Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buities priemonės VIII tema

QUOTE(Jolete @ 2013 06 30, 22:37)
Esu kažkada pirkus, nepadarė jokio įspūdžio  schmoll.gif



merginos, kaip sonnett skysti skalbimo plovikliai? ar tie universalus, tinkantys ir automatinems skalbimo masinoms ir skalbti rankomis, gerai skalbia rankomis? blush2.gif nes kiek turejau tokiu "universaliu", tai rankomis jie nieko neiskalbia doh.gif
Atsakyti
Man iš sonett vienintelis dėmių išėmėjas vertas dėmesio, daugiau niekas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 07 03, 13:50)
merginos, kaip sonnett skysti skalbimo plovikliai? ar tie universalus, tinkantys ir automatinems skalbimo masinoms ir skalbti rankomis, gerai skalbia rankomis?  blush2.gif  nes kiek turejau tokiu "universaliu", tai rankomis jie nieko neiskalbia  doh.gif


man gal netgi skysti skalbdavo geriau nei milteliai. ir rankom skalbt kaime naudodavau, bet tiesiog nekėliau reikalavimo kad labai gerai išskalbtų, pagrinde kūdikinės palutės bųdavo tai ko neišskalbdavo, tai saulė išbalindavo. buvo tiesiog patogiau naudot nei ūkinį muilą. bet šiaip tai dar neradau ekologiško skalbiklio kad mane tenkintų. gaila labai.
Atsakyti
Moterys, išduokit paslaptį, kuo šveičiat wc? Namie mažai chemijos naudoju, dažnai apsieinu su soda, druska, actu. O kuo išmarinti wc mikrobus, nubalinti ir nenugraužti emalės, na ir šeimynos nenunuodyt?
Atsakyti
Bio D WC valiklis mums puikiai valo.
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2013 07 04, 16:18)
Moterys, išduokit paslaptį, kuo šveičiat wc? Namie mažai chemijos naudoju, dažnai apsieinu su soda, druska, actu. O kuo išmarinti wc mikrobus, nubalinti ir nenugraužti emalės, na ir šeimynos nenunuodyt?


as nenaudoju paskutiniu metu nieko specialaus, pravalau su indu plovikliu ir tiek blush2.gif bet musu vanduo minkstas, tad santechnika negelsta. O ir mikrobai lygtai i wc dangti nebeldzia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2013 07 05, 20:09)
as nenaudoju paskutiniu metu nieko specialaus, pravalau su indu plovikliu ir tiek blush2.gif bet musu vanduo minkstas, tad santechnika negelsta. O ir mikrobai lygtai i wc dangti nebeldzia tongue.gif

Na gal kai minkštas vanduo ir galima apsieiti, o aš negaliu, kas savaitę-dvi reikia normaliai atšveisti, nes greit nusėda kalkės, gelsta ir kvapai... doh.gif
Atsakyti

 ! 
imi, primenu, kad forume draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2013 07 09, 10:22)
Na gal kai minkštas vanduo ir galima apsieiti, o aš negaliu, kas savaitę-dvi reikia normaliai atšveisti, nes greit nusėda kalkės, gelsta ir kvapai... doh.gif


Aš tai išveičiu su soda ir rugštele,o jei neturiu su soda ir actu.palaikau kiek ir su verdančiu vandeniu užpilu mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.tri-bio.com/products dabar atsirado prekybos centruose tokios eko priemones .
Atsakyti
http://marafet.net/blog/983.html gal kam bus idomu pasigaminti namu salygomis indu plovikli? yra daug straipsniu anglu ir rusu kalbomis kaip visas valymo priemones pasigaminti namuose patiems. smile.gif .nuo indu plovikliu iki skalbimo milteliu .
Atsakyti
Aš jau paskutiniu metu naudoju tik sodą ir probiotinį valiklį iš namų valymo chemijos. Gal turit minčių kur reikia mesti seną chemiją? Milteliai visokie šveitimui, grindų/langų plovikliai ir pan. užsilikę stovi
Atsakyti