Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

Kaip pasiulytumet papuost kaledinio vyno bonke ax.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu uz idejas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2012 12 11, 22:47)
Kaip pasiulytumet papuost kaledinio vyno bonke  ax.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu uz idejas  smile.gif


apie buteliu pakavimus ir puosimus jau buvo sitoj temoj mirksiukas.gif paieskok smile.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur rasti gražių stiklainiukų ir butelaičių nebrangiai Vilniuje?
Atsakyti
Sveikos, perziurejau as jau daug ideju, bet neradau sau tinkamos...
Reikia i darzeli dovanas supakuoti, galvoju gal nupirkti ta pastini popieriu, kad pigiau iseitu is supakuoti knygas, bet dar yra po maza zaisliuka (masinytes ir lelytes) tai kazin kaip man jas priderinti prie viso to g.gif Turiu ir grazias korteles su vardais.
Noras graziai ir pigiai prasisukti, na ir kad laiko daug neatimtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2012 12 11, 22:47)
Kaip pasiulytumet papuost kaledinio vyno bonke  ax.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu uz idejas  smile.gif


Aš dėsiu kalėdinį vyną į rinkinius, tai butelaičio viršų dengsiu maišine medžiaga (tokia kaip bulvių maišai siuvami) ir perrišiu juostele ar lino špagato virvele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja_vilma @ 2012 12 13, 21:24)
Sveikos, perziurejau as jau daug ideju, bet neradau sau tinkamos...
Reikia i darzeli dovanas supakuoti, galvoju gal nupirkti ta pastini popieriu, kad pigiau iseitu  is supakuoti knygas, bet dar yra po maza zaisliuka (masinytes ir lelytes) tai kazin kaip man jas priderinti prie viso to  g.gif Turiu ir grazias korteles su vardais.
Noras graziai ir pigiai prasisukti, na ir kad laiko daug neatimtu  4u.gif



Aš kaip tik šiandien pakavau dovanėles sūnaus grupei darželyje. Dovanėlę sudaro knygutė ir šokoladukas. Irgi galvojau kaip čia pigiau ir greičiau viską padaryti. Taigi nupirkau celofaninius dovanų maišelius su kalėdiniais papuošimais (jie kainuoja tik po 50 centukų) ir gražios pakavimo juostelės. Tie maišėliai tikrai didoki, tai manau, kad ir jūsų knygutė ir dovanėlė tikrai tilptų. Sudėjus tereikia gražiai surišti juostele. Na bent man tai gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gal ir jums tiktų ax.gif Tų maišelių tikrai galima gauti bet kurioje dovanų parduotuvėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bakcha @ 2012 12 13, 23:19)
Aš dėsiu kalėdinį vyną į rinkinius, tai butelaičio viršų dengsiu maišine medžiaga (tokia kaip bulvių maišai siuvami) ir perrišiu juostele ar lino špagato virvele  smile.gif

Abejoju, kad as cia rasciau tokios medziagos.. maciau kitokios, jauciu reiks nusipirkt ir "pasiut" maisa bonkei g.gif o kaip prikombinuot meduolius? juos supakavau vakar i permatoma popieriu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(reginaxx79 @ 2012 12 14, 00:43)
Aš kaip tik šiandien pakavau dovanėles sūnaus grupei darželyje. Dovanėlę sudaro knygutė ir šokoladukas. Irgi galvojau kaip čia pigiau ir greičiau viską padaryti. Taigi nupirkau celofaninius dovanų maišelius su kalėdiniais papuošimais (jie kainuoja tik po 50 centukų) ir gražios pakavimo juostelės. Tie maišėliai tikrai didoki, tai manau, kad ir jūsų knygutė ir dovanėlė tikrai tilptų. Sudėjus tereikia gražiai surišti juostele. Na bent man tai gavosi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Gal ir jums tiktų ax.gif Tų maišelių tikrai galima gauti bet kurioje dovanų parduotuvėje biggrin.gif

Aciu thumbup.gif cool.gif
buvau ir as toki varianta sugalvojus, tik nespejau nubegti i urmo bazes pasiziuretu tokiu maiseliu ir sunus susirgo doh.gif tai nei pabegti galiu, nei jo vestis galiu. Turiu vos kelias dienas iki vakarelio lotuliukas.gif
O tu gal vardus dejai? nes as padariau korteles, kad galetu kviesti visus g.gif ir aukletojoms kazkaip reik supakuoti, o dar nenupirkus cekio ir kazko prie jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(reginaxx79 @ 2012 12 13, 22:43)
Aš kaip tik šiandien pakavau dovanėlwwwes sūnaus grupei darželyje. Dovanėlę sudaro knygutė ir šokoladukas. Irgi galvojau kaip čia pigiau ir greičiau viską padaryti. Taigi nupirkau celofaninius dovanų maišelius su kalėdiniais papuošimais (jie kainuoja tik po 50 centukų) ir gražios pakavimo juostelės. Tie maišėliai tikrai didoki, tai manau, kad ir jūsų knygutė ir dovanėlė tikrai tilptų. Sudėjus tereikia gražiai surišti juostele. Na bent man tai gavosi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Gal ir jums tiktų ax.gif Tų maišelių tikrai galima gauti bet kurioje dovanų parduotuvėje biggrin.gif

Kokias knygutes pirkot? Man ir reikia nupirkti, bet niekaip neišrenku. Gal galit fotoįmesti dovanėlės? Nemačius tokio celofano. blush2.gif kad žinočiau, ko ieškoti.
Atsakyti
Ne, vardų prie dovanėlių nėdėjau. Taip jau per susirinkimą nusprendė. Man tai tikrai būtų labiau patikę su vardais, ir, kad kaip jūs rašote, senelis pagal vardus kviestų. Tas variantas netinka todėl, kad šiemet mūsų kalėdų eglutė bus ne pačiame darželyje, kaip būdavo kur kiekvienai grupei atskirai, o kultūros namuose. Bus didelis renginys visam darželiui, tai pagalvojome, kad scenoje senelis tikrai neturės kada visus pagal vardus kviesti ir dovanėles įteikinėti. Labai jau daug laiko užimtų. Kiekviena grupė gaus maišą ir pasidalins vėliau.
Auklėtojoms šiemet kvietimų nepirksim. Gavosi taip, kad jos pačios, nenorėdamos apkrauti mamų, pasakė, kad jei dovanosite, tai dėkite pinigėlius į vokelį ir tiek. Tam, kad sužinoti ko jos norėtų, padariau tokį "kalėdų senelio laišką", kur jis klausia ko jos norėtų. Išvardijau keletą variantų, iš ko galėtų rinktis, o jos ir prirašė tą savo - dėti į vokelius. Ką darysi, reikia gerbti jų norą. Tai sugalvojau, kad tuos vokelius reikės kaip nors papuošti. Va kaip jūs minėjote, man irgi labai gražiai atrodo tas paštinis popierius. Turiu jo namie, padarysiu iš jo vokelius ir papuošiu. Čia puslapyje tikrai yra daug idėjų kaip galima gražiai padaryti.
Atsakyti
Kiek daug ideju, o del masiniu renginiu tikrai neverta daryti korteliu 4u.gif
Mes pirksime dovanu cekius, tad gales isigyti ka nores ax.gif ir kazkokia smulkmena bus, tik kas nezinau, ziuresiu kiek pinigu liks ir ka uz juos galima nupirkti.
Tai ciai irgi tiktu tas maiselis.. na cia dar pagalvosiu tiesa pasakius. O gali marga ar paprasta celofana desiu ir surisiu kaip graziai, tokio namuose turiu thumbup.gif

Knygas pirkau leidykloje, buvo paprasciau biggrin.gif Spalvingos knygutes su delionemis, naujos nematytos.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 12 13, 23:01)
Kokias knygutes pirkot? Man ir reikia nupirkti, bet niekaip neišrenku. Gal galit fotoįmesti dovanėlės? Nemačius tokio celofano.  blush2.gif  kad žinočiau, ko ieškoti.



Vaje, žinokit dovanėlės foto tai neturiu. O tikrai galėjau padaryi, visai nepagalvojau. Kažkaip greitai viską supakavau kol sūnaus nebuvo namie ir išvežiau į darželį doh.gif
Kol suradau patikusias knygutes tikrai daug vargau. Visų pirma internete, paskui knygynuose. Galiausiai apsisprendžiau dėl šios

http://www.knyguklub...nk lengvai.html?

Reikėjo įtilpti į maždaug 15 litų, tai už tokią kainą ši super. Man tikrai patiko, ji storais lapais, viduje dar atsiverčia po papildomą užlenktą lapą, yra toks ratukas, kurį galima sukti ir įvardinti figūras, o svarbiausia - tuo pieštuku į ją galima piešti ir trinti. Manau, kad vaikams tikrai patiks.

O dėl maišelių, tai žinokit tikrai rasit. Jie iš celofano, ant jų nupiešti kalėdų seneliai, besmegeniai, eglutės ir kt. Labai gražūs, žaismingi spalvoti. Na, kad būtų aiškiau, jie kaip iš dovanų pakavimo celofano, tik su piešinukais. Na parduotuvėse pas mus tai jų krūvos sudėtos, tikrai rasite. Dydis manau būtų apie 25x35, negaliu pasakyti tiksliai, bet manau, kad tiek.
mirksiukas.gif :mirksiukas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reginaxx79: 13 gruodžio 2012 - 23:29