Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

Mes sita turim tai kazkaip net neziuri doh.gif o siaip megsta knygas, turi kita tokio tipo tai matosi, kad skaityta bigsmile.gif o po kiek isejo?
Atsakyti
QUOTE(Maja_vilma @ 2012 12 13, 23:19)
Kiek daug ideju, o del masiniu renginiu tikrai neverta daryti korteliu  4u.gif
Mes pirksime dovanu cekius, tad gales isigyti ka nores  ax.gif  ir kazkokia smulkmena bus, tik kas nezinau, ziuresiu kiek pinigu liks ir ka uz juos galima nupirkti.
Tai ciai irgi tiktu tas maiselis.. na cia dar pagalvosiu tiesa pasakius. O gali marga ar paprasta celofana desiu ir surisiu kaip graziai, tokio namuose turiu thumbup.gif

Knygas pirkau leidykloje, buvo paprasciau biggrin.gif Spalvingos knygutes su delionemis, naujos nematytos.



Taip, žinau kokias turite omenyje. Aš irgi labai jų norėjau, knygynas ir nuolaidą būtų padaręs, tai ta kaina nelabai jau būtų buvusi viršyta, deja sandėlyje nebuvo reikiamo skaičiaus verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(reginaxx79 @ 2012 12 14, 01:30)
Taip, žinau kokias turite omenyje. Aš irgi labai jų norėjau, knygynas ir nuolaidą būtų padaręs, tai ta kaina nelabai jau būtų buvusi viršyta, deja sandėlyje nebuvo reikiamo skaičiaus verysad.gif  doh.gif


tas triju nykstuku? as net negaliu savu parodyti, nes nesu niekur macius. Uzdetas leidyklos zenklas ir sake, kad cia pirmos pavyzdines isleistos. KAs man patiko, kad labai grazus paveiksliukai, nemarga ir aiskiai skaitoma. Nuolaida irgi dave ax.gif

kam reikia knygu cia pasidairykit Puslapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja_vilma: 13 gruodžio 2012 - 23:38
Na matai, nežinia kaip, kiekvienam vaikiukui savaip patinka. Na, bet jau sprendžiant pagal manąjį, tai tikrai patiks. Mamos per susirinkimą ir kalbėjo, kad nebūtų paprasta knygelė, o kokia išskirtinė, kad kąžką būtų galima su ja veikti. Tai ši pagal jų norus tikrai tiks. O be to, mūsų mieste rasti kažką tokio išskirtinio, tikrai sunku. doh.gif
Taip, tikrai turiu galvoje tas trijų nykštukų. Man jos labai patiko, irgi pirmą kartą mačiau. Knygyne sakė, kad visiškai naujai išleistos, todėl ir sandėlyje reikiamo skaičiaus nebuvo, nes labai perkamos jos. biggrin.gif

oi, neparašiau, knygute pas mus knygyne kainavo 16 litų, o padarė nuolaidą, tai po 15,10 išėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reginaxx79: 13 gruodžio 2012 - 23:43
Pas labiau zaislu norejo, bet surask tu gera ir dideli kieki doh.gif o aukletoja labai norejo, kad butu knygos biggrin.gif tai as pasirinkau lengva kelia. Buvau tuos tris nykstukus nusiziurejus, bet man sake, kad jau isparduoda ju likucius ir daugiau nebus leidziama g.gif tik kaip pamaciau tas kitas, trys nykstukai nublanko lotuliukas.gif dar sitas buvau nuziurejus su langeliais knygas
Atsakyti
Gal kam dovanų pakavimui reikės..grazios..idomiakcija: http://grupinis.lt/k...oti?show_more=1
Atsakyti
QUOTE(reginaxx79 @ 2012 12 13, 23:28)
O dėl maišelių, tai žinokit tikrai rasit. Jie iš celofano, ant jų nupiešti kalėdų seneliai, besmegeniai, eglutės ir kt. Labai gražūs, žaismingi spalvoti. Na, kad būtų aiškiau, jie kaip iš dovanų pakavimo celofano, tik su piešinukais. Na parduotuvėse pas mus tai jų krūvos sudėtos, tikrai rasite. Dydis manau būtų apie 25x35, negaliu pasakyti tiksliai, bet manau, kad tiek.
mirksiukas.gif  :mirksiukas

Labai tikiuosi, nes gyvenam panašaus dydžio mieste smile.gif
Ačiū už pasidalinimą informacija 4u.gif

QUOTE(Maja_vilma @ 2012 12 13, 23:33)
kam reikia knygu cia pasidairykit Puslapis

Labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Iš čia ir pirksiu thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu reikia dar kam maiseliu graziu yra urmo bazeje, kaune.
Vienoje vietoje buvo dvieju dydzio, be rankeneliu. Mazesni ir nepermatomi po 20 ct, o didesni, permatomi po 25 ct. Emiau 17 maiseliu didesniu ir dar juostele surisimui, sumokejau 5 Lt thumbup.gif
Ir cia tik pirmoje pasitaikiusioje vietoje, toliau net nejau, nes ir salta buvo ir skubejau
Jei tik pavyks nufotkinsiu savo turta biggrin.gif
Atsakyti
kaip tas pastinis popierius atrodo g.gif
Atsakyti
Va toks rudas 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti