Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

QUOTE(karolux321 @ 2012 11 12, 21:54)
Taip savo muilą pakuoja muilo karvingo meistre Наталья Гиря.



dekui 4u.gif

tik , kad man jos tie muilai ir pakuote tokie ... rusiski ax.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką... reikia kažkaip apvynioti butelį baltu popierium. Paprastuoju būdu netinka, nes noriu, kad matytųsi, jog butelis, t.y. kad popierius apgultų kiekvieną išlenkimą. Galvojau imti siaurą popieriaus juostą ir apvynioti, bet kyla klausimas ar laikysis, kaip sutvirtinti? negi su popieriniais klijais suklijuoti? g.gif norėtųsi padaryti taip, kad nesugadinčiau butelio... gal galima kokią kitą medžiagą naudoti: šilkinį popierių, tamprų popierių? gal yra kokių pasiūlymų?
Atsakyti
O gal ne į popierių vyniok, o platesnį kaspiną arba siauresnę organzą arba atlasą kokį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 11 14, 17:09)
O gal ne į popierių vyniok, o platesnį kaspiną arba siauresnę organzą arba atlasą kokį? g.gif

turi neblizgėti, o ant viršaus dar aplikacijas klijuosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2012 11 14, 19:17)
turi neblizgėti, o ant viršaus dar aplikacijas klijuosiu  blush2.gif


tai gal nudazykit baltais akriliniais dazais g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 15, 09:36)
tai gal nudazykit baltais akriliniais dazais  g.gif ?

galvojau.. bet buteli sugadinsiu, tai kazkaip nesinori man - man patinka, kai zmogus mato, ka jam padovanojau, o ne atspeti turi
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2012 11 15, 11:09)
galvojau.. bet buteli sugadinsiu, tai kazkaip nesinori man - man patinka, kai zmogus mato, ka jam padovanojau, o ne atspeti turi


nu tada etikete palikit, apdazykit tik laisva plota smile.gif etikete kaip nors graziai "ireminkit"
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 13, 09:37)
dekui  4u.gif

tik , kad man jos tie muilai ir pakuote tokie ... rusiski  ax.gif


Nu va, o man tai taip žaviai nostalgiškai atrodo biggrin.gif Kaip sako dėl skonio nepasiginčysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 15, 11:10)
nu tada etikete palikit, apdazykit tik laisva plota  smile.gif  etikete kaip nors graziai "ireminkit"

taip graziai nemoku biggrin.gif
ka nors sugalvosiu smile.gif
galvoju, gal buna tokios lipnios juosteles pirkti.. tokios popierines... lyg kazkada turejau panasia (tik gelsva) didele
Atsakyti
Nezinau, bet labai miela pasirode wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2012 11 15, 16:16)
Nezinau, bet labai miela pasirode   wub.gif



super thumbup.gif galima pakuoti muilus, kepinius ivairius, saldainius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 15, 13:20)
super  thumbup.gif  galima pakuoti muilus, kepinius ivairius, saldainius  bigsmile.gif

Kepinių į laikraštį pakuoti nereikėtų, visgi, švinas, nebent įvyniojus papildomai į celofaną, o tada dėti jau į dekoratyvinį maišelį.
Atsakyti