Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

QUOTE(muminukas @ 2007 12 09, 10:50)
ooo, žiūriu, senokai tema neliesta  g.gif
-----------------------
taigi noriu pasitarti. kiemą grįsime trinkelėmis. mūsų namas yra raudonų plytų, yra truputis tinkuotų vietų ir truputis medžio apdailos. stogas raudonas. langų rėmai balti. aš labai noriu raudonų trinkelių. mb sako, kad labai nusiraudoninsime (namą pirkome, ne patys statėme). aš jam sakau, kad prie pilkų namų juk kloja pilkas trinkeles ir niekas nesako, kad nusiilkina (kad ir mūsų kaimynas - namas pilkšvas, trinkelės irgi asfalto spalvos).
kaip jūs manote? ar yra tekę matyti tokių variantų su raudonu namu ir raudonomis trinkelėmis? gal tiesiog lietuviai bijo per daug išsisikirti mastau.gif

matau,kad senai buvo klausimas,bet galiu pasakyti,kad mačiau tokį raudoną namą su raudonom trinkelem.Man nusiraudoninta atrodė,bet ką aš žinau,gal kitiems patinka.Turiu nuotrauką kompiuteryje,bet čia nemoku įdėti,galiu atsiųsti į elektroninį paštą.
Atsakyti
Na va, siaip ne tai pavyko ikelti man ta nuotraukele biggrin.gif
Siaip viskas atrodo nerealiai tvarkingai, bet del to raudonumo, tai istiesu... siek tiek padauginta tongue.gif . Nors manau, cia kiekvieno skonio reikalas smile.gif
Papildyta:
Aciu Airise uz nuotraukele, tik gaila, kad ja teko tiek sumazinti, tai nebelabai aiskiai matosi schmoll.gif . Originalas zymiai ryskesnis...
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2008 03 08, 22:04)
Perdangoje. www.perdanga.lt smile.gif, as ten pigiausias nuperku  biggrin.gif


Aciu uz nuoroda, jauciu daug naudingos info rasiu 4u.gif
QUOTE(Cica @ 2008 03 08, 23:20)
Na va, siaip ne tai pavyko ikelti man ta nuotraukele  biggrin.gif
Siaip viskas atrodo nerealiai tvarkingai, bet del to raudonumo, tai istiesu... siek tiek padauginta  tongue.gif . Nors manau, cia kiekvieno skonio reikalas  smile.gif
Papildyta:
Aciu Airise uz nuotraukele, tik gaila, kad ja teko tiek sumazinti, tai nebelabai aiskiai matosi  schmoll.gif . Originalas zymiai ryskesnis...

O man visai grazu, net labai labai grazu, mano galva daug geriau negu viskas marga ax.gif
Atsakyti
gal galit parasyt trinkeliu klojimo kaina aciu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
reikalinga informacija, Kaune kur pirkti skalda, gal kas pirkot uz keik ir kur????
Atsakyti
sveikos merginos,
pas mus namas raudonas su medziu, tai mes derinom pilkas ir raudonas trinkeles.
kazkas doemejotes del laiptu is trinkeliu, tai mes daremes, idesiu foto. 4u.gif
Papildyta:
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mng: 30 kovo 2008 - 09:36
QUOTE(Nemeja @ 2006 05 17, 12:50)
Kaip manote ar sudetinga tokia danga kieme pasidaryti?ir ar vaikstant ja kulniukai nesmigs 4u.gif

is fotkes prastai matosi,isonu aina akmenys o per viduri acijos,su kulniukais nepatartina vaikscioti.patarciau daryti kitaip isonu palikti akmenis o pervidury iskloti juodas trinkeles sudetingumo tai cia nera,bet brangiai kainuotu.priklauso nuo akmenu kokie akmenys? jei lauko tai brangiai,o jei skaldyti tai biski pigiau.pernai akmenu klojimas kainavo 150lt uz kvadrata ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristulka25: 31 kovo 2008 - 21:07
QUOTE(mng @ 2008 03 30, 10:32)
sveikos merginos,
pas mus namas raudonas su medziu, tai mes derinom pilkas ir raudonas trinkeles.
kazkas doemejotes del laiptu is trinkeliu, tai mes daremes, idesiu foto. 4u.gif
Papildyta:
biggrin.gif

Na ir grazumelis tongue.gif Tokia siluma ir ramybe dvelkia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2008 03 30, 08:32)
sveikos merginos,
pas mus namas raudonas su medziu, tai mes derinom pilkas ir raudonas trinkeles.
kazkas doemejotes del laiptu is trinkeliu, tai mes daremes, idesiu foto. 4u.gif
Papildyta:
biggrin.gif




Labai labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
aciu,
cia visa isdestyma meistrai pasiule, nesamdem jokiu dizaineriu. patare kaip spalvas delioti ir pan. dar viena ju ideja pasinaudojom: girnos po lauko sviestuvais. wub.gif
o ramybe tikrai dvelkia, tik ir traukia namo. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mng: 01 balandžio 2008 - 20:06
mng, nu kaip grazu cia pas jus wub.gif labai labai man patinka ax.gif
Papildyta:
Vat man dabar iskilo klausimas ar imanoma patiem tokias salygantvio trinkeles pasigaminti g.gif Atsimenu skaiciau cia kazkur forume, kad vienos forumietes "MB" su dar kazkieno pagalba patys isliejo. Idomu kur falima isigyti formas ir dazomo pigmento? Aiku darbelio nemazai ir laiko uzimtu, bet kas taupo, gal kiek pigiau gautusi?
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 04 02, 09:15)
mng, nu kaip grazu cia pas jus  wub.gif  labai labai man patinka ax.gif
Papildyta:
Vat man dabar iskilo klausimas ar imanoma patiem tokias salygantvio trinkeles pasigaminti  g.gif  Atsimenu skaiciau cia kazkur forume, kad vienos forumietes "MB" su dar kazkieno pagalba patys isliejo. Idomu kur falima isigyti formas ir dazomo pigmento? Aiku darbelio nemazai ir laiko uzimtu, bet kas taupo, gal kiek pigiau gautusi?


formas tikrai maciau senukuose
Atsakyti