Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

Laba, kazkur maciau ideta, tokie kaip antspaudai kalediniai, atsispausdinimui noreciau, kad tikroviskiau dovana atrodytu,dabar nerandu, gal turite kuri issisaugojus? ar nuoroda zinot? jei supratot apie ka as cia biggrin.gif
Atsakyti

čia daug idėjų:

http://www.mamyciukl...ysi-pati-28777/
Atsakyti
Dalis vaikams skirtų dovanų. Tik gerai nesimato spalvoto popieriaus, jis irgi "natur produkt" biggrin.gif , iš kokoso plaušų.


user posted image

Suaugusiems dovanas pakuosiu tik Kūčių dieną, nes naudosiu eglės arba kėnio šakutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingada: 21 gruodžio 2013 - 01:32
Mūsų pakuotos dovanėlės
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nepykit, bet kiek perkrauta visko, nelabai žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ereba @ 2014 01 01, 20:55)
kiek perkrauta visko, nelabai žiūrisi
skonio, išsilavinimo reikalas. kiekvienam savo.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
aš šiais metais turiu idėją . supakuoti i krepinį popierių aukso spalvos ir apklijuoti džiovintais rudeniniais lapais. o vietoje kaspinų - šermukšniai smile.gif kol kas idėja galvoje žiūrėsiu kaip gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sniegena~ @ 2014 10 22, 18:25)
aš šiais metais turiu idėją . supakuoti i krepinį popierių aukso spalvos ir apklijuoti džiovintais rudeniniais lapais. o vietoje kaspinų - šermukšniai smile.gif  kol kas idėja galvoje žiūrėsiu kaip gausis smile.gif

Šauni idėja. thumbup.gif
Atsakyti
neužskaityti kaip reklamą:
pakavimo priemonės
didelė spalvų paletė šilkinio popieriaus
man patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sniegena~ @ 2014 10 22, 18:25)
aš šiais metais turiu idėją . supakuoti i krepinį popierių aukso spalvos ir apklijuoti džiovintais rudeniniais lapais. o vietoje kaspinų - šermukšniai smile.gif  kol kas idėja galvoje žiūrėsiu kaip gausis smile.gif

turėtų atrodyti liuks thumbup.gif

Aš jau pati galvoju ne tik apie dovanų pakavimą, bet ir apie namų puošimą, tikrai laukiu švenčių newyear.gif
Atsakyti
dovaneles savo ir draugu vaikam supirktos, pats laikas pradet pakuot smile.gif nes kai pakuoju paskutine minute tai pasirodo nieko nemoku ir sukisu viska i popierinius dovanu maisus smile.gif
Atsakyti
gal kas matet kur yra pirkt popieriniu maiseliu su langeliu???
niekur nerandu doh.gif
Atsakyti