Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

QUOTE(ediutiux @ 2012 05 26, 19:31)
Laba diena, gal galite rekomenduoti ar nukreipti mane kas nuslifuotu kieme ka tik padaryta betonine danga??? Labai lauksiu info- aciu is anksto

O jusu kiemas betoninis? Pjaustet kazkokias gabalais?//
O ne sustingus iskart reik slifuot?
Atsakyti
Dėčiau tik skldą, nes:
1.Ant skaldos nebūna balų po liūties,kaip ant trinkelių;
2.jei iš auto išlašės tepalas,ar dyzelinas ant trinkelių matysis amžinai, su skalda paprasčiau šiuo atveju;
3.trinkeles reikia dažnai plauti su šepečiu, kad gerai atrodytų, nes prisineša dulkių, smėlio;
4.sutrombuota skalda nevaikšto, todėl pakankamai stabilus pagrindas.Tik kartais iškrenta vienas-kitas akmenėlis.
5.sniegą valyti gerai,tik nereik skusti labai smarkiai.

Vienintelis minusas- moterims su aukštakulniais sunkiau eiti.
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 02, 21:52)


Vienintelis minusas- moterims su aukštakulniais sunkiau eiti.

VA VA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 02, 22:52)

Cia ne vienintelis minusas -cia pagrindine priezastis atsisakyti skaldos. smile.gif O siap as sakyciau nesutinku - dar minusas kad ant skaldos pribira lapu, egles spigliu, kitu organiniu dalyku ir tai neimanoma surinkt doh.gif Ziema atkast sniego irgi neimanoma. Turi palikti sluoksni. Nemaciau ir sutrombuotos ,,nevaiksciojancios'' skaldos.
Atsakyti
KAS SUSIDURE AR MASTO APIE ISBETONUOTA KIEMA ?? 4u.gif

Amerikoj populiaru.
http://www.google.lt...KO8fctAbsvtDvBg

Keli pvz.:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 03 birželio 2012 - 09:43
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 06 03, 09:28)
KAS SUSIDURE AR MASTO APIE ISBETONUOTA KIEMA ??

Amerikoj populiaru, cia rasit pavyzdziu:
http://www.google.lt...i...280&bih=673

Senais laikais kol nebuvo trinkeliu dazniausiai betonuodavo kiemus, problema tame kad pavirsius ilgai neissilaikydavo glotnus ir po keliariu metu istrupedavo ir "sluodavosi". Dabartinemis technologijomis bei irankiais betono virsutini sluoksni "uzgelezina" tai sios problemos kaip turetu nebuti, taciau butu idomu palyginti kainas su kitomis dangomis
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 03, 10:38)
Senais laikais kol nebuvo trinkeliu dazniausiai betonuodavo kiemus, problema tame kad pavirsius ilgai neissilaikydavo glotnus ir po keliariu metu istrupedavo ir "sluodavosi". Dabartinemis technologijomis bei irankiais betono virsutini sluoksni "uzgelezina" tai sios problemos kaip turetu nebuti, taciau butu idomu palyginti kainas su kitomis dangomis

Tai kad dabar daroma kokybiskiau, ner kalbos. Lyg ir priemaisu kazkokiu pilama.
Mano vyras labai nori, o pas mus 400 kvadratu. Aisku noreciau labiau trinkeliu bulkuciu raudonu, bet ... tas namas baigia kelnias paskutines numaut doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeigu kažkam reikės išsikloti kiemą trinkelėmis arba tiesiog takelius iškloti,kreipkitės.Turiu tikrai didelės rekomendacijos vyrus kurie jau 10 metų dirba šį darbą,niekas neliko nusivylęs.Nebrangiai ir už darbą ima,su viskuo jau visa bendra suma svyruoja nuo 80-85 LT . Daro viska gerai ir suteikia garantijas.
Atsakyti
O gal kas turite patikimu betonuotoju kontaktus? Reiketu isbetonuoti kiema (ivaziavima).
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 06 03, 10:46)
Tai kad dabar daroma kokybiskiau, ner kalbos. Lyg ir priemaisu kazkokiu pilama.
Mano vyras labai nori, o pas mus 400 kvadratu. Aisku noreciau labiau trinkeliu bulkuciu raudonu, bet ... tas namas baigia kelnias paskutines numaut  doh.gif  lotuliukas.gif



Mano uzsakove Vilniuje norejo ir betoniniu grindu. uzklause pas pramoniniu grindu irengejus. tai jie uzsiprase nuo 120 Lt. ir plius jei su granito akmenukais ir tai kaina be pagrindo paruosimo. nors pagal visa proto logika, net ir dekoruotas betonas turetu buti pigiau ne trinkeliu su pagrindais dejimo kaina.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2012 04 27, 11:49)
na žiūriu čia visi trinkelių tik ieško, o aš va į tokius paveikslėlius žiūrėdama svaigstu:
user posted image
user posted image

atšilo orai kažkaip norisi vėl lauke darbuotis smile.gif



O kur tokiu akmenuku galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(Waitbaby @ 2012 06 20, 14:47)
O kur tokiu akmenuku galima gauti?

tikrai ir man tokie takeliai wub.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif o kur gaut tai dar nesidomejau... g.gif
Atsakyti