Įkraunama...
Įkraunama...

2012 metų dvynukų namukai

QUOTE(ice|tea @ 2012 11 16, 13:05)
Hytka,  patys didziausi sveikinimai jusu fainuolem mergytem  happybday.gif

Aciu labai tau, Ice/tea 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 16 lapkričio 2012 - 14:49
oi būčiau pražiopsojus doh.gif
sveikinimai sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vajėzau, nesitiki, kad jau visi metai prabėgo wub.gif
Aukit, nesirkit, stiprėkit wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gvaizdė: 16 lapkričio 2012 - 17:20
QUOTE(Gvaizdė @ 2012 11 16, 18:19)
oi būčiau pražiopsojus  doh.gif
sveikinimai sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Vajėzau, nesitiki, kad jau visi metai prabėgo  wub.gif
Aukit, nesirkit, stiprėkit  wub.gif

Aciu 4u.gif Man irgi nesitiki, kad jau metai prabego ax.gif
Atsakyti
Hytka, su uogienes diena tavo mergaiciukes birthday.gif birthday.gif
Atsakyti
Hytka, su pirmuoju gimtadieniu tavo mergaites!!! birthday.gif
Ir tave - su tokios turtingos mamystės pirmosiosm metinėm 4u.gif
Ateis diena, kai tavo namuose bus plepučių būrelis gossip.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2012 11 17, 00:13)
Hytka, su uogienes diena tavo mergaiciukes  birthday.gif  birthday.gif

Aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidulia77 @ 2012 11 17, 00:46)
Hytka, su pirmuoju gimtadieniu tavo mergaites!!!  birthday.gif
Ir tave - su tokios turtingos mamystės pirmosiosm metinėm  4u.gif
Ateis diena, kai tavo namuose bus plepučių būrelis  gossip.gif  mirksiukas.gif

Aciu smile.gif
Itariu bus pas mus ne tik plepuciu burelis, bet ir ozku karai mirksiukas.gif

Atsvenetm siandien triguba gimtadieni. Kadangu vyresneles gimtadienis rytoj, tai jungesi merginos ir svente kartu smile.gif Buvo 7 vyresnleles draugai, musu dvynes ir dar vienos drauges dvynes, kurioms pries pora savaiciu suejo metukai. Dziaugiuosi, kad svente jau baiges, esu nusikalus, bet dar reiks viena pyraga iskpeti: rytoj, lituanistiniame darzeli pamineti vyresneles sventei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 17 lapkričio 2012 - 20:45
sveikutės,
niekaip nesusiturėjau, noriu pasidžiaugti, mano Karolis jau vaikšto! smile.gif Aišku, dar labai juokingai, kaip koks lunatikas: rankos į šonus ir varo. Krenta kur papuola, bet vis tiek eina. Jau ir ropot nelabai benori. Spartuolis, ne kitaip, nes ir savo vyresnį brolį apšoko su vaikščiojimo pradžia. Tautvydas kol kas tik pristatomu žingsneliu palei baldus. Be pasilaikymo dar ir nepastovi, bet jis toks atsargesnis gerokai ir kiek vėliau viskas pas jį, tai galvos nesuku.
Ir dar - prasidėjo pas mus tikros broliškos peštynės lotuliukas.gif Dėl kokio žaislo pakovoja jau abu, mačiau jau kaip per galvą viens kitam plekšnojo smile.gif Nežinau, man kažkaip juokinga labai, kai jie taip pešasi mirksiukas.gif Šiaip nesikišu, nebent jau visai kuris vienas gauna į kaulus.
O kaip jūsų atžalos laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2012 11 25, 12:48)
sveikutės,
niekaip nesusiturėjau, noriu pasidžiaugti, mano Karolis jau vaikšto! smile.gif


saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2012 11 25, 13:48)
sveikutės,
niekaip nesusiturėjau, noriu pasidžiaugti, mano Karolis jau vaikšto! smile.gif


Sveikos!

Ooo kaip fainiai! Saunuolis Karolis! Na dabar su kiekviena diena vis tvirciau ir tvirciau zengs smile.gif O brolis matydamas kaip Karolis vaiksto labai greitai prisivys wink.gif
Mano Kipras dar budavo, vedu uz rankyciu, tai trypcioja kaip varliokas, o dabar pats tvarkingai palei baldu pristatomuosius zingsniukus delioja ir siaip labai jau stebi, ka daro brolis ax.gif Maniskiai galima sakyt nuolatos pesasi doh.gif Ir dazniausiai tenka isikist, nes Kostas toks mat ''jautruolis'', jei tik brolis bando paliesti zaisla, kuri jis pasiemes, tai tokia scena iskelia, kad ohoho... Dar labai Kipras megsta broliui uz plauku paciupt, arba su kokiu tai zaislu per galva, tai tada jau rekimas buna ir visai ne del to, kad skaudetu, bet kiek pastebiu baisiai susierzina, kad Kipras lenda prie jo doh.gif
Kostas jau vis taikosi kazkur uzsilipt, jeigu tik buna prie sofos zaislu deze pristumpa, ar kedute, tai uzsilipa ant sofos ir jau tiek jam laimes lotuliukas.gif Gaila dar nulipt nelabai sekasi,bet vistiek jau atsargesnis, nebegriuna nuo lovos stacia galva biggrin.gif Na Kipriukas tai jau sesta danti augina , tai naktimis nelabai ramiai miegam, bet dabar (tfu tfu tfu) valgo neblogai, nezinau ar cia nuo visokiausiu papildu (vaistuku) taip apetitas pagerejo g.gif Praeita sav buvom pas seimos gyd, tai vel sveremes, na ne kazkas, Kipras svere 7,6kg,(per men +200g) bet tada buvo vos savaitele, kai jis normaliau valge, gal dabar daugiau paaugs, jei apetitnas toks bus blush2.gif
Buvom vel visi baseine, tai Kostui kaip patiko, toks atsipalaidaves, kaifa tiesiog gaude lotuliukas.gif Kipriukui bisky baisoka buvo, susikaustes, bet eisim dar karteli, gal ''atsileis''. rolleyes.gif Sestadieni aplankem vaiku paroda, tai irgi musu kavalieriams taip smagu buvo, daug zmoniu, spalvu, krykstavo abu, kol nuluzo biggrin.gif
Tiesa, jusu leliai ziuri TV? As pati kazkaip pripratus, kad butu tiesiog koks fonas, tai telikas daznai pas mane ijungtas, nors pati neziuriu, bet Kipro nebegaliu atitraukt nuo jo, o ypac, jei reklama rodo, tai daryk, ka nori, jis visai i nieka nereaguoja doh.gif

Hytka , su gimimo diena tave! 4u.gif happybday.gif Tai jus visos seimos moterys lapkricio men gimusios..? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2012 11 26, 12:42)
Hytka , su gimimo diena tave!  4u.gif  happybday.gif  Tai jus visos seimos moterys lapkricio men gimusios..?  thumbup.gif

Aciu, ice|tea, aha, esam visos lapkritines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2012 11 25, 13:48)
niekaip nesusiturėjau, noriu pasidžiaugti, mano Karolis jau vaikšto! smile.gif

Saunuolis smile.gif Pas mus tokie pasiekimai dar taip toli, kaip saule nuo zemes wink.gif
Papildyta:
QUOTE(ice|tea @ 2012 11 26, 12:42)
Maniskiai galima sakyt nuolatos pesasi  doh.gif  I

Mansikes dar kol kas normaliai bendrauja. Matosi, kad pas abi yra nuoskaudu del atimtu zaislu, bet neverkia, nesipesa. Viena i kita kartais ziuri, provokatyviai nusisuka viena nuo kitos, bet be asaru, tiesiog juokinga stebeti smile.gif Buna, kad viena turi zaisla, kita ne, tai turincioji zaisla rodo kitai ka turi, ranka istiesusi, po nosim kisa ta zaisla, o kai kita jau ruosiasi imti, tai staigiai patraukia, kad nepasiektu ir nusisuka i kita puse biggrin.gif Tokios mazos, bet tokios gudrios biggrin.gif Ir abi taip daro. Labai megdzioja viena kita, jei viena muzikai grojant i ritma juda, tai ir kita, jei viena ploja, tai ir kita, jei viena mojuoja, tuoj ir kita is paskos. Taip pat yra ir graziu meiles momentu, kai glosto viena kita (aisku, kita gal ir nesupranta to glostymo, nes jie gana stiprus doh.gif ) Arba rytais sudedu abi i viena lova, tai kai keliu viena, tai dziaugias abi viena kita pamaciusios. Kai parnesu is lauko irgi juokiasi viena kitai, stengias paglostyti... Bendrauja jos tarpusavi idomiai - leidzia garsus neatidarydamos burnos, ir abi vienodus. Pvz maitinu, jos kedutese, kai socios buna, tai nusisuka abi nuo manes, viena pries kita, ziuri pro langa ir kalbasi ta keista kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2012 11 26, 12:42)
Tiesa, jusu leliai ziuri TV? As pati kazkaip pripratus, kad butu tiesiog koks fonas, tai telikas daznai pas mane ijungtas, nors pati neziuriu, bet Kipro nebegaliu atitraukt nuo jo, o ypac, jei reklama rodo, tai daryk, ka nori, jis visai i nieka nereaguoja  doh.gif

As kai ant puoduku susodinu ijungiu vaikiska kanala su multikais, kad smagiau joms sedetusi ax.gif Reklamos ten nera mirksiukas.gif Kartais isijungiu MTV, tai jos i kaikuriuos videoklipus ziuriu ibedusios akis...
Atsakyti