Įkraunama...
Įkraunama...

2012 metų dvynukų namukai

QUOTE(ice|tea @ 2013 02 25, 18:25)
Vau kaip sauniai!  thumbup.gif  Man cia kaip is fantastikos...  Gal as kazka netaip darau, ar tiesiog mano vaikai tokie, nenori ne tik saukstelio laikyti, dar ir puodeli daznai prasosi kad palaikyciau, kol atsigers  doh.gif

Ateis laikas ir jiems. Tiesiog reguliariai pasiulyk patiems pabandyti, uzsikabins viena grazia diena ir jie. Paieskok patogesniu gertuviu, sauksteliu. Ne kiekvienam tinka tas ar anas. Mes kol atradom tinkama gertuve. Saukstelio tinkamo irgi teko gerai paieskot...

Buvom siandien pas vaiku daktara, pasvere pamatavo. Luise 9.5 kg ir 75 cm, Sophie 8.7 kg ir 75 cm. Gavo Luise siuntimas pas fizioterapiauta, pasimankstinti, nes tikra tinginiuke, nebesivarto visai...
Gavo abi po du skiepus, dabar iki 6 metu ramybe, nebereikes badyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 25 vasario 2013 - 18:39
hytka - manoji salomeja is viso nenori vartytis,moka,bet nenori,o liutikas sedet nemoka greiciau nenori,tai nez,o abu tepu tepu nori daryt,jegos turi,,ir tt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, as cia ne i tema, bet nezinau kur kitur kreiptis 4u.gif
Pradejau ieskoti savo 5 menesiu dvynukams aukles pagalbininkes. Visiskai neisivaizduoju kokios dvynuku aukliu kainos. Gal zinote, o gal pacios turite auklytes? Kiek kainuoja valanda? As pati buciau namuose. Busiu labai dekinga uz susiorientavima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cimbalimba @ 2013 02 26, 22:36)
Sveikos mamytes, as cia ne i tema, bet nezinau kur kitur kreiptis  4u.gif
Pradejau ieskoti savo 5 menesiu dvynukams aukles pagalbininkes. Visiskai neisivaizduoju kokios dvynuku aukliu kainos. Gal zinote, o gal pacios turite auklytes? Kiek kainuoja valanda? As pati buciau namuose. Busiu labai dekinga uz susiorientavima  4u.gif

sveika, aš turėjau tris auklytes, ir mokėjau jom skirtingai: 5,6, o dabar - 7 lt/val. Dabartinė tai daugiau pabūna viena su jais ir dar namuose padeda apsitvarkyti. kitos labiau būdavo kartu su manim. o šiaip buvau radusi ir kur 10 lt/val norėjo, bet man buvo per brangu.
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2013 02 26, 22:06)
sveika, aš turėjau tris auklytes, ir mokėjau jom skirtingai: 5,6, o dabar - 7 lt/val. Dabartinė tai daugiau pabūna viena su jais ir dar namuose padeda apsitvarkyti.  kitos labiau būdavo kartu su manim. o šiaip buvau radusi ir kur 10 lt/val norėjo, bet man buvo per brangu.


Dekui uz atsakyma 4u.gif . Galvojau, kad be 10Lt per valanda neapsiesiu. Valio, jei esama kitaip. Bandysiu ieskot.
Beje labai smagus tavo 'blogas', skaiciau ne viena karta, net kai laukiausia 4u.gif. Labai idomu buvo stebeti kaip kiekviena menesi teka jusu gyvenimas, kaip tvarkaisi su dvyniais 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif nu kiek cia visko naujo pas jus bigsmile.gif nu mano mergos ligoniukes viena susirgo plauciu uzdegimu tai gulejom ligoninej verysad.gif pasiekimai musu viena jau bando vaiksioti o kita dar tik lovytej atsistoja ir dar nedrasiai blush2.gif va o su valgymu turim beda visiskai nevalgo kosiu joms tik tyreles vaisines tinka ir jogurtas vienintelis vilkiskiu su vysnioms cia buvo musu atradimas lotuliukas.gif labai patinka reklamos kaip zombes tampa lotuliukas.gif blush2.gif valgyti pacios dar nemoka bet misinuka sultis pacios isgeria ir islaiko buteliuka dantuku turim po sesis dygo su temperatura verysad.gif
Atsakyti
Atskubu vel pasidziaugti, kad maniskes jau abi valgo pacios. Net nebesileidzia maitinamos. Bet kazkaip suvalgo maziau, nei matinant g.gif Valgo, valgo, staiga atsibosta ir niekaip nebeisiulysi. Ypac Sophie tame reikale kaprizinga. Bet pusryciai pas abi sueina greitai, Sophie net greiciau uz Luise suvalgo. Alkis po ilgos nakties turbut didelis biggrin.gif

Siandien Luise antra karta pasiprase ant puoduko thumbup.gif

O jogurta maniskes valgo naturalu Bifidus. Pati negaliu patiketi bigsmile.gif Is pradziu skaninau virtu obuoliuku, be cukraus. Valge gerai. Bet paskutiniai obuoliai tokie rugstoki pasitaike, tai nebevalge. Pabandziau duoti gryna, nu ir valgo labai puikiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 28 vasario 2013 - 17:34
Kokios saunuoles tavo mergytes, Hytka! thumbup.gif As savo bernaiciams dabar ir kiekvienus pusrycius duodu patiems bandyti kabliuoti, na kolkas nelabai kas iseina.. doh.gif Kipras dar is pradziu kaip ir bando su mano pagalba pats iki burnytes dasinesti koses, o va Kostas visai nieko, o jei bandau padeti, tai iskart pyksta, meta sauksta ir viskas. Tikiuosi kadanors susidomes, persilaus.. Nes dabar kad ir koks alkanas po nakties bebutu, jam visai neidomu paciam, o kai as duodu - valgo doh.gif

Hytka, maniskiai irgi naturalu jogurta valgo puikiai be jokiu paskaninimu thumbup.gif Ir kefyra labai megsta thumbup.gif Siandien reikes atidaryti saltibarsciu sezona, tikiuosi kavalieriams patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2013 03 01, 11:21)
Tikiuosi kadanors susidomes, persilaus.. Nes dabar kad ir koks alkanas po nakties bebutu, jam visai neidomu paciam, o kai as duodu - valgo  doh.gif

Susidomes tikrai. Gal dabar jei matai, kad sunkiai sekasi ir daugiau nervu nei naudos, tai maitindama padek tuscia lekstute ir duok sauksteli, o pati maitink. Kai matysi, kad jie daznai kisa sauskteli i burna, nors jis ir tuscias, tada idek sauksteli koses i lekstute, kad pakabinetu. As tai taip pradejau apmokymus.
Siandien pas mus buvo pirmi pusryciai, kai valgeme kartu: mes valgem, o dvynukes tuo metu irgi savo kose kabino thumbup.gif
Pasirodom, kaip Luise valgo smile.gif http://s722.photobuc...zpsfea531d8.mp4
Tiesa paskius, kai jos valgo as negaliu ziureti biggrin.gif Persitempiu, pati ziojuosi bandau gaudyti krentanti turini. Bet pastebejau, jei nesikisu Sophie greiciau ir graziau suvalgo, as ja tik nervuoju biggrin.gif Tai dabar tvakausi virtuveje kai jos valgo, vis kartas nuo karto uzmesdama aki. Uzsakem Babybjörn seilinukus, kad kiekviena karta nereiktu keisti ir kelniu doh.gif
Maniskes irgi geria kefyra thumbup.gif Parduotuvese jo nera, bet turime kefyro gryba ir kefyra daromes patys. O su tais saltibasciai uzmasinai, reik ir mus greitu laiku pasidaryti, nes jau tikras pavasaris uz lango. Galesim jau i sona atideti zieminius rubus, uzteks tik sriukyciu ir kepuryciu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 01 kovo 2013 - 12:06
smile.gif Sakykit, o jusu vaikuciai sieja garsus su daiktais? T.y. suns lojima su paciu sunimi,masinos burzgima su masina,ar atsisuka i savo varda,ar noredamas ,kad paimtu ant ranku sako kokius nors garsazodzius,ar tik rankomis skerycioja ir pyksta,kad nepaima? Is mano vaiku, tai tik Arturas daugiau garsu skleidzia, o Mantas tik mykia,nors kartais, kai buna nuotaika gera, pasako ir daugiau zodeliu,bet saukiamas vardu neatsisuka,matydamas masina,neburzgia,nesako ate,tik kartais kazka skiemnimis pasako. Ar tai reiskia,kad kazkas negerai su kalba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmina21 @ 2013 03 03, 16:22)
smile.gif Sakykit, o jusu vaikuciai sieja garsus su daiktais? T.y. suns lojima su paciu sunimi,masinos burzgima su masina,ar atsisuka i savo varda,ar noredamas ,kad paimtu ant ranku sako kokius nors garsazodzius,ar tik rankomis skerycioja ir pyksta,kad nepaima? Is mano vaiku, tai tik Arturas daugiau garsu skleidzia, o Mantas tik mykia,nors kartais, kai buna nuotaika gera, pasako ir daugiau zodeliu,bet saukiamas vardu neatsisuka,matydamas masina,neburzgia,nesako ate,tik kartais kazka skiemnimis pasako. Ar tai reiskia,kad kazkas negerai su kalba? g.gif

Maniškiai sieja. Kai pasiima mašinytę, sako brrr, kai mato šunį (arba bet kokį kitą kailiniuotą gyvūną smile.gif), Karolis sako auauau, Tautvydas kuo aiškiausia sako apapa ir tiesia rankytes, skarelę, su kuria miega, vadina AaA smile.gif ir pan. Ate ate abu rodo, Tautvydas jau pradeda rodyti, kai pradedu rengtis koridoriuj smile.gif DĖl kalbos vėlavimo - reikėtų pasieškoti kokių alia normų, man atrodo, kad tokie metinukai su trupuęiu jau turėtų bent kelis reikšminius žodelius sakyti, na, apapa, tete ar mama, ate ate ir pan.
Atsakyti
Maniskes mazai ka sako. Tikru reiksmingu zodziu dar ne. Daktaro klausiau, tai nesake, kad jau butinai turetu kazka reiksmingo sakyti. Pas mus irgi kailiniai gyvunai au au vadinami. Kai nukrenta kas abi sako o o. Kai nori kazko, tai tik kaip as sakiau, kniaukia biggrin.gif
Atsakyti