Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

Gal kas galite rekomenduoti meistrus klinkerio trinkelems sudeti. 4u.gif Vilniaus apylinkese
Atsakyti
QUOTE(salkda @ 2010 08 05, 13:28)
Kokiame darbu etape reikia deti trinkeles?
Tik pabaigus namo isore, ar jau po visu apdailos darbu?

po namo apdailos eina tvora,trinkeles,zole.bet cia nuo pinigu priklauso:)
Atsakyti
Sveiki, mes taip pat ieskome trinkeliu klojeju Vilniaus raj. Gal kas galit tikrai gerus parekomenduoti?
Atsakyti
Negi niekas kontaktais negali pasidalinti? Kazkaip nesinori be rekomendaciju samdyti.
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2010 08 09, 08:26)
Negi niekas kontaktais negali pasidalinti? Kazkaip nesinori be rekomendaciju samdyti.

Kontaktus galeciau duoti Kaune, jei reikia. Dirba greitai ir nesukelia jokiu problemu uzsakovui. Man jie perdare vienu sudarankiu padarytas nesamones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogasdaktaras @ 2010 08 09, 11:11)
Kontaktus galeciau duoti Kaune, jei reikia. Dirba greitai ir nesukelia jokiu problemu uzsakovui. Man jie perdare vienu sudarankiu padarytas nesamones smile.gif


Oj, man dirbanciu netoli Vilniaus, is Kauno jiems toloka butu...
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2010 08 09, 12:32)
Oj, man dirbanciu netoli Vilniaus, is Kauno jiems toloka butu...


Lilajar, ar dar reikia trinkelistų kontaktų? Mums neseniai baigė betonines dėti, tvarkingi vyrai. Greičiausiai nėra patys pigiausi, bet patikimi.
Atsakyti
Siaubas kazkoks, neina rasti meistru trinkelems sudeti... Jau su keliais tariausi ir ne vienas neatvaziavo i obiekta. Negi vel statybu bumas atejo.

Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2010 08 19, 09:17)
Siaubas kazkoks, neina rasti meistru trinkelems sudeti... Jau su keliais tariausi ir ne vienas neatvaziavo i obiekta. Negi vel statybu bumas atejo.


netinkamas metas, dabar pats darbų įkarštis.... visi normalesni darbų turi.
mes jau atidedame tą reikalą pavasariui - vasaros pradžiai. Tada bus paprasčiau surasti meistrus ir kainos mažesnės . Aišku dar sezonas purvyne - mintis nedžiuginanti, bet ką jau padarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2010 08 19, 10:02)
netinkamas metas, dabar pats darbų įkarštis.... visi normalesni darbų turi.
mes jau atidedame tą reikalą pavasariui - vasaros pradžiai. Tada bus paprasčiau surasti meistrus ir kainos mažesnės . Aišku dar sezonas purvyne - mintis nedžiuginanti, bet ką jau padarysi smile.gif


Mes jau medziagas nupirkom, tai norim sudeti takelius, o tada dar speti veja uzseti rugsejo men. Nu kazkokia nesamone doh.gif
Atsakyti
Sveiki
kokiom trinkelių ir darbų kainom pasitinkam pavasarį? Kainos žiūriu sparčiai kyla sad.gif o mūsų kiemas dar neklotas..
Atsakyti
Sveiki

Gal kas galit pasiulyt ideja, kuo galeciau padengti vaiku sventes metu nelagai grazia zole, tiksliau tai yra nesutvarkyta pievute, ji yra nelabai lygi ir yra nemazai akmenuku blush2.gif
Gal kas zinot kur nebrangiai nuomoja kokius dangalus tam skirtus ar pvz dirbtine zole ir pan. Nesinori kad vaikuciai susizalotu 4u.gif

Busiu dekinga uz pasiulytas idejas 4u.gif
Atsakyti