Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(akvilyte @ 2012 10 25, 21:05)
mhm rolleyes.gif

lotuliukas.gif nu galim apsikeist  biggrin.gif  man pavasari reiks  bigsmile.gif

thumbup.gif

nu jau neee...iki tamstos lygio nedaaugau dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 10 25, 19:52)
diedas atsiunte fotke.... rado vieno seimuno paskyroj cool.gif fotografuota lrs'e  cool.gif


betgi kiek susidomėjimo sulaukęs kūrinys bigsmile.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
merginos dar padekit truputi... ***** netelpa mano tortas i saldytuva doh.gif doh.gif doh.gif o jei as padeciau ant palagnes prie atdaro balkono, kadangi lyja (laiks nuo laiko) tai atitraukiau labiau i kampa, bet ar ta dregme nesugadins??? unsure.gif
Atsakyti
Bandau parodyti ir as savo darbelį, o tai vis į kitų darbus žiūriu ir nedrystu savo parodyt. blush2.gif
Vyšninis-jogurtinis, MMG, pastilažas.user posted image
Atsakyti
niu va cia tas mano nelaimingas gaminys... kazkaip kol buvau nedarius tai sparnai ogogo kokie buvo, o dar kai jusu cia prisiziuriu... na bet kai padariau - daviau savo tortui varda bigsmile.gif Tortas - iskrypelis lotuliukas.gif nepagalvokit nieko blogo, cia tik del to, kad sukrypes, susmukes - avarija, zodziu o dar ir i saldytuva netelpa... doh.gif verysad.gif speju per plonai as ta dengimo mase iskociojau kad persisviecia... arba kitas variantas - man ji nesigavo... g.gif nes ir sviestiniu kremu buvau aptepus tiesa labai plonu bet jo buvo... na bet kaip pirmam kartui ir savam valgymui, tai sueis... o jei kas sakys, koks cia per pabaisa, atkirsiu, kad jei ka - galiu pati viena suvalgyt lotuliukas.gif niu arba ka riebiau sugalvosiu - zesim kokia faze mano bus lotuliukas.gif
niu tai va - tortas Iskrypelis unsure.gif snicersas, 5.5kg
http://www.part.lt/i...76a30797463.JPG
http://www.part.lt/i...41611f79725.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forti: 25 spalio 2012 - 20:31
QUOTE(ingridasir @ 2012 10 25, 20:29)
Bandau parodyti ir as savo darbelį, o tai vis į kitų darbus žiūriu ir nedrystu savo parodyt.  blush2.gif


taigis drįskit, drįskit. Puikus tortukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Forti @ 2012 10 25, 20:30)
niu va cia tas mano nelaimingas gaminys...


nu nieko sau blink.gif Ale ir apsiverčia liežuvis kabinėtis prie tokio torto blink.gif Taigi grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 spalio 2012 - 20:45
Na ir dar keli seniau daryti, tai jau nebepamenu kas viduj.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
akvilyte geeeeras, koks susidomejimas seimunu thumbup.gif
ingridasir labai grazus lego tortas, uzrasas tai typ top toks pat smile.gif
SZ kaip visada wub.gif
Mingailiux jau toks svelnus kaciukas atrodo wub.gif thumbup.gif
Rasa_zyk laaabai grazus tortas, labai labai wub.gif ir keksiukai! smile.gif
IwonaBogd kaip jau kazkas sake, grybukai tikrai apetitnai atrodo biggrin.gif
Forti labai dailus tortukas, aisku yra kur tobulet, bet pirmasis turbut daugiausiai dziaugsmo teikia paciai sau, tada pradedi noreti dar ir dar daryti, kad butu kuo grazesnis smile.gif ir man taip buvo, o siandien jau suejo metai kaip puosiu tortukus 4u.gif
ir visu kitu tortai nuostabus, ko nepaminejau, bet pasigrozejau 4u.gif

Ta proga ikelsiu savo siandieninius smile.gif

Draugiu tortas

user posted image

Puses metuku proga

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 10 25, 21:29)


fainas bigsmile.gif

QUOTE(Forti @ 2012 10 25, 21:30)


gal ir ne tobulas,bet tikrai mielas iskrypelis biggrin.gif matosi toks nuo dūšios smile.gif

QUOTE(ingridasir @ 2012 10 25, 21:55)



kokie grazus visi bigsmile.gif
QUOTE(Nevute @ 2012 10 25, 22:03)
siandien jau suejo metai kaip puosiu tortukus

tik metukai???

grazus tortukai.ziuriu ir pas jus eme pusmetukus svesti bigsmile.gif o mergicku kiek!kokia cia jis proga?
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif ai kazkaip kitaip isivaizdavau... bet svarbiausia atlaikytu kelione o tai isvis krachas tada... na ir zinoma: augsiu - mokysiuos - ismoksiu (o gal ir ne lotuliukas.gif )

Atsakyti
Nevute tortai tiesiog nekomentuotini wub.gif

QUOTE(Forti @ 2012 10 25, 22:30)
niu tai va - tortas Iskrypelis  unsure.gif snicersas, 5.5kg

nu ir super wub.gif tokį tortą nusipirktum pardėj, sumokėtum 200 litų ir liktum patenkinta viskuo.. Labai gražus tortas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 25, 23:00)
Nevute tortai tiesiog nekomentuotini  wub.gif
nu ir super  wub.gif  tokį tortą nusipirktum pardėj, sumokėtum 200 litų ir liktum patenkinta viskuo.. Labai gražus tortas  wub.gif

aciu blush2.gif
na taip, sutinku ir del kainos ir del to kad buciau patenkinta likus... bet sau keliu didesnius reikalavimus ax.gif bet vistiek aciu 4u.gif stengsiuos tobulet mirksiukas.gif
Atsakyti