Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų pakavimas

Senukuosio to popieriaus yra...bet jis dovanini skaitosi, o galima nusipirkti grynai kaip pasto,tai jis prie dazu rulonais,nes skirtas tiesti ant grindu,kad neisterlioti... blush2.gif
Atsakyti
Ukmergės g. Senukuose tokio popieriaus tikrai yra, mačiau, tik neprisiminsiu kuriam skyriui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 03, 17:48)
blush2.gif o pašte galima ruloną nusipirkti?

Pas mus tikrai galima, manau, ir Lietuvoj ne kitaip, nes tas popierius ne jokia prabanga, nors plėšia, kiek negaila doh.gif Dar gali būti kanceliarinių prekių parduotuvėse, būtent dėl jo paskirties paštui, jis ne dovanoms vynioti skirtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2012 12 03, 23:25)
Senukuosio to popieriaus yra...bet jis dovanini skaitosi, o galima nusipirkti grynai kaip pasto,tai jis prie dazu rulonais,nes skirtas tiesti ant grindu,kad neisterlioti... blush2.gif

Maciau ir as Senukuose, dazu skyriuje, bet man jis pasirode storas ir tie rulonai gan sunkus g.gif Reikes dar paste pasiziureti, pasto tikrai plonesnis, bent jau man taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Viri, nežinau, kokio storio popierių Senukuose matei, bet pašto popierius kiek storesnis ir bus negu dovaninis, juk jo paskirtis tokia, kad lengvai neplyštų, tačiau labai storas irgi nėra.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 04, 01:28)
Viri, nežinau, kokio storio popierių Senukuose matei, bet pašto popierius kiek storesnis ir bus negu dovaninis, juk jo paskirtis tokia, kad lengvai neplyštų, tačiau labai storas irgi nėra.



Nesigincyju tikrai, gal man taip pasirode, o paciupinejus dar didesni rulona, pasirode, kad jis dar storesnis doh.gif Gal jau taip vaidenasi pries sventes lotuliukas.gif Eisiu dar karta apciupineti ax.gif Kai lankiausi pas mama Ukmergeje, uzmaciau tokio tipo popieriu geliu parduotuveje, plonas, dovaninis, tikrai laaabai fainas, 1m.- 1Lt. Brangiau iseina, nei pirkti is Senuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viri @ 2012 12 04, 09:54)
tokio tipo popieriu geliu parduotuveje, plonas, dovaninis, tikrai laaabai fainas, 1m.- 1Lt. Brangiau iseina, nei pirkti is Senuku

Aš paprašiau parduoti porą lapų gėlių salone, tai man nemokamai davė ir dar kelis lapus skirtingus) Aš simboliškai palikau kelis litus. Popierius plonas, ne toks kaip pašte, su vos matomu raštu (bent pas mus toks). Pabandykit paprašyt salone, gal išeis pigiau. Ir celofaną visada perku gėlių salone, lapai dideli)
Atsakyti
Kas liecia kalbas apie ta popieriu, tai manau tikrai turetumete rasti OfficeDay ar panasaus pobudzio parduotuvese:))
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 12 03, 18:26)
Kur tokį popierių pirkti Vilniuje - jau tie raudoni ir kiti pabodę. Gražiai noriu pati padekoruoti. Ieškojau vagoje, maximoje, kitur, kur beužklysdavau, neradau. 

Jei Klaipėdoj ieškote,tai mačiau Thomas Philipse lygiai toks pats,kaina berods 1,8...kažkeli ten centai nepamenu.
Papildyta:
Gal galit patart kur ieškot kokių italų mafijos posakių ar žodžių ax.gif Sugalvojau vyrui supakuot viski ir cigarus tokiam paprastam popieriuje ir parašinėt ką nors,bet nieko nerandu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...JA VEL...: 04 gruodžio 2012 - 14:44
QUOTE(viri @ 2012 12 04, 06:54)
Nesigincyju tikrai, gal man taip pasirode, o paciupinejus dar didesni rulona, pasirode, kad jis dar storesnis  doh.gif Gal jau taip vaidenasi pries sventes  lotuliukas.gif 

Oi ne ne, aš jokiu būdų neužsipuolu, gal išties labai storas buvo. Jeigu Seniuose radot, gal visai kita jo paskirtis, nei paštui, tai ir storis atitinkamas. Aš tik norėjau pasakyt, kad "teisingasis" rudas popierius bus kiek storesnis nei dovaninis, tai neišsigaskit per daug smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal zinot, kur Vilniuje yra raudonos languotos juosteles?
pvz TOKIOS
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 12 06, 16:46)
pernai pirkau Thomas Phillips, Šiaurės miestely, Vilniuje.
Manau galima paieškoti ir siuvimo reikmenų parduotuvėje.
Atsakyti