Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Bandykite palikti kremo tiek kiek jums maždaug jo reikia, pakaitinti dar grietinėlės ir užpilti tą šokoladinį kremą, palaukti kol atšals ir dėti į šaldiklį kartas nuo karto permaišant ir bandyti plakti. Jeigu šokoladainis kremas darosi grūdėtas, jūs perplakėte.
Likusį kremą (tą riebų granuliuotą) bandyčiau užšaldyti.
Įdomu koks receptas, kad kremas 1:1
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 10 25, 13:13)
na recepte buvo parasyta proporcijos 1:1. tai as kaip vista ir sudejau taip...dabar plaku..tai toks laaabai riebus granuliuotas kremas gaunas...ka daryt ? kaip isgelbet...gaila tokio kiekio sokolado.....i siuksline.... doh.gif  doh.gif  doh.gif

jei dar nevelu:
1. jei dar neisplaket- dapilkit grietineles ir tada plakit
2. jei jau +/- isplaket bet gavos riebus, sunkiai kabinamas/tirstas-dadekit atskirai isplaktos grietineles ir ismaisykit gerai, bet neperplakit

joo ganaso recepte ir raso 1:1 ten reik TAISYTI, nes jei sokoladas geras tai ir puse nei grietineles gaunasi SOCIAI net per daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 25 spalio 2012 - 12:52
Manau jau perplaktas, nes grūdeliais
Atsakyti


taip jau toks slapiai grudetas.....tai dabar bandyti tik su virta grietinele skiesti ir vel plakti ?!


labai jums aciu uz pagalba merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilina @ 2012 10 25, 11:41)


o kodel arkliukas zalias? bigsmile.gif

ACIU kam patiko mano meskis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 10 25, 13:56)
taip jau toks slapiai grudetas.....tai dabar bandyti tik su virta grietinele skiesti ir vel plakti ?!
labai jums aciu uz pagalba merginos  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš siūlyčiau tik su virta grietinėle skiesti, jūsų kremas ištirps ir vėl galėsite išplakti, tik labai neatskieskite. Bet kokiu atveju tą kremą reikės šaldyti
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 10 25, 14:00)
Aš siūlyčiau tik su virta grietinėle skiesti, jūsų kremas ištirps ir vėl galėsite išplakti, tik labai neatskieskite. Bet kokiu atveju tą kremą reikės šaldyti


labai labai labai aciu 4u.gif 4u.gif
bandysiu laime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 10 25, 15:00)
Aš siūlyčiau tik su virta grietinėle skiesti, jūsų kremas ištirps ir vėl galėsite išplakti, tik labai neatskieskite. Bet kokiu atveju tą kremą reikės šaldyti

hmmmm.. o tai kaip perplaktą galima atplakti? g.gif
Atsakyti
Man vakar nutiko tokia pati istorija su ganasu. visada darydavau tuo santykiu 1:1 tik imdavau pergales pieniska sokolada ir viskas gaudavosi. vakar dariau su pergales juoduoju sokoladu ir gavosi labai panasi situacija. kadangi tortas buvo skirtas namu valgymui tai tiesiog pasildziau mikrobanginej, uztepiau tada su mentele ir pravaziavau "sukom".
Atsakyti
jeigu perplakta ne į sviestą, tai užpylus karšta grietinėle, viskas puikiausia išsilydo,pasiekiama pirminė kremo konsistencija tik žymiai skystesnė
Lota39, na pienišką tai ir šokoladu sunku pavadinti, visai kitos proporcijos su juoduoju šokoladu
Diskusiją reikėtų perkelti į temą „tortai“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likta: 25 spalio 2012 - 13:35
QUOTE(Ruciukas @ 2012 10 25, 10:56)
va gal dabar

geras thumbup.gif thumbup.gif

O cia mano ka tik baigtas
snickers, apie 2kg, pastilazas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 25, 14:49)


kokia babyte biggrin.gif
grybukai tik blizga...taip ir prasosi nuskinami biggrin.gif
Atsakyti