Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas


Kurios esat dare op. pas Kaikari , ar prase jusu sumoketi 10% op. sumos per konsultacija? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mercedes B: 21 spalio 2012 - 17:50
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 21, 18:12)
ani? man reiketu truputi sveikata pataisyti  g.gif su skrandziu nemenku bedu turiu, tai vasara geriau forever alaviju sultis-buvo visai neblogai smile.gif dbr arba ta pati, arba bandyti kazka kita ieskoti  g.gif

man irgi kaput su skrandziu. erozijas turejus kelis kartus. apsigydau, ale vistiek jautri vieta. privalgiau morku su cesnakais ir va mirineju dabar smile.gif mezimo prisigerus smile.gif http://kordicepsas.n...o...=18&lang=lt vat cia sitos firmos. kazkoki buteliuka turiu, tai gurksnoju ryte vakare smile.gif ale brangus malonumas. 4 buteliukai netoli 200 lt.
Papildyta:
QUOTE(Mercedes B @ 2012 10 21, 18:49)
Kurios esat dare op. pas Kaikari , ar prase jusu sumoketi 10% op. sumos per konsultacija?  doh.gif

avanca reikia pervesti. man 500 lt pasake, bet nebutinai per koncultacija. tada kai nuspresiu konkreciai del datos. paskambinu jiems pasakyti ir pervedu avanca.
Atsakyti
QUOTE(Mercedes B @ 2012 10 21, 18:49)
Kurios esat dare op. pas Kaikari , ar prase jusu sumoketi 10% op. sumos per konsultacija?  doh.gif

500lt pervedziau po konsultacijos, nors sake galiu pervesti ji iki 10d pries op wink.gif

QUOTE(dija @ 2012 10 21, 19:00)
man irgi kaput su skrandziu. erozijas turejus kelis kartus. apsigydau, ale vistiek jautri vieta. privalgiau morku su cesnakais ir va mirineju dabar smile.gif mezimo prisigerus smile.gif http://kordicepsas.n...o...=18&lang=lt vat cia sitos firmos. kazkoki buteliuka turiu, tai gurksnoju ryte vakare smile.gif ale brangus malonumas. 4 buteliukai netoli 200 lt.


reikes pasiskaityti g.gif
as antradieni endoskopija dariausi, tai ir erozija, ir itaria gastrita, ir refliuksa verysad.gif doh.gif
Bet tai as jau naktim beveik nemeigu sad.gif sapnuoju ta operacija, labai bijau, kad nusivilsiu rezultatu. Sedziu siandien dribsniu, mesos gabaliuka, sumustini suvalgiusi su kokiu5men nestumu verysad.gif ziuriu i ta pilva ir netikiu, kad galbut po menesio pavalgius sitaip nebebus ...
5metus nenesiojau nieko prigludusio rubo smile.gif o pries visas didesnes sventes badaudavau, sad.gif kad tik nebutu pilvo... mano visi rubai mazdaug maisiukai tokie biggrin.gif Ech....dzinsus turiu pirkti vienu dydziu didesnius, nes per pilva rinkes krenta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 21, 19:08)
500lt pervedziau po konsultacijos, nors sake galiu pervesti ji iki 10d pries op wink.gif
reikes pasiskaityti  g.gif
as antradieni endoskopija dariausi, tai ir erozija, ir itaria gastrita, ir refliuksa  verysad.gif  doh.gif
Bet tai as jau naktim beveik nemeigu sad.gif sapnuoju ta operacija, labai bijau, kad nusivilsiu rezultatu. Sedziu siandien dribsniu, mesos gabaliuka, sumustini suvalgiusi su kokiu5men nestumu  verysad.gif ziuriu i ta pilva ir netikiu, kad galbut po menesio pavalgius sitaip nebebus ...
5metus nenesiojau nieko prigludusio rubo smile.gif o pries visas didesnes sventes badaudavau, sad.gif kad tik nebutu pilvo... mano visi rubai mazdaug maisiukai tokie biggrin.gif Ech....dzinsus turiu pirkti vienu dydziu didesnius, nes per pilva rinkes krenta  doh.gif

mano suopraciu ta reikala ir turetu op sutvarkyti. bent jau toks mano tikslas. pas mane tai dabar +3 kg. vajej kaip tingiu as juos numetineti. zinau puikiai, kad op, stresas, gulimas rezimas, skausmas man tuos kg numes savaime smile.gif odos turiu pakankamai, tai neapsisprendziu pabadauci cia ar dzin viskas smile.gif
Atsakyti
mergelės, kurios gyvena ne LT, bet operuojatės LT, - ar yra tokių? jei taip - klausimas: kaip su tyrimais prieš operaciją? aš įsivaizduoju, kad yra taip - sutari dėl konkrečios datos, pasidarai tyrimus prieš operaciją (kiek jie galioja? dvi savaites ar ilgiau?) ir eini operuotis. o jei tyrimai blogi, o tu pervedei avansą? jeitu gyveni ne LT? parskrendi turėdama kokias tris-keturias savaites atostogų planuodama, kad per jas viską apsitvarkysi, o bac tyrimai, daryti kelias dienas prieš operaciją, būna blogi... kas tada? ar esat kas susidūrusi ar klaususi daktaro kaip elgiasi tokiu atveju?

aš esu apturėjusi dvi krūtų didinimo operacijas, bet tada gyvenau LT ir tokie klausimai net nekilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 21, 19:12)
mano suopraciu ta reikala ir turetu op sutvarkyti. bent jau toks mano tikslas. pas mane tai dabar +3 kg. vajej kaip tingiu as juos numetineti. zinau puikiai, kad op, stresas, gulimas rezimas, skausmas man tuos kg numes savaime smile.gif odos turiu pakankamai, tai neapsisprendziu pabadauci cia ar dzin viskas smile.gif

tai ir as to tikiuosi, ale nesitiki smile.gif dbr zinok, pas mane 2kg pliuso doh.gif bet jau nieko nebepakeisiu g.gif man tie 62 nera siaubas, kai pries metus sveriau 72 doh.gif vasaros pradzioje buvo 58, va tada buvo ok smile.gif tai po op manau nukris viskas smile.gif

QUOTE(labo @ 2012 10 21, 19:39)
mergelės, kurios gyvena ne LT, bet operuojatės LT, - ar yra tokių? jei taip - klausimas: kaip su tyrimais prieš operaciją? aš įsivaizduoju, kad yra taip - sutari dėl konkrečios datos, pasidarai tyrimus prieš operaciją (kiek jie galioja? dvi savaites ar ilgiau?) ir eini operuotis. o jei tyrimai blogi, o tu pervedei avansą? jeitu gyveni ne LT? parskrendi turėdama kokias tris-keturias savaites atostogų planuodama, kad per jas viską apsitvarkysi, o bac tyrimai, daryti kelias dienas prieš operaciją, būna blogi... kas tada? ar esat kas susidūrusi ar klaususi daktaro kaip elgiasi tokiu atveju?


Yra tikrai viena mergaite g.gif
Atsakyti
Agne,zinok man irgi tas pilvas pavalgius nu toks pasidaro, nu kaukt norisi. Va, pas draugus Palangoj apturejau superini savaitgali. Bet visos geros emocijos dingo, pavalgem vakariene, is karto "apnestejau". Nu negaliu, kaip nekenciu to burbulo doh.gif Bet del rubu, niekaip negaliu persiorientuoti ir pirkti neprigludusiu, kai visa gyvenima tik tokius ir devejau. Tai spinta luzta nuo bliuskuciu, sukneliu, vis laukia geresniu laiku. Kartais deduos korseta, bet ne bet koki ruba vis tiek gali devet doh.gif O penktadieni i vestuves einam, paskui kita savaite i kita baliu, jau net nesinori kur ir eiti, vis KA APSIRENGTI mintys tik verysad.gif Zodziu, dziaugiuosi uz tave, lauksiu labai ziniu, kaip sekasi atsigavineti, kaip viskas praejo, nes, kad ir labai bijau, reikes ryztis operacijai. Tik neisivaizduoju, ka su vaikais reiks daryti. Nu ok, pora menesiu pades mociutes, o kas toliau. Maniskis dar metinukas, ji tampyti laiptais i 5 auksta pirmyn atgal, vezimas irgi sunkus, reikia i masina ikelti iskelti. Neisivaizduoju, tai maniskis liks be lauko visai, ar kaip cia reikes suktis g.gif
Ir idomu, ar nera po tokiuy operaciju kokiu tai apribojimu ateityje, as kada nors pvz galesiu kelti savo keturmete? Nu ne po dvieju men, bet pvz po pusmecio? Ar jau cia suvisam niekad nebegalima bus sunkiau kelti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 21 spalio 2012 - 21:25
galėsi galėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 21, 22:22)
Agne,zinok man irgi tas pilvas pavalgius nu toks pasidaro, nu kaukt norisi. Va, pas draugus Palangoj apturejau superini savaitgali. Bet visos geros emocijos dingo, pavalgem vakariene, is karto "apnestejau". Nu negaliu, kaip nekenciu to burbulo doh.gif Bet del rubu, niekaip negaliu persiorientuoti ir pirkti neprigludusiu, kai visa gyvenima tik tokius ir devejau. Tai spinta luzta nuo bliuskuciu, sukneliu, vis laukia geresniu laiku. Kartais deduos korseta, bet ne bet koki ruba vis tiek gali devet doh.gif O penktadieni i vestuves einam, paskui kita savaite i kita baliu, jau net nesinori kur ir eiti, vis KA APSIRENGTI mintys tik verysad.gif Zodziu, dziaugiuosi uz tave, lauksiu labai ziniu, kaip sekasi atsigavineti, kaip viskas praejo, nes, kad ir labai bijau, reikes ryztis operacijai. Tik neisivaizduoju, ka su vaikais reiks daryti. Nu ok, pora menesiu pades mociutes, o kas toliau. Maniskis dar metinukas, ji tampyti laiptais i 5 auksta pirmyn atgal, vezimas irgi sunkus, reikia i masina ikelti iskelti. Neisivaizduoju, tai maniskis liks be lauko visai, ar kaip cia reikes suktis g.gif
Ir idomu, ar nera po tokiuy operaciju kokiu tai apribojimu ateityje, as kada nors pvz galesiu kelti savo keturmete? Nu ne po dvieju men, bet pvz po pusmecio? Ar jau cia suvisam niekad nebegalima bus sunkiau kelti?

pas mane irgi metinukas vienas, o kitas keturmetis. pora men pakentesiu, nekilnosiu, o paskui jau be vezimo i lauka tapu tapu laiptukais lipsim. trinsimes aplink laiptine, kad nereiktu nesti meskino su zieminiu kombinzonu smile.gif bus trumpas laukas, bet issisuksiu kaipnors. as galvoju, kad po kokio pusmecio laisvai kilnosiu abu vaikus.
Atsakyti
QUOTE(Mercedes B @ 2012 10 21, 17:49)
Kurios esat dare op. pas Kaikari , ar prase jusu sumoketi 10% op. sumos per konsultacija?  doh.gif


Neprase. Nevedziau net avanso. Susimokejau uz op pries vaziuodama namo smile.gif
Atsakyti
extra, as manau, kad po kokiu 4men tikrai galesim tuos savo vaikucius pakilnoti g.gif kol prisiruosi op tai ateis ir lapkricio pabaiga, tuomet pora men mama pades, jau sausio galas, vasari dazniausiai labai salta, i lauka retai lendam, liks svtgl su vyru kartu ar kartas nuo akrto su mociute smile.gif pas mane pirmas aukstas, o ir gruodzio pirmai ruosiames jau name gyventi, tai del nesiojimo bedos nera, tik va vezimas i darza, i masina ikelti, iskelti, maziukas jau mokosi pats ilipti, aisku keturiom, bet neblogai smile.gif
dbr merginos, kas grozio chirurgijoj kraujo tyrimus daretes is ryto reikia ar bet kada? g.gif mano abu vaikai serga, turejau siryt nulekti, bet niekaip negaliu sad.gif po pietu vyras griztu dar. g.gif
Atsakyti
na va, leksiu po pietuku smile.gif
bet kaip zakon...jau as cia susiplanavusi pries op manikiurai pedikiurai, pasigrazinu tuomet gulu, ir se tau..abu vaikai serga doh.gif beda beda, ir dar vyrui kaip tycia darbu ispuole doh.gif
Atsakyti