Įkraunama...
Įkraunama...

2012 metų dvynukų namukai

Vaidulia77, seniai jau tave cia begirdejom 4u.gif Kur prapuolus? Kaip jusu mazyliai auga? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ice|tea: 20 gruodžio 2012 - 17:04
Sveikos mamytes esu naujoke. Man 19 metu esu Karina is Marijampoles turiu 4 menesiu suneli. Labai noreciau susipazinti su jumis visomis rasti bendra kalba tikiuosi pasidalinti ispudziais sunkumais vargais ir pasidalinti patarimais. Tikiuosi sulaukti jusu draugiskumo pasnekesiu ir susipazinimu. Labai jusu lauksiu laisku smile.gif
Papildyta:
Sveika Gvaizde labai grazus jusu pakvietimas is tiesu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2012 12 20, 11:44)
vakare isvis zandai ir nosis buna raudoni raudoni, o ryte vel geriau ... Na i gyd dar nesikreipiu, tikiuos kad praeis.  unsure.gif

Pas maniskes irgi vakarais zandai raudoni raudoni, bet as galvojau, kad cia nuo to, kad lauke buna, zandukai pasala, o vakare atsyla ir uzraudonuoja g.gif

Mes jau sugrizom, keliones praejo gerai, merginos saunuoles, net nesuverke visas 9 val traukiny biggrin.gif Pamiegojo, pavalge, pazaide ir atvaziavom. Mes ir su vyru dar sugebejom posma numiegot mirksiukas.gif
Sunkios dienos pas mus. Kazkaip turbut nauja aplinka susuko merginoms galvas. Luize vakare paguldyta rekia-verkia, negali pati uzmigti, o tai dare kuo puikiauisiai 1 metus. Keisciausia, kad pietu miego paguldyta uzmiega ir net nepriestarauja g.gif Viena nakti su uosviu pagalba nesiojama, ciuciuojama ir visaip kitaip raminama uzmigo tik 05:30 ryto doh.gif Vakar vakare namie paguldem ja i kita kambari, viena, leidom issirekt, tai uzmigo po 30 min ax.gif
Sophie nebeseda ant puoduko. Po to kai uosvis ja pora valandu priziurejo, kazkas nutiko ir ant puodo nei pro kur verysad.gif
Budama ten turejau keleta progu prasiblaskyti: klasikines muzikos koncertas, ejom dar i kina, ir apsilankiau kosmetologiniame kabinete. Oi merginos per tas pora valandu manes taip pasiilgdavo, kad parejus nepaleisdavo, apkabindavo stipriai stipriai ir galvyte priglausdavo ir sakydavo ai wub.gif Del tokiu momentu verta gyventi biggrin.gif
Esam dabar visos seimos merginos apsirge. As pirma apsikreciau kazkokiu virusu: sloga, kosulys. Apkreciau vyresnele, ir Luize. Nu bet ne taip cia dar baisu, temperaturu neturim. Bet va vyresnlele kazkoki virskinimo taku gripa uznese. As ir ji viduriavom. O va Sophie vargsiuke tai sunkiausiai susirgo: vemia, viduriuoja. Siadnien jau nieko nevalgo, skyscius negeria, tai vaikstau su svirkstu kas 5 min i burnyte po 1 ml arbatytes sad.gif Skambinom gydytojui, dave nurodymus, tai slaugom namie sad.gif

O del dovanu, tai nupirkau po dziuveseli su vaisiais ir viskas blush2.gif Ieskojau ka cia nupirkti, bet viska mes turim, nuo vyresnleles turim. Pirkti, tik kad pirkti - nenoriu schmoll.gif Galvojau puodeliu su snapeliu, bet uosviai nupirko. Dar minti rezgiu medini arkliuka, bet vis neapsiprendziu ar reikia. Dvieju nenoriu, o vienu kazin ar pasidalins biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 21 gruodžio 2012 - 12:34
Hytka, sveikatytes jums visoms, kad greiciau issveiktumet visos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Reik tiketis, kad Sophie isslaugysit namuose ir neprireiks ligoniniu, kad greiciau pabegtu sitas bjaurus virusas. Na bet merginos vistiek saunuoles taip puikiai atlaikyt keliones thumbup.gif

As jau kelias dienas nevedziau vaiku i lauka, baiminuos, kad rimciau neapsirgtu, tai zandukai tikrai ne nuo salcio raudoni, odyte tose vietose tokia sausa sausa, vis patepu aliejuku, bet kazkaip jokio pagerejimo. g.gif Tai va ir nebezinau, ar nuo oro, ar kokia alergija..

Medini arkliuka gausim ir mes per Kaledas smile.gif Galvoju uzteks vieno blush2.gif Na dar kai jie pas mane tokie "dideli", tai tilps ir abu kartu ant arkliuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2012 12 17, 17:38)
jinai mums vos ne pripaise manajai dauno sindromo blink.gif

Kokie gazdintojai blink.gif As kazkaip visada galvojau, kad Dauno sindromas matomas net is akies g.gif

Baimes del Dauno sindroma ir as turejau, kai laukiausi. Stiprus kraujavimas ir vaisiaus inkstu padidejimas buvo priezastis. Vienas daktaras gazdino. Pakeiciau ji, padare najieji daktarai vaisiaus vandenu tyrima ir buvau rami, kad viskas mano mergytei 'gerai' smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ice|tea @ 2012 12 21, 14:06)
As jau kelias dienas nevedziau vaiku i lauka, baiminuos, kad rimciau neapsirgtu, tai zandukai tikrai ne nuo salcio raudoni, odyte tose vietose tokia sausa sausa, vis patepu aliejuku, bet kazkaip jokio pagerejimo.  g.gif Tai va ir nebezinau, ar nuo oro, ar kokia alergija..

g.gif Tai gal maniskesm irgi nuo kokio maisto. Ypac Sophie zandukai 'uzsidega'. Lyg tai taip pradejo darytis, kai as ivedziau jogurta unsure.gif
O i lauka as vedu kiekviena diena, nesvarbu, ar sloga, ar kosulys. Nebent tempertauros turetu, tai nevesciau. Esu giliai isitikinusi kad grynas oras - vienas is geriausiu priemoniu gydyti slogas ir kt. ligas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ice|tea @ 2012 12 20, 11:44)
Mes vis neisbrendam is slogu, ciauduliu, kosuliu, daugiau kaip ir nieko rimto, jokiu vaistuku nieko neduodu, nezinau, gal kokiu arbateliu reiketu duoti..? Gal jus kazka galetumet patarti, kaip tokius negalavimus greiciau isvaikyti? Kosuliukai slapi, atsikosti, bet atrodo vis daugiau ir daugiau kosti kaip tycia ant svenciu, ant gimtadieniu..  verysad.gif  Neramu, kad nieko rimciau nebutu.

As nuo tokiu negalavimu ir profilaktiskai duodu: imbiero, provanco zoliu, cesnako - dedu i koses, zuvies tauku, ir GRYNAS ORAS, GRYNAS ORAS, GRYNAS ORAS smile.gif Dar galima i prbadyta indeli, pvz Kinder surprise indeli, ideti papjaustyto cesnako ir pakabinti prie lovytes. Taip pat yra homeopatiniu lasiuku Umkalor, kurie labai gerai gydo tokias ligas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 21 gruodžio 2012 - 13:24
sveikos visos!
gyvenam mes kažkaip. smagu, kad pasigedo kažkas ax.gif
joliukai, na, bet ir gąsdintojai tie gydytojai... man net plaukai pasišiaušė perskaičius... brr. Mane stebina, kaip kartais gydytojai savo mintis (ir dažniausiai tiesiog mintis, be jokių pagrindimų) leidžia sau išsakyti garsiai prie vaikų mamų, na, jokio jautrumo ir supratimo! Kažkaip įtariu, kad dažniausiai tai tos, kurios pačios vaikų neturi.... Na, gal klystu. Aš tai tikriausiai nenurimčiau, kol nežinočiau tikrai tikrai, bet kiekvienam savas pasirinkimas. Stiprybės!

O mes sveikstam. Iš lėto. Buvom čia visi susirgę, taip rimtokai. Sakiau, reiks klijuot raudoną kryžių ant lauko durų ir samdyt sesutę biggrin.gif Pradėjo dičkis - pūlinga angina, tokia porimtė, nes ir ausis skaudėjo , ir akys pūliavo,... Antibiotikai. Lyg ir pasveiko. Tuo pačiu metu man visokie kosuliai, sausi tokie, na, bet aš su astmos diagnoze būdama tai nurašiau šildymo sezonui ir pradėjau vartoti inhaliacinius vaistus. Lyg ir pagerėjo... Tada dičkis susirgo iš naujo, kosuliai negražūs, o man temperatūra užkilo ... Aš ją mušiau tris paras, ji niekaip nepasidavė, taip ir laikės apie 38, ir mano org-mas pradėjo streikuot - dilgėlinė išbėrė ir šiaip tokia kaip primušta buvau. Galiausiai nuėjom pas gyd: man - plaučių uždegimas, dičkiui kosuliai, gydytis abiem su antibiotikais doh.gif Norėjo mane į ligoninę išgrūst, bet aš vieną vakarą pamąsčiau, kad nu žiauriai sunkiai čia be manęs visą savaitę tvarkytųsi. Ir niekur neguliau. Parsikviečiau mamą, dar auklė, ir tvarkės jos bent jau iki pietų, kol aš bandydavau pagulėt. O tada ir mažiai susirgo doh.gif Iš pradžių Karolis - temperatūra virš 39, kosuliai, akys pūliuoja. Ir jam antibiotikai. Tautvydas atrodė, kad laikosi geriausiai, bet kai Karolis pradėjo sveikti, tai ir tas susirgo doh.gif doh.gif Ir kaip sakė, gyd, kas serga paskutinis, tai tas sunkiausiai - na tai taip ir buvo. Žiauriai sunkiai sirgo, temperatūra nekrenta, visas kaip lapas nuleipęs, nevalgo, tik geria, nuo rankų man nenulipa, jokie kiti žmonės netinka - iš karto klykia doh.gif doh.gif Nu žinokit, kai pačiai prisakyta gulėt, dar tris vaikus tuo pačiu slaugyt tai misija sudėtinga blink.gif
O aš ir darbo buvau prisiėmus tuo pat metu, tai teko viską mesti per petį blush2.gif
Kažkaip sunkus periodas buvo. Dabar mažiukai dar kosti, negražiai taip, snargliai dar eina, irgi tokie nesimpatingi. Bet šiaip vaikinai jau valgo ir nuotaikos linksmos. Sveiksta, tikiuosi neatkris. Kaip ir aš...
Lauke jau nepamenu, kada vaikai buvo blush2.gif Gėda gėda gėda, nu, bet kai šitaip čia visi sirgom, tai man iki lauko jau visai nesinorėjo tarabanytis...
Kalėdom iškeliausim pas mano tėvus ir pirmąjį mažių gimtadienį ten atšvęsim. Be jokių didelių programų smile.gif Su dviem tortais, nedidelėm dovanom, na ir naujametiniais fejerverkais kitą dieną thumbup.gif
Tai gražių ir šiltų švenčių visoms ir tik nesirkit nesirkit nesirkit!
Ir sveikinimai visiems metukininkams, nes čia tokių metų pabaigos dovanėlių nemažai bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes visos, turiu klausimeli, gal kas pagelbes smile.gif Uzsimaniau isigyti inhaliatoriu (niekad nesu susidurus su jais). Dickis mano vis pasloguoja ir pakosti, tada ir maziukai perima, nu uzburtas ratas. Gydytoja pasiule inhaliuot druska (virs puodo), bet manau leliukams patogiau gal butu su inhaliatorium... gal kas gali koki rekomenduot? ir i ka demesi atkreipt reiktu renkantis? ar uztenka, kad vaikiska kauke butu, ar reikia kudikiams (jei saviskius mazius noreciau painhaliuot)? nu nieko nesusigaudau... smile.gif
Atsakyti
Visus visus su artejanciomis sventemes! 4u.gif Siltu ir jaukiu sv. Kaledu 4u.gif Ir is anksto tuos, kuriu artinas ir gimtadieniai - su pirmasiais metais! 4u.gif

Vaidulia77, sveikatytes jums visiems, laikykites ir nebeatkriskit 4u.gif Jetau kiek cia jus ligu ispuole doh.gif O kaip sunku paciai sergant dar ir mazuosius ligoniukus priziuret blink.gif Stiprybes ir bukit visi sveiki! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
jungiuosi ir as i sia tema.
turim jau savaitinukus bernuzelius ax.gif kolkas sekasi viskas sunkiai labai, ypac su miegojimu nakti ir maitinimu... unsure.gif
bet gal isivaziuosim, ypac paskaicius kitu patirtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 12 25, 16:40)
Sveikos  4u.gif
jungiuosi ir as i sia tema.
turim jau savaitinukus bernuzelius ax.gif  kolkas sekasi viskas sunkiai labai, ypac su miegojimu nakti ir maitinimu... unsure.gif 
bet gal isivaziuosim, ypac paskaicius kitu patirtis blush2.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif viskas pamazu isivaziuos ir visaks bus gerai, nieks negime mokedamas 4u.gif

Su sv. Kaledom visas mamytes ir ju stebuklelius newyear.gif
Atsakyti
solopgang - jei palengves nuo mano zodziu,,patikek bus lengviau,nes iprasit,jie augs,protinges,lengva ner ir nebus,,bet viskas bus ok 4u.gif

hytka-vaidulia - del ds,,,savo vaiko niekur tirti nevesiu,kaip hytka sako tai matytusi is isoriniu pozymiu,,bet juk visi vaikeliai su ds yra protiskai atsilike,tuo tarpu panelyte mano mandra yra,ir nematau reikalo,del kazkzokiu sapalioniu,,,, doh.gif as nez kaip elgiasi vaikuciai 7 men su ds,,bet kiek zn tikrai nesedetu,nestovetu isikibe,nezirstu jei kalbeciau per megstama dainele,nezaistu zaidimo kuku,,tik ijeju si virtuve neziuretu i saldytuvo elektroninius mygtukus,su noru juos pamaigyt,ir tt,,ir panasiai,,,man jinai niekuo nuo brolio neatsilieka,o kai kur ir lenkia,tad as net nenoriu galvot apie nebutus dalykus 4u.gif ax.gif ax.gif

aij,visas su sventem blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 12 25, 17:40)
Sveikos  4u.gif
jungiuosi ir as i sia tema.
turim jau savaitinukus bernuzelius ax.gif  kolkas sekasi viskas sunkiai labai, ypac su miegojimu nakti ir maitinimu... unsure.gif 
bet gal isivaziuosim, ypac paskaicius kitu patirtis blush2.gif

Sveika prisijungus 4u.gif

Solopgang, ar su vienu, ar su dviem, visada tas pirmas menesis namie yra sunkiausias mirksiukas.gif Isivaziuosit, ismoksi suprasti savo mazylius ir viskas bus paprasciau smile.gif
Atsakyti