QUOTE(Vilienė @ 2012 12 01, 15:46)
Kas del nuostoliu - kol kas turiu tik projektinius, kai issigydysiu infiltracijas tai turetu priarteti prie realiu. Isitikinau, kad pritekejimus vertinau per daug optimistiskai, aisku prie to prisidejo ir gausus LED naudojimas (dabar yra vienas dienos sviesos sviestuvas ir 7 taupiosios lemputes,like isskirtinai led) . Dar pakentekim iki galutiniu termovizijos ir duru testo rezuotatu, leistite issilaizyti zaizdas
Viliau gal nebūtų sunku užfiksuoti elektros skaitiklių parodymus šio mėnesio pradžioje. Gruodis dėkingas mėnuo, nes vidutinė temperatūra turėtų būti artima 0 (vidutiniai viso šildymo sezono temperatūrai).
Dar geriau būtų jei nepatingėtum užsirašyti skaitiklių parodymus kartą per parą, tuo pačiu metu. Būtų galima pažiūrėti, kaip kinta elektros suvartojimas priklausomai nuo temperatūrų svyravimų ir saulės pritekėjimų.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2012 12 02, 23:28)
Užkliuvo vienas dalykas pastebėtas šiandien name. Girdėjau, kad montažinės putos iš balionėlių labai sugeria drėgmę, todėl žiemą tai drėgmei užšalus ledas suplėšo putas, ir taip putos sudyla. Šiandien pamačiau, kad palei duris pribėgę vandens. Pirma mintis buvo, kad tai kondensatas nubėgęs nuo langų, bet kai nuvaliau, vandenį, jis ir vėl prisirinko. Pradėjau žiūrėti iš kur tas vanduo renkasi, ir pastebėjau, kad jis bėga iš putų pripurkštų po namo durimis. Girdėjau kažką panašaus, tai langus apipurškiau profesionaliai uždarų porų poliuretanu, o iš balionėlių apipurškiau, tiktai durų apačią, nes tą vietą šiltinau pats bešiltindamas pamatus. Kur profesionaliai užpurkštas uždarų porų poliuretanas, nė minties apie drėgmę, o ten kur purkšta su balionėlių montažinių putų poliuretanu, ten vandens kaip
kempinėje . Nieko keisto, kad langus tik užpurškus montažinėmis putomis, rekomenduojama apklijuoti garo nepraleidžiančiomis juostomis.
Poliuretano putos yra labai įvairaus tankio. Kuo "skytesnės" tuo labiau geria drėgmę. Putų iš balionėlio tankis tikrai kelis kartus mažesnis nei Minto pasirinktų stogo šiltinimui.