Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 19, 16:02)
nu teip grazu... ale mane jau betoniniu trinkeliu kaina i depresija varo...

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 19, 15:38)
jei neklystu klinkeris nuo ~70 lt, o betonines ~25 lt uz m2 . tai TIK dvigubai brangiau  biggrin.gif

Nu klinkeris nuo 70, o betonines spalvotos ~50. cia jau panasesnis lyginimas ir isvaizda. taigi skirtumas ne stebuklas.
Atsakyti
klinkeris -su seimininko medziagomis nuo 70lt ir dar priklauso koks klinkeris ,o betonines trinkes nuo 40lt 4u.gif cia mano meistriukas taip aiskina (vyrukas) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 19 rugsėjo 2008 - 19:35
QUOTE(Kristalinee @ 2008 09 19, 20:33)
klinkeris -su seimininko medziagomis nuo 70lt ir dar priklauso koks klinkeris ,o betonines trinkes nuo 40lt  4u.gif cia mano meistriukas taip aiskina (vyrukas)  lotuliukas.gif


Sveiki,as net nezinau kas ir kiek kainuoja-as sumokejau uz trinkeliu klojima(darbas,medziagos)110 Lt/m2 ir psio-o kas kiek man visai neidomu.Darba atliko puikiai.Norit-duosiu kontaktus.Cia VILNIUS
Atsakyti
QUOTE(anyta @ 2008 09 19, 22:08)
Sveiki,as net nezinau kas ir kiek kainuoja-as sumokejau uz trinkeliu klojima(darbas,medziagos)110 Lt/m2 ir psio-o kas kiek man visai neidomu.Darba atliko puikiai.Norit-duosiu kontaktus.Cia VILNIUS

thumbup.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas netyčia žino, kur būtų galima nusipirkti tokių trinkelių, kurios sudėtos yra prie Maximos Kaune, Savanorių prospekte? g.gif
4u.gif
Atsakyti
Parasykit i az kontaktus, please

QUOTE(anyta @ 2008 09 19, 22:08)
Sveiki,as net nezinau kas ir kiek kainuoja-as sumokejau uz trinkeliu klojima(darbas,medziagos)110 Lt/m2 ir psio-o kas kiek man visai neidomu.Darba atliko puikiai.Norit-duosiu kontaktus.Cia VILNIUS

Atsakyti
Gal kas uzmatet, kiek kainuoja Lt tokios akmenines trinkeles?

http://steinhandel.n...hod=item&id=376
tokias maciau vienoj firmoj Siauliuose, bet dar neprekiauja, dar tik kaip pvz parsiveze turi...
ziuriu cia tik apie betonines arba klinkerines kalbat... o akmeniniu nera pas mus? va tokiu pvz?:

http://steinhandel.n...hod=item&id=335
Atsakyti
QUOTE(edita.t @ 2008 07 29, 12:06)
pas mus ir greitai iskloja trinkelemis kiema gerai vyrai dirbo, as labai patenkita darbu clap.gif galiu rekomenduoti egidijus tel868122021


kuriam cia lietuvos gale? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia patarimo, mums keli patyre meistrai patare deti betonines trinkeles vietoj klinkeriniu, teigdami, kad klinkeris gali neatlaikyti sunkiasvores technikos, kuri atves malkas, zeme ir pan,bei klinkeris pasizymi slidumu ax.gif Idomu, ar dar kas nors girdejote tokia nuomone nes mano supratimu klinkeris atvirksciai,pasizymi stiprumu blush2.gif
Atsakyti
gal kas turite tokias trinkeles susidėję, su skylutėm, kur žolytė gali augti, gal būtų atsiliepimų ax.gif
Atsakyti