Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(sypseneleee @ 2012 10 24, 00:20)
pirksiu,beje apie ta voliuka juostelem daryti as matyt esu blondine is prigimties,buvau ji pasiskolinusi nu man su juo nejo susidraugauti,kazko nemokejau ,gal reikejo daugiau patarimu jusu paklausineti....

aš kažkokį panašų turiu.. tai ai, dzūkų dainos ten su juo.. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 23, 16:02)
aš kažkokį panašų turiu.. tai ai, dzūkų dainos ten su juo.. irnesakyk.gif

schmoll.gif g.gif isviso liudna pasidare ar cia taip lengva ar sunku,nes dzukiskai nemoku tik zemaitiskai biggrin.gif
Atsakyti
As is dzukijos, bet dzuku dainos nera mano stiprioji puse, matyt ir man reiks pavargti su tuo volu lotuliukas.gif
Atsakyti

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TITA777: 24 spalio 2012 - 09:27
labas smile.gif as noriu dar vieno durno klausimo paklaust... blush2.gif ax.gif del dengimo mases... as darau pagal Mean (su gliukozes milteliais). pagal recepta gaunasi tokia minksta minksta... as baibokiukus lipdydama daug vargau, kol numojau ranka ir pradejau prisijot pudros, kai pasidare kietesne tai lipdyt geriau... tai norejau paklaust ar dengimui didindama cukraus pudros kieki nepaversiu mases trapios ar per kietos (kai isdzius)? neprades man skilinet(tarkim vezant nuo vibracijos ir nuo LT nuostabiu keliu)? ar geriau tokia tasia bandyt kociot (nu bet kaip ten ka pakelt - kad ir kocelo pagalba...) ar cia skaitosi kad man tiesiog nesigavo mase pasigamint? gal kazko pamazinau? ta prasme nesakau kad skysta gavosi bet minkstoka, nors prie pirstu mazai kibo tik kad formos nelabai gerai laike kol pudros kiekio nepadidinau kuo geriau stala pasibarstyt - krakmolu ar cukraus pudra?
aciu uz atsakymus ir pasistengsiu ateity durnu klausimu uzdavinet reciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forti: 24 spalio 2012 - 09:42
Sveikos. Ir as siandiena pasirodysiu ax.gif

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Forti @ 2012 10 24, 10:39)


Mean mases nedariau, tai nezinau kaip ten su ja.
O stala visada barstau krokmolu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 24 spalio 2012 - 09:55
QUOTE(Forti @ 2012 10 24, 10:39)
aciu uz atsakymus ir pasistengsiu ateity durnu klausimu uzdavinet reciau  blush2.gif

klausimas ne durnas smile.gif
del Mean mases pasakys tos kurios su ja dirba (as dengiu pastilazu), bet figureliu mase (nesvarbu kuri) visad turi buti kiek tvirtesne nei dengimo, dengimui ir yra elastinga, kad lengvai ir graziai apdengti, jei ji prie ranku nekibo/nelipo o pasikele (aisku dideli blyna visad sunku pakelti, tam reik pripratimo)-tai viskas ir ok. Nuo didelio kiekio cukraus bent jau pastilazas pradeda trupeti ir sunkiau su juo dirbti (dengiant trukineja plysta). Jei jau nesutrukinejo stovint tai transportuojant nemanau kad sutruktu g.gif nebent jau ten purtysit laaaaaaaaaaabai biggrin.gif kiek pati vezu visad dedu ant zemes ir viskas liuks.
Stala barstau krakmolu.
IwonaBogd grazi aplikacija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 24 spalio 2012 - 10:23
Kaip gražuuuu sužydo forumas nuostabiausiais bijūnais wub.gif wub.gif wub.gif saintlina, Rasa_zyk, Dianaaa1215, neramuole - labai labai gražūs bijūnai gavosi, pažiūriu vis į saviškį ir nesitiki, kad aš taip pat su diiiiiiidele aguOnos pagalba tokį padariau wub.gif Smagu buvo su jumis ir dar keletu mergaičių susipažinti ir padirbėt kartu wub.gif wub.gif wub.gif neišdildomi įspūdžiai ir patirtis 4u.gif saviškes gėlytes kai nufotkinsiu irgi atnešiu kurią dieną parodyt blush2.gif dar kartelį širdingas AČIŪŪŪŪ aguOnai 4u.gif

QUOTE(Forti @ 2012 10 24, 10:39)
labas smile.gif as noriu dar vieno durno klausimo paklaust...  blush2.gif  ax.gif  del dengimo mases... as darau pagal Mean (su gliukozes milteliais). pagal recepta gaunasi tokia minksta minksta... as baibokiukus lipdydama daug vargau, kol numojau ranka ir pradejau prisijot pudros, kai pasidare kietesne tai lipdyt geriau... tai norejau paklaust ar dengimui didindama cukraus pudros kieki nepaversiu mases trapios ar per kietos (kai isdzius)? neprades man skilinet(tarkim vezant nuo vibracijos ir nuo LT nuostabiu keliu)? ar geriau tokia tasia bandyt kociot (nu bet kaip ten ka pakelt - kad ir kocelo pagalba...) ar cia skaitosi kad man tiesiog nesigavo mase pasigamint? gal kazko pamazinau? ta prasme nesakau kad skysta gavosi bet minkstoka, nors prie pirstu mazai kibo tik kad formos nelabai gerai laike kol pudros kiekio nepadidinau kuo geriau stala pasibarstyt - krakmolu ar cukraus pudra?
aciu uz atsakymus ir pasistengsiu ateity durnu klausimu uzdavinet reciau  blush2.gif


jetau, kaip gi tu apdengsi su tąsia mase doh.gif cukraus pudros man sueina daugiau negu parašyta, t. y. apie 700-750 g pudros sudedu, viskas gausis puikiai, parašysiu kaip darau, nes šita masė man pati geriausia tiek dengimui, tiek figūrėlių lipdymui, rimtesnėms gėlėms daryt netinka, o smulkutėms gėlytėms su formelėmis prispaudyt tam kartui papuošt tiks ax.gif
1 v. š. Klingų želatinos su kaupeliu (kažkada svėriau 15 g) užpilti 4 v. š. vandens (šaukštą naudoju 15 ml talpos), palikti, kad gerai išbrinktų. Atmatuoju 0,5 puoduko gliukozės miltelių (puodelis 250 ml talpos) užpilu 3 v. š. vandens, įberiu arti pilno a.š. citrinų rūgštelės ir verdu apie 4 minutes nuo užvirimo (jei darau iš 1,5 ar 2 normų - virti reiks atitinkamai ilgiau 5-7 min. panašiai). Nu o toliau pagal receptą, vietoj glicerino pilu tokį pat kiekį šviesaus aliejaus wink.gif dar įlašinu kvapų. Masės nebrandinu, dengiu iš karto. Stalą barstau su pudra ax.gif Sėkmės 4u.gif

Iwona, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 24, 10:54)


kokia grazi aplikacija bigsmile.gif

-------
napaleonas su spanguolem
iskeliavo i uk bigsmile.gif
user posted image
vysninis karamelinis 2kg
user posted image
vysninis karamelinis 2100gr
daryta pagal mylima zaisliuka:)
user posted image
Atsakyti
Iwona Bogd, SZ, labai grazu thumbup.gif
SZ, jei nepaslaptis, kokiu transportu iskeliavo tortas i UK? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 24, 17:50)
SZ, jei nepaslaptis, kokiu transportu iskeliavo tortas i UK?  smile.gif

siunciau ne as,bet kiek supratau,veza su mikriuku
Atsakyti
labas, gal galit pasidalinti kokiu sepeteliu dazot pastiliazu padengta torta? ir kokio skersmens kepti biskvitus kad gautusi mazdaug 1.5kg tortas (darysiu snikersa)

aciu
Atsakyti