Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

bakcha , labai gražu thumbup.gif
gal patarsit kur gauti permatomo, tokio šiugždančio popieriaus, supakuoti naminiams sausainiams, triufeliams ? Galvoju pridėti prie dovanų, iš to popieriaus padaryti maišiukus, surišti su vilnoniu siūlu, padekoruoti cinamono lazdelėmis ir žvaigždiniu anyžiumi rolleyes.gif gal dar idėjų kaip supakuoti tokius naminius priedus ? noriu, kad maišeliai persišviestų g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 12 14, 15:05)
bakcha , labai gražu  thumbup.gif 
gal patarsit kur gauti permatomo, tokio šiugždančio popieriaus, supakuoti naminiams sausainiams, triufeliams ? Galvoju pridėti prie dovanų, iš to popieriaus padaryti maišiukus, surišti su vilnoniu siūlu, padekoruoti cinamono lazdelėmis ir žvaigždiniu anyžiumi rolleyes.gif  gal dar idėjų kaip supakuoti tokius naminius priedus ? noriu, kad maišeliai persišviestų  g.gif



Va cia yra graziu dezuciu ir maiseliu, tik gal brangoki...
http://www.tortini.l...as/serviravimui

As tai siunciausi is cia maisiukus meduoliams supakuoti
http://www.tastyfun....estu_ipakavimui
greitai atsiunte per kelias dienas
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 12 14, 14:05)
bakcha , labai gražu  thumbup.gif 
gal patarsit kur gauti permatomo, tokio šiugždančio popieriaus, supakuoti naminiams sausainiams, triufeliams ? Galvoju pridėti prie dovanų, iš to popieriaus padaryti maišiukus, surišti su vilnoniu siūlu, padekoruoti cinamono lazdelėmis ir žvaigždiniu anyžiumi rolleyes.gif  gal dar idėjų kaip supakuoti tokius naminius priedus ? noriu, kad maišeliai persišviestų  g.gif

Aš tam panaudoju kepimo rankovę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2013 12 14, 18:16)
Aš tam panaudoju kepimo rankovę  ax.gif


Irgi įdėja 4u.gif šiaip nesinori tam supakavimui išleisti tiek kiek turinys kainuos, jau vis tiek tai tik priedas, o dovanos irgi supakuotos bus bigsmile.gif pasilieku kaip varijantą, jei nerasiu nieko už protingus pinigus ax.gif
Atsakyti
bakcha, puikūs darbai wink.gif
QUOTE(eglute320 @ 2013 12 14, 15:05)
gal patarsit kur gauti permatomo, tokio šiugždančio popieriaus, supakuoti naminiams sausainiams, triufeliams?
didžiosiose maximose, rimi rasite tokių maišelių. nujaučiu, jog nuo kitos savaitės jiems ir akcijos bus. luktelkit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2013 11 30, 22:33)
Asmeniškai man puikiai tiko identiškas siūlas (balta+raudona) iš Tiger, 5 Lt už 50 m., pakaks ne vienoms Kalėdoms biggrin.gif



Vakar specialiai važiavau jo ieškoti, bet deja nėra sad.gif
Atsakyti
Gal tokių dėžučių kažkur matėte pirkti? g.gif
user posted image
Atsakyti
Keletas mano įpakavimų wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maziulele: 18 gruodžio 2013 - 14:54
QUOTE(Tila @ 2013 12 18, 12:08)
Gal tokių dėžučių kažkur matėte pirkti?  g.gif
user posted image


Kažką panašaus lyg Pegaso knygyne mačiau, bet nesu tikra, ar identiškos buvo
Atsakyti
musu dovaneles ir baigtos, kukliai, bet is dusios
user posted image
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 12 19, 22:04)
musu dovaneles ir baigtos, kukliai, bet is dusios
]

Labai gražu thumbup.gif taip mielai ir šltai atrodo smile.gif
Atsakyti
siemet ir norejau kuo kukliau supakuoti,nezinau, tokia nuotaika ir tiek biggrin.gif
dar laukia viena partija, kur senelis kaledu ryta paliks, bet cia jau reikes dirbti paskutine nakty biggrin.gif ir jau tures blizgeti, nes mano paneles dar kaip sarkeles - kuo daugiau blizga, tuo joms dziaugsmo daugiau biggrin.gif mazoji klause, mamyte, o kodel tu spalvoto popieriaus neperki?neturi pinigeliu? lotuliukas.gif
Atsakyti