Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

QUOTE(sitas @ 2008 04 15, 19:39)
siaip 1m2 trinkeliu klojimo su medziagom apart trinkeliu kainuoja apie 80-90 lt + trinkeliu kaina. O ta kaina 45lt tai tik darbas be jokiu medziagu.
Kazkas kalbejo apie trinkeliu liejima patiem, tai galiu pasakyt kad uzsiimat nesamonem, laiko begales sugaisit, pinigu manau ir nedaug te sutaupysit. O kas svarbiausia po sezono ar dvieju nusluosit jas ir tiek. Pavazinesit ant ju, atvaziuos dar kokia krovinine ir sulauzys jum jas. Jei norit sutaupyti tai taupykit tik ant darbo, patys issiklokit smile.gif



na is kokio betono issiliesi, tokias ir turesi trinkeles mirksiukas.gif mes kur gyvenam, labai populiaru, daug kas darosi patys... paskui gali pasigirti pries kaimynus biggrin.gif tik aisku, reikia tureti laisvos vietos nemazai, kad issidelioti tas trinkeles dziovinimui mirksiukas.gif


o man idomu, gal kas susiduret su akmeninem trinkelem??? jos tokios mazutes, kvadratines, gali isdelioti kaip mozaika, man be galo grazu.... wub.gif jos buna paprasto akmens (man rodos) ir granitines (tokios blizgesnes) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 29 gegužės 2008 - 10:35
sveiki, pries pora savaiciu baige pas mus kloti aikstele meistrai, visai sparciai dirbo, graziai gavosi... blink.gif Mums ir gera nuolaida padare, nes nemazai kvadratu gavosi thumbup.gif Jei kam reikia, galiu Nr ju palikt: 867947431
Papildyta:
sveiki, pries pora savaiciu baige pas mus kloti aikstele meistrai, visai sparciai dirbo, graziai gavosi... Mums ir gera nuolaida padare, nes nemazai kvadratu gavosi Jei kam reikia, galiu Nr ju palikt: 867947431
Atsakyti
Gal kas galit ka gerus meistrus parekomenduot Klaipedoje i AZ
Atsakyti
pas mus ir greitai iskloja trinkelemis kiema gerai vyrai dirbo, as labai patenkita darbu clap.gif galiu rekomenduoti egidijus tel868122021

Atsakyti
Reikalinga rimta kompanija iskloti apie 80 kv trinkelemis,sumuryti akmenu tvorele 25 m Ignalinoje. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, klojam trinkeles ivairiausiomis formomis,takelius is akmenens,is mineturiniu akmenu, darome grazius pageidaujancius ornamentus...Padarome greitai ir kokybiskai,suteikeme garantija!!!! trinkeliu 45lt cm(2) o akmenu 80lt cm(2).Dirbame vilniuje.Ne firma.

pasiteiravimui skambinkite Edgaras +37060830809
Papildyta:
Sweiki, klojam trinkeles ivairiausiomis formomis,kelius is akmen..Padarome greitai ir kokybiskai,suteikeme garantija!!!! trinkeliu 45lt cm(2) o akmenu 80lt cm(2).Dirbame vilniuje.Ne firma.

pasiteiravimui skambinkite Edgaras +37060830809
Atsakyti
mums dabar isklojo apie 200 m2 , liuks vyriokai, labai patenkinta esu, jei kam reikia konaktu per AZ. Cia veiksmas Kaune
Atsakyti
TRINKELES 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Godula @ 2008 05 20, 14:09)
gal kas dejotes is sios firmos trinkeles? noreciau komentaru!!!

www.epolis.lt/trinkeles

gal kas Kaune galite parekomenduoti  ka nors kas galetu sudeti trinkeles? jei ka rasykit i AZ

Epolyje mano vyras dyrbo ,bet dabar pabego is ju lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzedas @ 2008 05 29, 00:47)
Vienas pažįstamas stipriai rekomendavo dėti klinkerio trinkeles ir į betoną net nežiūrėti. Gal kas susidūrėt ar jau turite tokia dangą? Įdomu ir pagrindo paruosimo technologija ar skirias?

klinkeris thumbup.gif jis truputi brangesnis ,bet kiemas ziurisi laaaaaaabai graziai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Godula @ 2008 09 11, 18:18)
mums dabar isklojo apie 200 m2  , liuks vyriokai, labai patenkinta esu, jei kam reikia konaktu per AZ. Cia veiksmas Kaune

o kokia firma samdetes ?? butu idomu suszinoti?
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 09 19, 14:22)
TRINKELES   4u.gif
Papildyta:

Epolyje mano vyras dyrbo ,bet dabar pabego is ju  lotuliukas.gif
Papildyta:

klinkeris  thumbup.gif  jis truputi brangesnis ,bet kiemas ziurisi laaaaaaabai graziai  mirksiukas.gif

jei neklystu klinkeris nuo ~70 lt, o betonines ~25 lt uz m2 . tai TIK dvigubai brangiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 19, 15:38)
jei neklystu klinkeris nuo ~70 lt, o betonines ~25 lt uz m2 . tai TIK dvigubai brangiau  biggrin.gif

bet man asmeniskai klinkeris labai grazu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 09 19, 14:42)
bet man asmeniskai klinkeris labai grazu  blush2.gif

nu teip grazu... ale mane jau betoniniu trinkeliu kaina i depresija varo...
Atsakyti