Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Jetau , aš čia su jumis beplepėdama , sukirtau 8 varškės sūrelius blink.gif doh.gif , gerai , kad maniškis atėjo , bučiau visus 11 sukirtus lotuliukas.gif .
Atsakyti
bandau ikelti didenes foto,kad gauciau pastabu, nes savaitgaliui turiu planu dar dviem tortukam, tad noreciau zinot,kas ir kaip ne taip, labai svarbu kiekviena pastaba tokiai pirmokei kaip as, siam reikale ax.gif


pastilazas, sokoladine saldainiu mase
user posted image


pastilazas, ir saldainiu mases geles, bet pastilazas labai sunkiai kociojosi, sunkiai dengesi, tada reikejo suktis is padeties tai atsirado klostes, o tada kaip pavadino profesionalai tas ale keliaraisktis blush2.gif ax.gif doh.gif
user posted image


saldainiu mase, tortas buvo gaminamas ektremaliai (be mikseriu, be kocelu ir t.t.) blush2.gif
user posted image

pastilazas, aisingas

user posted image


sokoladine saldainiu mase, grietinele

user posted image
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 22, 23:12)
oi, @adrij@, auksas jus kad atsakinejat i visus klausimus, bet ne apie ta vola klausiau  lotuliukas.gif   (ne apie kocela), o apie ta, kur ratukai matyt kazkokie uzsimauna. Nu su rankena toks,kaip dazyt sienoms  biggrin.gif


Taigi rašiau , principas kaip pistoleto , kokius ratukus uždedi , toks bus juostelių krašto raštas , matai jų kraštai skirtingų pavingiavimų ...žodžiu pirk , ir išbandysi , o violetinį skelbimų temoje parduosi biggrin.gif .

Tai kam visus sudėjai , reikėjo tik to įdėti , jų pilna visose pardėse .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 22 spalio 2012 - 22:19
Na ką mauzeryte2011 , jei tik prašote , pradėsim biggrin.gif

1 - liuks ,
2- gražu , primena senovę , na laikus kaip Džein Eir romane , moterys eidavo miegoti ir užsidėdavo tokias rauktas kepuraites , gražios buvo , su raukinukais , mezginukais wub.gif .
3- kas tai " krikštukas " ? ... ir kur buvo tavo kočėlas ? ... bet tortas geras .
4- labai geras thumbup.gif .... žinai net labai labai geras , žiūriu ir man ( kaip suprantu ten kriauklės ) , lyg nukritę sparnai , nuo tų stovinčių žmonių , gražu wub.gif .
5 - matau smarkiai padėvėtą bokalą , ir naujos rūšies sūrį , su didelėmis skylėmis bigsmile.gif .

Žodžiu viskas super , daug dirbta , todėl yra į ką pažiūrėti mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 22 spalio 2012 - 22:35
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 22, 22:33)
Na ką mauzeryte2011 , jei tik prašote ,  pradėsim  biggrin.gif

1 - liuks ,
2- gražu ,  primena senovę , na laikus kaip Džein Eir romane , moterys eidavo miegoti ir užsidėdavo tokias rauktas kepuraites , gražios buvo , su raukinukais , mezginukais  wub.gif .
3- kas tai " krikštukas " ? ... ir kur buvo tavo kočėlas ? ... bet tortas geras .
4- labai geras  thumbup.gif .... žinai net  labai geras , žiūriu ir man ( kaip suprantu ten kriauklės ) , lyg nukritę  sparnai , nuo tų stovinčių žmonių , gražu  wub.gif .
5 - matau  smarkiai padėvėtą bokalą , ir naujos rūšies sūrį , su didelėmis skylėmis  bigsmile.gif .

Žodžiu viskas super , daug dirbta , todėl yra į ką pažiūrėti  mirksiukas.gif .



wow cia man pries miega tokie pagyrimai is profesionalo- turbut nesimiegos ilgai wink.gif)) aciu labai , lenkiu zemai galva pries tamstos darbus wub.gif

2 tortas visiem senuju laiku kepurele primine smile.gif)) geriau nesakysiu koks buvo sumanymas, nes tikrai toli toli nuo dzeines eir laiku lotuliukas.gif
3 krikstukas= krikstyjamasis berniukas ax.gif o kocelai ir kt priedai buvo palikti namie, tiesiog atostogaujant buvo sumastyta kriktyti vaika, ir ten vietoj reikejo pagaminti torta ax.gif
4, kriaukes gavosi kaip gavosi ,nes jos buvo gaminamos ant tikru kriaukliu dedant pasliaza ir paskui jas isverciant tongue.gif zodziu cia esme buvo kad turejo gautis koralines vestuves, o gavosi perlines blush2.gif
5, o bokalas- antras mano gyvenime puostas tortas- prisiziurejau visokiu groziu ir sakau bandau, na va ir pabandziau , toks tikrai senovinis gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Miegok ramiai , nemanyk , kad šaipiausi , rašiau ką matau , o matau daug darbo įdėta , ir jis iš širdies , todėl Dievę duok visoms tokių tortų .

O tortas su kriauklėmis man labai labai .... po daug metų , žmonės subrendo , sparnai ( aš matau sparnus ! ) kuriais plasnoja jauni būdami kaip ir priklauso po tiek metų nukrito , bet jie vis dar kartu cray.gif wub.gif .... gal ir nemiegosi , bet rašau , kad kopinu šitą tavo tortą , kaip superinę idėją , manau tikrai man jos prireiks .

Ir vis tik dar paklausiu , jūs kur jį krikštijote ? , negyvenamoje saloje ? , geras vyras , tau iš šakos būtų kočėlą išdrožęs . laugh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 22 spalio 2012 - 23:01
thumbup.gif
Nuostabus tortai merginos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airius: 22 spalio 2012 - 23:14
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 23, 00:33)
lyg nukritę  sparnai , nuo tų stovinčių žmonių , gražu  wub.gif .

jo jo, po vestuvių visiems nukrenta sparnai ir išauga ragai, o visoms reikalingi kočėlai pasidaro.. apie ką toliau ir įkyriai klausinėjat, tamsta

atsargiai su sūreliais, bo bus kaip man
user posted image

QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 23, 00:56)

Ir vis tik dar paklausiu , jūs kur jį krikštijote ?

norėjai dangų "pakočiot" ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 22, 22:33)
Nėra už ką , aš šiandien geros nuotaikos , naudokitės  nail.gif ....

Dekoju ir as Jums uz sia info del pistoleto, nes turiu ta gera, su raudona rankena, bet naudotis normaliai nemokejau, dabar jau zinosiu, Aciu 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz pameteta minti ir nuotraukyte 4u.gif .Matytas jau daug karteliu bet jis man buvo taip istriges kad panorejau pati padaryti.Jusu teismui mano tortukas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RIMVILMA @ 2012 10 23, 02:23)
Aciu mergaites uz pameteta minti ir nuotraukyte 4u.gif .Matytas jau daug karteliu bet jis man buvo taip istriges kad panorejau pati padaryti.Jusu teismui mano tortukas.


Šita tekila yra baisiai skani. thumbup.gif Netgi druskos ir citrinos prie jos nereik, ir užgerti ar užkąsti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mauzeryte2011 @ 2012 10 22, 20:26)

labai jums aciu
Atsakyti