Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buities priemonės VIII tema

QUOTE(devuška @ 2013 12 15, 23:30)
Kuo0 plaunate langus?

Vandeniu ir šluostėm, kur nepalieka ruožų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 07 03, 13:50)
merginos, kaip sonnett skysti skalbimo plovikliai? ar tie universalus, tinkantys ir automatinems skalbimo masinoms ir skalbti rankomis, gerai skalbia rankomis?  blush2.gif  nes kiek turejau tokiu "universaliu", tai rankomis jie nieko neiskalbia  doh.gif


Turejau Sonnet miltelius, bet veliau isigijau skysta skalbikli. Nuo to laiko naudoju tik Sonnet skysta. Rankomis skalbiu mazai, bet nepastebejau, kad neisskalbtu.
Atsakyti
QUOTE(zaklis @ 2014 01 15, 01:25)
Turejau Sonnet miltelius, bet veliau isigijau skysta skalbikli. Nuo to laiko naudoju tik Sonnet skysta. Rankomis skalbiu mazai, bet nepastebejau, kad neisskalbtu.



4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

o kuo ekologiškai nuvalyti stiklo keramikos kaitlentę? Turiu naują viryklę, labai bijau subraižyti ar kitaip sugadinti g.gif bet nesinori ir keptos chemijos paskui uostyti..
Atsakyti
QUOTE(zuzuza @ 2014 02 26, 12:21)
Sveikos, mamytės,

o kuo ekologiškai nuvalyti stiklo keramikos kaitlentę? Turiu naują viryklę, labai bijau subraižyti ar kitaip sugadinti  g.gif  bet nesinori ir keptos chemijos paskui uostyti..

Sveika,
Aš valau su universaliais valikliais, pvz. http://www.assorti.l...-aliejais-800ml arba http://www.assorti.l...-valiklis-500ml , dar daugiau pasirinkimo http://www.tik-ekolo...goods/search,1/
Atsakyti
Sveika,

as valau ALMA WIN Intensive Clean ir dar kaitlentes droztuku smile.gif

QUOTE(zuzuza @ 2014 02 26, 12:21)
Sveikos, mamytės,

o kuo ekologiškai nuvalyti stiklo keramikos kaitlentę? Turiu naują viryklę, labai bijau subraižyti ar kitaip sugadinti  g.gif  bet nesinori ir keptos chemijos paskui uostyti..

Atsakyti
Kur Vilniuje nusipirkti AlmaWin WC valiklį ?
Atsakyti
Man atrodo Mados Juaroje.

QUOTE(Svajoklyte @ 2014 03 10, 15:52)
Kur Vilniuje nusipirkti AlmaWin WC valiklį ?

Atsakyti
Ar bandėte ir kokie atsiliepimai apie skalbiklį Grumme iš Rimi.
Atsakyti
Nusipirkau praėjusią savaitę VIVI skalbikllį ir indų ploviklį

VIVI virtuvei


Išsinagrinėjau sudėtį, vskas ok, labai smagu, kad lietuviai taip sukasi, o dar smagiau, kad iš Alytaus thumbup.gif

Dar VIVI turi krūvas kūno ir veido priežiūros priemonių - tikrai įspūdinga.
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2014 04 06, 16:55)
Nusipirkau praėjusią savaitę VIVI skalbikllį ir indų ploviklį

VIVI virtuvei
Išsinagrinėjau sudėtį, vskas ok, labai smagu, kad lietuviai taip sukasi, o dar smagiau, kad iš Alytaus  thumbup.gif

Dar VIVI turi krūvas kūno ir veido priežiūros priemonių - tikrai įspūdinga.


Ir kaip tau?

Aš, tiesą pasakius, nusivyliau Vivi skalbikliu – skystis pavirto drebučiais, sunku dozuoti, virsta iš butelio iškart daug, o ir plauna ne taip gerai kaip Sonnet ar AlmaWin schmoll.gif
Atsakyti
Aš Vivi skalbiklio nebandžiau, bet man labai patiko Attitude skysti skalbikliai, o dar labiau Seventh generation skysti skalbikliai. Ir nedaug reikia, ir nors ir be minkštinklio kartais plaunu, rezultatas būna geras thumbup.gif .


 i 
Reklamai vietos čia nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 02 gegužės 2014 - 14:39