Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas



QUOTE(labo @ 2012 10 21, 16:39)
mergelės, kurios gyvena ne LT, bet operuojatės LT, - ar yra tokių? jei taip - klausimas: kaip su tyrimais prieš operaciją? aš įsivaizduoju, kad yra taip - sutari dėl konkrečios datos, pasidarai tyrimus prieš operaciją (kiek jie galioja? dvi savaites ar ilgiau?) ir eini operuotis. o jei tyrimai blogi, o tu pervedei avansą? jeitu gyveni ne LT? parskrendi turėdama kokias tris-keturias savaites atostogų planuodama, kad per jas viską apsitvarkysi, o bac tyrimai, daryti kelias dienas prieš operaciją, būna blogi... kas tada? ar esat kas susidūrusi ar klaususi daktaro kaip elgiasi tokiu atveju?

aš esu apturėjusi dvi krūtų didinimo operacijas, bet tada gyvenau LT ir tokie klausimai net nekilo  g.gif



rizika.as vaziavau ir bijojau,jei reiks del tyrimu atkelt,bet nereikejo.vakare padare tyrimus, jie patys,krauja tepaeme.kita ryta reze biggrin.gif .
Atsakyti
Man jau paskyre operacijos diena - lapkricio 20. Dabar reikia stengtis kokio viruso nepasigaut..., kad tyrimai butu geri. Kam galima atsiusti mano pilvelio nuotrauka? Labai noreciau ir jusu albumeli pasiziureti.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GZA: 23 spalio 2012 - 10:14
QUOTE(GZA @ 2012 10 23, 10:13)
Man jau paskyre operacijos diena - lapkricio 20. Dabar reikia stengtis kokio viruso nepasigaut..., kad tyrimai butu geri. Kam galima atsiusti mano pilvelio nuotrauka? Labai noreciau ir jusu albumeli pasiziureti.. ax.gif

thumbup.gif , laikykis mirksiukas.gif

Siusk man, grizusi namo idesiu, nes darbe letas inetas smile.gif
Atsakyti
mes dar su vyru sumastem kita pirmadieni nulekti i birstona porai dienu i karaliska rezidencija. matyt gerai man stogas vaziuoja, kad vyras pramogu iesko smile.gif ale jei persalsiu, jis kaltas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 23, 11:13)
Man jau paskyre operacijos diena - lapkricio 20. Dabar reikia stengtis kokio viruso nepasigaut..., kad tyrimai butu geri. Kam galima atsiusti mano pilvelio nuotrauka? Labai noreciau ir jusu albumeli pasiziureti.. ax.gif

Uch, ramaus laukimo smile.gif Mano ats matyt geri, nes niekas neskambino smile.gif
bet vaziavau su perstincia gerkle g.gif

QUOTE(dija @ 2012 10 23, 12:18)
mes dar su vyru sumastem kita pirmadieni nulekti i birstona porai dienu i karaliska rezidencija. matyt gerai man stogas vaziuoja, kad vyras pramogu iesko smile.gif ale jei persalsiu, jis kaltas bus smile.gif

tai va, mes kaip praeita svtgl zadejome i druskininkus vaziuoti, irgi vyras norejo isvezti mane kur biggrin.gif Bet as pabijojau, kad vaikai ar as persalsim. O va, ir be druskininku susirgo doh.gif
jeeeezau..man zinokit jau siandien bloga visa diena doh.gif kaip as bijau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Idejau GZA pilvuko foto. Renkam TAIP smile.gif
Atsakyti
taip
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 23, 17:46)
Uch, ramaus laukimo smile.gif Mano ats matyt geri, nes niekas neskambino smile.gif
bet vaziavau su perstincia gerkle  g.gif
tai va, mes kaip praeita svtgl zadejome i druskininkus vaziuoti, irgi vyras norejo isvezti mane kur biggrin.gif Bet as pabijojau, kad vaikai ar as persalsim. O va, ir be druskininku susirgo  doh.gif
jeeeezau..man zinokit jau siandien bloga visa diena  doh.gif kaip as bijau  ax.gif  blush2.gif


Kaip suprantu iki operacijos nebedaug liko.. As kol kas nusiteikusi, kad reikia operuotis, o bijoti pradesiu, kai i operacine ves... Kazin kaip cia ta mano nuostata suveiks?? Kai dariau koju venu salinimo operacija, suveike, o kai praveze pro koduotas duris i operacine, jau buvo velu bijot ax.gif Bet tada bendros narkozes nedare, tik spinaline.
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 23, 18:51)
o bijoti pradesiu, kai i operacine ves...


Grozio chirurgijoje suleidzia sampaniuko, tai net nepamenu kaip iki operacines nuejau. Tik pamenu, kad suleido, vyras pabuciavo ir "issijungiau", pabudau jau palatoje 4u.gif Kazi nieko ten neprikalbejau operacineje , kol galutinai "isjunge" biggrin.gif
Atsakyti
GZA-TAIP (jei mano jau tinka).

Agne, baisu, bet va tuoj tuoj ir bus viskas. Ilgiau ar trumpiau truks, atsigausi ir busi grazi grazi. O as dar ilgai kankinsiuos. Kol kas planuoju koki vasario men, bet cia tik preliminariai, ne nuo manes vienos priklauso.

Dar man idomu del korekciju visokiu. Pas B. maciau nemazai lyg g.gif O tai reiskia vel narkoze, pinigai ir t.t.? Cia del gydytojo kaltes randai negrazus gaunasi ar del odos savybiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 23 spalio 2012 - 19:49
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 23, 19:48)
Cia del gydytojo kaltes randai negrazus gaunasi ar del odos savybiu?

Ir del vieno, ir del kito. Nuo gydytojo priklauso koks pjuvis ir susiuvimas, nuo musu - organzimo gebejimas "gydyti" randus. Pas K ir M yra puse metu garantija, per kuriuos korekcija yra pigiau.
Papildyta:
GZA - TAIP smile.gif
Atsakyti
Galiu ir as duoti GZA TAIP mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2012 10 23, 17:57)
Ir del vieno, ir del kito. Nuo gydytojo priklauso koks pjuvis ir susiuvimas, nuo musu - organzimo gebejimas "gydyti" randus. Pas K ir M yra puse metu garantija, per kuriuos korekcija yra pigiau.
Papildyta:
GZA - TAIP  smile.gif

Bet tai jeigu ju kalte ir is karto matosi po op., tai lyg ir turetu nemokamai istaisyti savo klaidas, ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti