Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 10 22, 22:28)
Ačiū už pasidalintą patirtį  4u.gif


Nėra už ką , aš šiandien geros nuotaikos , naudokitės nail.gif ....
Atsakyti
Vajetusau Marija, as gi nuotraukos neidejau tu irankiu apie kuriuos klausiau stupid.gif
va as apie situos biggrin.gif
Atsakyti
Joooo , na čia daug įrankių , violetinis volas , raštui išgauti , tekstūtai , iškočioji masę , ir rideni per ją voliuku , gauni tokį raštą , koks ant jo .

Ratukai pjausto , juosteles , kokį ratuką dedi tokia bus juostelė , principas toks pats kaip ir " pistoleto " , o geltoni " pagaliukai " , tai modeliavimo įrankiai .

Mentelė , tortui lyginti , kaip apdengi jį mase .

Atskiras mažas ratukas su trimis pakeitimais , daryti siūlei , užtraktukui ir paprastas lygus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 22 spalio 2012 - 21:52
supratau, dėkoju 4u.gif man tas volas neaiskus buvo g.gif
kaip manot, ar vertas toks rinkinys 65 litu? unsure.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos. Įdėsiu ir aš savo vieną tortuką. Mamai. Juodasis miškas, pastiliažas, šlapia beze ax.gif
user posted image
Atsakyti
Vertas tų pinigų .

Bet volas asmeniškai man nebūtų reikalingas , tiksliau būtų , bet tik keliems kartams , arba visų torto paviršiai būtų vienodi , tokio pat rašto ..... nuobodu , a ne ?

viliuosi , gražu , švelnu wub.gif .

Ai , volas , matai jo kraštuose yra skylutės , trūksta dar dalies , kuri ten turi įsidėti , kitaip kaip tu jį ridensi .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 22 spalio 2012 - 21:59
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 22, 22:56)
viliuosi , gražu , švelnu  wub.gif .

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 10 22, 22:58)
Ačiū labai  4u.gif


Nėra už ką .

Gal turi foto , kur matosi torto šonas ?
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2012 10 22, 21:01)
As vis dar nesu dariusi dvieju aukstu torciuko unsure.gif  , 4u.gif  thumbup.gif


butinai pabandyk, jei tik proga bus mirksiukas.gif man daug labiau patiko puosti negu 1 auksto torta
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 22, 23:01)
Nėra už ką .

Gal turi foto , kur matosi torto šonas ?

Neturiu, kažkaip išskubėjom į svečius tik papuošus ir nepadariau daugiau nuotraukėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 22, 23:03)
butinai pabandyk, jei tik proga bus  mirksiukas.gif  man daug labiau patiko puosti negu 1 auksto torta


O kaip nuostabu puošti 5 aukštų tortą , patikėk yess.gif laugh.gif .

viliuosi , gaila , nes ten kiek matau , paskutinis mados klyksmas ( kol kas tik užsienyje ) , bet tikiuosi greit atkeliaus ir čia mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 10 22, 21:56)
Vertas tų pinigų .

Bet volas asmeniškai man nebūtų reikalingas , tiksliau būtų , bet tik  keliems kartams , arba visų torto paviršiai būtų vienodi , tokio pat rašto .....  nuobodu , a ne ?
Ai , volas , matai jo kraštuose yra skylutės , trūksta dar dalies , kuri ten turi įsidėti , kitaip kaip tu jį ridensi .


oi, @adrij@, auksas jus kad atsakinejat i visus klausimus, bet ne apie ta vola klausiau lotuliukas.gif (ne apie kocela), o apie ta, kur ratukai matyt kazkokie uzsimauna. Nu su rankena toks,kaip dazyt sienoms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 22 spalio 2012 - 22:13