Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Wilina @ 2012 10 23, 14:15)
labas kepejeles, nezinau ar nustebinsiu, bet noriu pasidziaugti  biggrin.gif ,kad pagaliau maistiniu dazu gali nusipirnti maximoj thumbup.gif



kokios firmos kas ten per dazai?
Atsakyti
QUOTE(Wilina @ 2012 10 23, 15:15)
labas kepejeles, nezinau ar nustebinsiu, bet noriu pasidziaugti  biggrin.gif ,kad pagaliau maistiniu dazu gali nusipirnti maximoj thumbup.gif

as irgi juos pirkau... na galima sakyti kad neblogi... tiksliau nzn ar neblogi nes kiek as cia jus turejus lotuliukas.gif na bet nudazo thumbup.gif tiesa, raudonus turiu is turgaus pirktus - pasakysiu kad man maximiniai labiau patinka nes siek tiek tirstesni drinks_cheers.gif beje is prekybos centru nebeperku tortu...( nebent nuvaziuojam kur nors ir ekspromtu sugalvojam pas kokius draugus i svecius uzsukt...) o namie geriau jau paprasta obuoliu pyraga issikept gal neisvaizdu bet kaaaip skaaanuuu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mauzeryte2011 @ 2012 10 23, 15:23)
kokios firmos kas ten per dazai?

dazai firmos Dr.Oetker, skysti, 4spalvos. viena spalva kainuoja beveik 5lt. kiekis 30ml
Atsakyti
gal kas turit nuorodele kaip nulipdyt traktoriuka ant torto? nes visur tik masinos..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2012 10 23, 17:28)
gal kas turit nuorodele kaip nulipdyt traktoriuka ant torto? nes visur tik masinos..sad.gif

http://www.lovelytut...isplay.php?f=48
Atsakyti
Kas liecia dazus tai ir as pirkau dr. otketier ar kazkaip panasiai blush2.gif bet kad jie zarazos skysti man visa beze sugadino verysad.gif ten kur palikau balta nedaziau puikiai laikes ir apdziuvo o va ten kur nudaziau nuciuoze man viskas uzpykau verysad.gif net nedesiu savo fiasko 4u.gif

Fainas suris ir as kaupuosi kazka panasaus padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 23, 17:45)


1000 aciu 4u.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 10 23, 18:45)

jetau, kai pasižiūriu, viskas taip paprasta. Rankos tik atrodo ir padarys.. nu kai pradedu, tai nieko nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Gal kam bus naudinga - radau patarimą, kaip padaryti rasos lašelius:

http://sweetopia.net...comment-page-1/

Jei gerai supratau, reikia skaidrią karamelę (saldainiukus, čiulpiamus) sudaužyti gabaliukais, susmulkinti iki miltelių, paberti ant kepimo popieriaus, šiek tiek pakaitinti mikrobangėje (10 sek.), ir turėtų gautis lašeliai. Pati dar nespėjau išbandyti, tad dalinuosi tik rasta nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 23, 19:14)
jetau, kai pasižiūriu, viskas taip paprasta. Rankos tik atrodo ir padarys.. nu kai pradedu, tai nieko nesigauna  verysad.gif

taip jau ir nesigauna irnesakyk.gif tik neberodai mums nieko verysad.gif
Atsakyti
Sveiki
ar kas nors esate gaminesi savo formeles? As pzv su modelinu sutariu geriau negu su pastilazu, is jo galiu islipdyti labai daug ka, man butu labai patogu "imerkti" tuos daiktus i silikona ir gauti formele. Bet pasiziurejau ebay kad maistui skirtas silikonas labai brangiai kainuoja (132 g apie 40 litu). Dabar mastau, ar verta g.gif , kiek tu formeliu man iseis is tokio nedidelio kiekio silikono g.gif gal neverta - geriau prisipirkti gum trampampam ir draugiskai draugauti su pastilazu? ax.gif
Atsakyti
Oi merginos paskaiciau pasijuokiau skaniai is jusu fainu pokalbiu,eisiu troka lipdytyti, aciu uz patarimus del sautuvo ,siai savaitei turiu kupona 40 % nuolaida nuo vieno daikto tai jauciu paciu laiku apie ji prakalbote,jei tik bus mano parduotuveje pirksiu,beje apie ta voliuka juostelem daryti as matyt esu blondine is prigimties,buvau ji pasiskolinusi nu man su juo nejo susidraugauti,kazko nemokejau ,gal reikejo daugiau patarimu jusu paklausineti....
Atsakyti