Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

rizikuoju buti apspjaudytu, bet man nepatinka tie dirbtiniai akmenys smile.gif

paaishkinsiu kodel: Aplinka gali buti naturali arba nenanturali.. Naturali - akmuo, zolyte, medis, smelis, oras, vanduo.. Nenaturali - betonas, asfaltas, stiklas ir t.t. Tie betoniniai akmenys yra nei tas nei tas.. akyvaizdi paddelke.. ir kaip bet kokia poddelke - man nesukelia zavesio..
Atsakyti
nemanau, kad kas ant tamstos spjaudys mirksiukas.gif
Zinoma, betoniniai akmenys nera normalus lauko akmenys, bet sitie man grazus, nes tai bent jau alternatyva trinkelems, kuriu pilnas kiekvienas kiemas.
as irgi nemegstu nenaturaliu dalyku, kaip antai plastikinis saidingas, arba dekoratyvinis vidaus akmuo is dazyto gipso.
aisku reikia gyvai paziuret ir paciupinet, po ko daznai buna siek tiek nusivylimo, bet is nuotrauku tai atrodo tikrai neblogai. kitas dalykas yra to betono suderinimas su aplinka. pvz. yra tokia betonine tvora. Siaip ji atrodo baisiai, bet Klp Mazajame kaimelyje yra vienas toks namas su betonine tvora, kuri graziai nudazyta pagal namo spalvine gama, tai atsiziuret negaliu, kaip fainai rolleyes.gif
Atsakyti
Vat visa esmė, kad trinkelių nenorime. Žinoma, yra alternatyvų ne trinkelių pavidalu, bet kainos blink.gif Todėl ir renkamės kažką panašaus, šiaip labai norėjom medžio imitacijos takelio, akmenų, bet jų kainos šiai dienai labai kandžiojasi verysad.gif
Atsakyti
tiesa, dar vienas dalykas, kuris, mano galva, yra pliusas sioms plytelems. Pas kaimynus tarp trinkeliu jau po pusmecio pradejo zelti zole, kur nelabai vaikstomi uzkampiai. tai vat: trinkeliu tarpai su zole atrodo nekaip, o jei koks augaliukas islis per sitas plyteles, manau, kad atrodys pakankamai naturaliai, ir nereikes begiot is paskos beskutinejant zolyte.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 08:40)
Rutata, nugis laaaabai gražu..net nebeatgaminau kuri čia namo pusė nes vaizdialis pasikeitė totaliai. Gažu TIKRAI  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



biggrin.gif tai atvaziuok patikrinti wink.gif, nu jau nuo zoles tikrai labai pasikeite, dar vis negaliu patiket, kad JAU doh.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(kaban @ 2009 09 21, 09:20)
rizikuoju buti apspjaudytu, bet man nepatinka tie dirbtiniai akmenys smile.gif

paaishkinsiu kodel: Aplinka gali buti naturali arba nenanturali.. Naturali - akmuo, zolyte, medis, smelis, oras, vanduo.. Nenaturali - betonas, asfaltas, stiklas ir t.t. Tie betoniniai akmenys yra nei tas nei tas.. akyvaizdi paddelke.. ir kaip bet kokia poddelke - man nesukelia zavesio..



nugis nespjaudysim - mes kulturingi ir civilizuoti.
Tik gailoka, kad vadinate akivaizdzia paddelke net nemates gyvai wink.gif

Del to kas naturalu ir nenaturalu - sutinku 100%, bet - cia tokia pati situacija kaip su medzio imitacijos plytelemis - man po siolei ateje sveciai klausia kaip tos medines grindys pas mane duse nesupus? .... doh.gif lotuliukas.gif
o jau kai suzinai, kad ten ne medis visai - tada - paddelke, zinoma smile.gif
lygiai taip ir cia
jau ne vienas sustojo vaziuodamas pro sali ir uzejo paklausti kas tai per stebuklas (ir nesupranta labiausiai del to, kad kieme pas mus dar vis stovi keli kvadratai tu plyteliu ir gali matyti kaip atrodo plytele ir kaip atrodo kai sudeta). Manau tai daug ka pasako wink.gif
tai tikrai nera pigi imitacija. As labai dziaugiuosi, kad nesusidejau trinkeliu, kurias matai beveik KIEKVIENAME kieme. Tegul tai ne akmenys, bet kas i tai per daug gilinasi? Cia mes taip labai matom dabar, nes mums (bendraujantiems siame forume) tai labai aktualu, nes mes tvarkomes aplinka, o visiems kitiems - tai tiesiog grazu.

cool.gif
Atsakyti
as menishkai as irgi buvau priesh trinkeles.. nepatikdavo ir t.t. planavau betonuoti pats, daryti tuos akmenys ir t.t. svarsciau sudeti azurines trinkeles.. naturalu akmeni ir t.t. - is esmes del tu abejoniu nesudejom trinkeliu dar priesh 3 metus.. ir ka pasekoje - desim trinkeles.. tegul buna nenaturalu, bet bent praktishka.. kadangi ir naturalumai praktishkumu nepasizimi.. krepsini nebus kur zaisti ant tokiu akmenu smile.gif

a jau kaip man bjauru medzio imitacijos plyteles bei akmens imitacijos linoleumas - baisu ir nupasakoti doh.gif

jeu nesupykite blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaban: 21 rugsėjo 2009 - 21:15
QUOTE(kaban @ 2009 09 21, 22:14)
krepsini nebus kur zaisti ant tokiu akmenu smile.gif

mano komanda krepsi zolej zaidzia 4u.gif zoles aisku ten neberasta bet ... MB vis mane nuramina,kad pieva turi but vaikam dziaugsmas o ne mano akiu groziui tik blush2.gif ir jis teisus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 09 21, 22:16)
mano komanda krepsi zolej zaidzia  4u.gif  zoles aisku ten neberasta bet ... MB vis mane nuramina,kad pieva turi but vaikam dziaugsmas o ne mano akiu groziui tik  blush2.gif  ir jis teisus  biggrin.gif


na jau ne.. zooles savo iskankintos as krepsiniui neduosiu..
ner cia ko..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 09 21, 22:31)
na jau ne.. zooles savo iskankintos as krepsiniui neduosiu..
ner cia ko..

lotuliukas.gif mirksiukas.gif nu kodel?
pas draugus kaimynai tokie yra, zole ispuoseleta iki negalejimo, nei patys ant jos lipa nei vaikam leidzia, tik takuciais keliauja doh.gif zodz zole pakazuchai doh.gif nu gaila man vaiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 09 21, 22:34)
lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  nu kodel?
pas draugus kaimynai tokie yra, zole ispuoseleta iki negalejimo, nei patys ant jos lipa nei vaikam leidzia, tik takuciais keliauja  doh.gif  zodz zole pakazuchai  doh.gif nu gaila man vaiku  biggrin.gif


begiot begioja tegul.. golfa ir tenisa zaidzia.. bet ne kasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 09 21, 19:14)
krepsini nebus kur zaisti ant tokiu akmenu smile.gif


krepsinis - dzin, kaip nors ne kieme, bet va moteriskiu kablams tai pavojus rimtas wink.gif

a jau kaip man bjauru medzio imitacijos plyteles bei akmens imitacijos linoleumas - baisu ir nupasakoti  doh.gif

lotuliukas.gif  thumbup.gif




Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 09 21, 22:36)
begiot begioja tegul.. golfa ir tenisa zaidzia.. bet ne kasi smile.gif

na taip zoles ten nerasta biggrin.gif imetu kasio aiksteles vaizdeli is toli tongue.gif foto metu senumo 4u.gif

user posted image
Atsakyti