Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

QUOTE(kaban @ 2009 09 24, 08:58)

Kaban thumbup.gif del trinku iki garazo vartu gi labai grazu 4u.gif pas mus jie ir taip dare, ir labai aciu jiems uz paprotinima, nu kas tos dulkes, issivalo gi wink.gif uztat vaizdas koks thumbup.gif ir del smelio laaabai suprantu drinks_cheers.gif

o pas jus gatves asfaltuotos??? pas mumi ne.. tad ant trinku su ratais prisiveza visokio gerio is gatves, bet uztat i namus nebesinesa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 09 24, 09:36)
Kaban  thumbup.gif  del trinku iki garazo vartu gi labai grazu  4u.gif  pas mus jie ir taip dare, ir labai aciu jiems uz paprotinima, nu kas tos dulkes, issivalo gi wink.gif uztat vaizdas koks  thumbup.gif ir del smelio laaabai suprantu  drinks_cheers.gif

o pas jus gatves asfaltuotos??? pas mumi ne.. tad ant trinku su ratais prisiveza visokio gerio is gatves, bet uztat i namus nebesinesa  thumbup.gif


tai as nebambu del tu duliu, tiesiog gal kam naudinga bus smulkmenele smile.gif

asfalto nera pas mus ir greit nebus.. teks shluoti trinkeles nuo smelio - tam vaikus ir prigimdem gi! vienam sluota kitam zoliapjove - o tiatia sedi gamake ir komanduoja.. grazumelis! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 09 24, 10:36)
tam vaikus ir prigimdem gi! vienam sluota kitam zoliapjove - o tiatia sedi gamake ir komanduoja.. grazumelis! biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesufleruosiu musu tatai hihihi.gif
Atsakyti
Rutata-labai graziai atrodo akmenukai. kad ir nenaturalus bet labai naturaliai atrodo smile.gif
aishku turi tikti ir prie namo. gi ir trinkeles ne visiems tinka vienspalves
o idomu ten ju spalvotu yra? ar tik pilki?
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2009 09 24, 08:31)
Rutata-labai graziai atrodo akmenukai. kad ir nenaturalus bet labai naturaliai atrodo  smile.gif
aishku turi tikti ir prie namo. gi ir trinkeles ne visiems tinka vienspalves
o idomu ten ju spalvotu yra? ar tik pilki?



dekui 4u.gif wub.gif

tik pilki, kiek as zinau, gal galima uzsakyti, bet kai idesit spalva - man atrodo is karto atrodys labai nenaturaliai g.gif
nors gal jeigu i gelsvuma ar raudonuma, gal tokiu akmenu buna is tikro g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2009 09 25, 15:26)



kas čia per grožis?
Atsakyti
Kur cia tas grozis??? blink.gif Tas rudas tai vapsie...
Del skonio nesigincijama...
Atsakyti
Man irgi gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasaris3 @ 2009 09 25, 15:39)
kas čia per grožis?


Nu man tai tarybinį linoleumą vaizdelis primena...Toks pigus blizgumas.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 09 26, 11:42)
Nu man tai tarybinį linoleumą vaizdelis primena...Toks pigus blizgumas.


Cia tai geras thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir man Rutatos, kad ir nenaturalus akmenukai, bet graziau. Na bet, kaip sakoma, del grozio nera draugu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 09 26, 11:42)
Nu man tai tarybinį linoleumą vaizdelis primena...Toks pigus blizgumas.


gal cia tik fotografavimui sushlapinta? g.gif siaip tai normaliai, visai nieko...
Atsakyti