Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buities priemonės VIII tema

Sveikos. Isimti demems,net ir isesenejusioms man labai patiko alepo muilas,bet db jo nerandu,tai noriu pasiteirauti,kokia efektyve priemone naudojat isisenejusioms demems? mirksiukas.gif
Atsakyti
Koraliniame klube

QUOTE(Benitux @ 2014 08 08, 09:51)
o kur jų galima įsigyti?

Atsakyti
Nu va, dalinuosi ir savo išbandytais produktais.

Baliklis - dėmių valiklis ir baltiems, ir spalvotiems audiniams.
user posted image

Išbandyta su dėme ant vaikiškų džinsų, kur net ir prieš tai geriausias mano cheminis Ariel dėmių valiklis nepadėjo. Šis efektyviai susidorojo su užduotimi nepalikus nei dėmės, nei kažkokio ženklo apie balinimą smile.gif)))))

Čia radau gerą bandymą su juo - https://www.youtube....h?v=wLtqLD5vuCY
Žvilgtelkit ir jūs mirksiukas.gif


Hipoalerginį indų ploviklį irgi neseniai nusipirkau, puikiai išvalė vieną įsisenėjusią keptuvę ir arbatos sietelį thumbup.gif kitokių bandymų nedariau, indus plauna ir šaltame vandenyje, todėl kaimuose ar soduose praverstų wink.gif
user posted image

Taip pat jau laukiu nesulaukiu kada baigsiu naudoti ekologiškas kitos firmos skalbimo miltelius ir bandyti arba ALIVE koncentruotą skystą skalbiklį
user posted image
arba ALIVE (vėlgi koncentruotus, o reiškia labai ekonomiškus) miltelius user posted image

kadangi kas bandė sakė - "tobula!!!!!" biggrin.gif

be to, tinka ir astma sergantiems, ir alergiškiems žmonėms, kūdikiams ir nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
ladybird4, kur pirkot alive produkciją?
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 10 22, 10:04)
Nu va, dalinuosi ir savo išbandytais produktais.

Baliklis - dėmių valiklis ir baltiems, ir spalvotiems audiniams.
user posted image

Išbandyta su dėme ant vaikiškų džinsų, kur net ir prieš tai geriausias mano cheminis Ariel dėmių valiklis nepadėjo. Šis efektyviai susidorojo su užduotimi nepalikus nei dėmės, nei kažkokio ženklo apie balinimą smile.gif)))))




o gaimna Rusijoj ar kaip? g.gif

alepo muilą kažkada pirkau ecoland.lt, bet dabar lyg nėra. tik jis buvo maudymuisi/plaukų plovimui, tai kažina, ar tas pats bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 10 22, 10:04)
Nu va, dalinuosi ir savo išbandytais produktais.



yra nors vienas sertifikuotas Eco ženkliukas?
nes kol kas tik matau ditirambus platinamom priemonėm
Atsakyti
thumbup.gif
iš mano išbandytų (bet neplatinamų bigsmile.gif ) kas patiko, tai:
indaplovių tab. tri-bio. kaina panaši kaip ir kitų, bet sudėtis man atrodo gera. o dar tėvų miestelio norfoj kažkada radau už akcijinę kainą - 9lt bigsmile.gif tai griebiau, kiek tik radau thumbup.gif geriau už frosch man plauna.
dar patinka dušo kabinų valiklis frosch su vynuogių rūgštimi - gerai valo, gaiviai kvepia. valog geriau nei kiti išbandyti kur kas brangesni thumbup.gif
ir šitas daiktas nerealus, gaila paskutinį kartą nutariau paexperimentuoti ir nusipirkau kito kvapo, tai ne taip "veža" lotuliukas.gif o šitas labai gerai naikina kvapus, oras toks gaivus šviežias atrodo thumbup.gif oro gaiviklis
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2014 10 23, 13:12)
ir šitas daiktas nerealus, gaila paskutinį kartą nutariau paexperimentuoti ir nusipirkau kito kvapo, tai ne taip "veža"  lotuliukas.gif o šitas labai gerai naikina kvapus, oras toks gaivus šviežias atrodo thumbup.gif oro gaiviklis

As apelsinini turiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Ką galėtumėte rekomenduoti wc valymui, kad pašalintų rūdis? Anksčiau naudotas labai veiksmingas buvo, tačiau iš principo nebeužsisakau jokios Rusijoje gaminamos ar iš ten atvežamos produkcijos, todėl likau be patikimo valiklio. Kiek žiūrinėjau bioteka parduotuvėse, tai ten WC valikliai žada tik pašalinti kalkes, o apie veiksmingumą šalinant rūdis - nieko. Ką patarsite?
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2014 10 27, 13:14)
As apelsinini turiu.  rolleyes.gif

geras? man citrinžolinis toli gražu iki petruškų gerumo schmoll.gif
Atsakyti
o aš tai kažkaip prieš kelias dienas netyčiom užtikau Prismoj jų firminio Rainbow ženklo indaplovių tabletes, jos pažymėtos gulbės ženklu. Nusipirkau, nes labai nebrangios - 30 tablečių kažkur apie 10-11 lt. kaštuoja.
Plauna gerai, niekuo nenusileidžia kitoms mano turėtoms eko indaplovių tabletėms - bet dabar man jau taip tie ženklinimai nebeaiškūs, kad nebesuprantu, su gulbe - čia eko ar nebe eko.. g.gif

Naudojam tik eko chemines priemones jau daug metų, bet dabar jau ženklinime pasimečiau - stengiamės ieškoti pigesnių priemonių, bet nesinori nuleisti kartelės draugiškumo aplinkai ir savo sveikatai prasme.
Atsakyti
Pasidalinkite patirtimi ar lietuviški Balance skalbikliai išplauna aliejaus dėmes. 4u.gif
Atsakyti