Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

Gal kas turi kokią idėją kaip supakuoti spalvotus pieštukus ir saldainius?
Atsakyti
Aš šiais metais pirksiu didelius natų sąsiuvinius ir dėžutes įpakuosiu į natas, man labai gražu, taip pat galvoju vyniot į tokį paprastą rudą popierių ir rišt virvelėm, prikabinus džiovintų apelsinų, ar cinamono lazdelių.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2012 11 09, 21:19)
o to permatomo vyniojamo popieriaus irgi būna visur, kažkaip šnd maksėj neužmačiau  blush2.gif


O aš pernai neturėjau permatomo vyniojamo popieriaus, tai pasinaudojau paprasčiausia kepimo rankove smile.gif.
Atsakyti
Labai ieškau dovanų pakavimo maišelių. biggrin.gif
Reikėtų tų pigių, kurie būna iš organzos, o dar geriau - iš permatomo celofano ar kt. Reikia 24 vnt. supakuoti dovanėles darželio grupėje. Praeitais metais mūsų mieste buvo, o šiemet nė su žiburiu nerasi. doh.gif doh.gif Gal mamytės didesniuose miestuose kur užmatė? Būčau labai dėkinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reginaxx79 @ 2012 12 01, 02:27)
Labai ieškau dovanų pakavimo maišelių.  biggrin.gif
Reikėtų tų pigių, kurie būna iš organzos, o dar geriau - iš permatomo celofano ar kt. Reikia 24 vnt. supakuoti dovanėles darželio grupėje. Praeitais metais mūsų mieste buvo, o šiemet nė su žiburiu nerasi.  doh.gif  doh.gif    Gal mamytės didesniuose miestuose kur užmatė? Būčau labai dėkinga  lotuliukas.gif

norfose mačiau prikrauta.
Atsakyti
Rimi teko matyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2012 11 15, 19:18)

Kur tokį popierių pirkti Vilniuje - jau tie raudoni ir kiti pabodę. Gražiai noriu pati padekoruoti. Ieškojau vagoje, maximoje, kitur, kur beužklysdavau, neradau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 03, 14:26)
Kur tokį popierių pirkti Vilniuje - jau tie raudoni ir kiti pabodę. Gražiai noriu pati padekoruoti. Ieškojau vagoje, maximoje, kitur, kur beužklysdavau, neradau.  schmoll.gif

Pašte, juk tai pašto popierius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 03, 17:26)
Kur tokį popierių pirkti Vilniuje - jau tie raudoni ir kiti pabodę. Gražiai noriu pati padekoruoti. Ieškojau vagoje, maximoje, kitur, kur beužklysdavau, neradau.  schmoll.gif


Aš būtent tokį pernai maximoje pirkau. Jis tik atrodo paprastas, iš tiesų su tokiu lengvu auksiniu atspalviu, man labai gražus wub.gif Gal pasidairykit kokioj didesnėj maximoje? Aš berods akropolio maxėj pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 03, 17:41)
Pašte, juk tai pašto popierius smile.gif

blush2.gif o pašte galima ruloną nusipirkti?
Papildyta:
QUOTE(Simuute @ 2012 12 03, 20:23)
Aš būtent tokį pernai maximoje pirkau. Jis tik atrodo paprastas, iš tiesų su tokiu lengvu auksiniu atspalviu, man labai gražus  wub.gif Gal pasidairykit kokioj didesnėj maximoje? Aš berods akropolio maxėj pirkau.

Maxės bazėje tikrai nėra schmoll.gif jei pašte neduos rulono, akropoly ieškosiu. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE
Maxės bazėje tikrai nėra  schmoll.gif  jei pašte neduos rulono, akropoly ieškosiu.



Meno muzoj pati pirkau smile.gif apie 6 lt rulonas susuktas kainuoja, bet man rodos gali atkirpti kiek nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 03, 17:26)
Kur tokį popierių pirkti Vilniuje - jau tie raudoni ir kiti pabodę.

Gyvenu ne LT, bet pirkau tokį popierių TIMARI parduotuvėj. Žinau, kad ir Vilniuj ta parduotuvė yra. Žiūrėkit ten. 4u.gif

P.S. Man jis labai labai gražus wub.gif
Atsakyti