai, grietinele issiplake nuostabiai, liko tik surinkti tortuka ir se tau, kad nori, bededant aukstus grietinele pradejo skysteti, kylant i virsu vis labiau ir labiau, skubejau sutepti ir ideti i saldytuva, kad pradetu stingti, taciau po valandos atidarius saldytuva vos nesucypiau, visas tortas nuciuozes, grietinele kaip neplakta, dabar naktis nebera ka daryt. Taciau man sivakar reikia dovanot barbes torta, kaime grietineles nerasiu, o ir nlb pagelbetu, isigert nespetu.. Ka daryti? Kokie tortai greitai isigeria ir sustingsta? Kaip padaryti tai barbei sijona!? Galvojau gal tingini daryt, net nebezinau. Prasau patarkit, busiu amzinai dekinga wink.gif

Man taip buvo,kai bandziau meduti tepti su pastovejusia (isplakta) grietinele,irgi ciuoze,tai is karto perdariau,nes buciau ir radus pabegusi torta..
Be grietineles vargu ar gausis tortas-lekit i parduotuve geriau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 08:49)

kavos torciukas... 6kg  doh.gif  vienas is tu kurie nepasiduoda fotkinimui sad.gif


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif lens.gif lens.gif lens.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif Tikriausiai jau viska pasakiau apie si torta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 10:49)
pagal uzrasa ant foto tai gaunas kaip ir autoportretas  lotuliukas.gif  tongue.gif

kavos torciukas... 6kg  doh.gif  vienas is tu kurie nepasiduoda fotkinimui sad.gif



Eina sau! blink.gif kaip ta karves galva laikosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 10:49)

Nieko sau karvute doh.gif doh.gif doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif Superine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 26, 11:49)
pagal uzrasa ant foto tai gaunas kaip ir autoportretas  lotuliukas.gif  tongue.gif


laugh.gif thumbup.gif nu bet ir Tavo pajegumai.. super wub.gif
Atsakyti
akvilyte, super!!! bigsmile.gif
Atsakyti