Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

QUOTE(Alenzi @ 2009 10 10, 10:15)

visokiu zmoniu yra tik nevisokiu reikia biggrin.gif susiradus klojejus reik is pirmo ju darbus paziureti ,pervaziuoti per kiemus kur jie yra dirbe ,pasiklausti seimininku atsiliepimus mirksiukas.gif

saunu kad jus radot tokius zmones ,as tik dziaugiuosi uz jus mirksiukas.gif
Atsakyti
priesh 4 metus kai statomes, domejausi trinkelem - kaina buvo 90 uz paprastas pilkas, 30 trinkeles, 30 darba, 30 papildomos medziagos... spalvotos ne 30 kainavo o 40-50.. praeitais metais draugas dejo 120 paprastas pilkas ir dziaugdovosi kad gera kaina surado.. PAPIGAIAISKA.. dabar man sudejo po 80 ir spalvotas, be jokiu vargu ar rupesciu is mano puses.. kaip man - tai pigiau ir neverta ieshkoti..
Atsakyti
kai zmogus neturi pinigu tai jis jiesko kur pigiau ,o dabar toks laikas kad apsimoka deti nes darbo jega pigi .

Atsakyti
QUOTE(Rutata @ 2009 06 26, 18:16)
mums meistrai sake - jeigu keli metrai - neima nieko, pas mus buvo 20 tiesiniu metru pjaustytu trinkeliu, tai sake - ima 10 lt/m, na, bent kad nauja deimantini diska nusipirktu, bet is musu paeme 50 lt tik, zodziu - nuolaida padare  blush2.gif
o mes jau TURIM TRINKELES  clap.gif  assa.gif
galiu ir meistrus rekomenduoti  thumbup.gif .
Jeigu kam idomu - rasykit i az.
kaina 25 Lt/kvadratas (darbas), visa kita - derybu objektas, darbas vyksta Vilniuje.
kazka jie minejo ir apie apzeldinima, lyg irgi daro, bet mes jau su kitu sutare, tai komentuoti negaliu, neuzsakem pas juos.


Rutata, as kaip papuga nusikopijavau trinkeles, grozis neispasakytas bigsmile.gif , tik vat del meistru pasimeciau , gal galite savo meistrus rekomenduoti (jau vistik praktikos turi)
Atsakyti
QUOTE(niukas @ 2009 10 18, 00:33)
Rutata, as kaip papuga nusikopijavau trinkeles, grozis neispasakytas  bigsmile.gif , tik vat del meistru pasimeciau , gal galite savo meistrus rekomenduoti (jau vistik praktikos turi)



Rutata, labai aciu uz kontaktus meistro, tikiuosi , kad ir pas mane bus taip grazu, nes tevai baigia uzgrauzti kai pasakiau naikinsiu dali pievos, darysiu takelius is akmenu ( kaip visada senoliams vis maza darzu ir pievu).
Atsakyti
QUOTE(niukas @ 2009 10 18, 19:37)
Rutata, labai aciu uz kontaktus meistro, tikiuosi , kad ir pas mane bus taip grazu, nes tevai baigia uzgrauzti kai pasakiau naikinsiu dali pievos, darysiu takelius is akmenu ( kaip visada senoliams vis maza darzu ir pievu).



wink.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutata @ 2009 10 19, 00:26)


mes dareme takelius is betono stampavimo budu ...
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2009 11 07, 01:45)
mes dareme takelius is betono stampavimo budu ...


Ir kiek sitas malonumas kainavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 02 14, 00:26)
Ir kiek sitas malonumas kainavo?  g.gif


apie 400 litu
Atsakyti
kažin kiek kainuoja šiuo metu trinkelės ir darbas g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit susideje trinkeles 'bandutes', kaip jos laiko, ar nera problemu su prieziura, ar i ju kampucius nesirenka zemes ir kiti nesvarumai, ar esat patenkinti trinkelemis? Vieni pazystami turi tokias susideje tai nelabai patenkinti, sako reikalinga didele prieziura, kita karta tokiu nesidetu. Kokia jusu nuomone? Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(giintariuke @ 2010 03 02, 19:38)
Sveiki, gal kas turit susideje trinkeles 'bandutes', kaip jos laiko, ar nera problemu su prieziura, ar i ju kampucius nesirenka zemes ir kiti nesvarumai, ar esat patenkinti trinkelemis? Vieni pazystami turi tokias susideje tai nelabai patenkinti, sako reikalinga didele prieziura, kita karta tokiu nesidetu. Kokia jusu nuomone? Aciu uz atsakymus.

viskas priklauso nuo uzslavimo .jei prastai uzslave tai zemes renkasi .ir dar ziurint su kuom uzslave jeigu ne su acijom tai zoles augs ,labai gerai kvarcinis smelis niekad zoles neaugs mirksiukas.gif (kas liecia apie laikyma ,tai laiko prasciau palyginus su kitom ,ir dar priklauso nuo gamintojo ,kurios rusies pirko ) ax.gif
Atsakyti