Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

negazdinkit ir manes, man ketvirtad op biggrin.gif
Elvita, kelinta val vaziuoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 20, 18:34)
grįš laugh.gif man rodos Londone konsultuoja

GCH tinklalapyje raso, kad Lapkričio 29 - gruodžio 2 dienomis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Vygintas Kaikaris konsultuos Didžiojoje Britanijoje, Londone. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mercedes B: 20 spalio 2012 - 23:00
QUOTE(Elvita @ 2012 10 20, 21:27)
blink.gif kaip nera? As ketvirtadieni vaziuoju pas ji g.gif

man pasakė, kad nebus. aš galėjau tik nuo pietų, tai gal Kaikaris tepriima iš ryto. arba penktadienį nepriims žmonių konsultacijoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 21 spalio 2012 - 09:35
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 10 20, 20:34)
grįš laugh.gif man rodos Londone konsultuoja

thumbup.gif karsta.gif

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 20, 20:56)
Elvita, kelinta val vaziuoji? smile.gif

17val.

Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 21, 11:59)

jau busiu po bigsmile.gif
kazko gerkle truputi kabina, kad tik neapsirgciau sad.gif ryt krauja vaziuoju darytis g.gif kazin ka skays, jei bus kokio uzdegimo pozymis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 21, 14:31)
jau busiu po  bigsmile.gif
kazko gerkle truputi kabina, kad tik neapsirgciau sad.gif ryt krauja vaziuoju darytis  g.gif  kazin ka skays, jei bus kokio uzdegimo pozymis  g.gif


Man savaite pries op buvo gerkle irgi uzkilusi, net su temp., bet as tuoj vaistu pavartojau, arbatos kibirais, o tyrimus aisku pasilikau vos ne paciai paskutinei dienai...tai kai nuejau darytis tyrimu buvo jau man truputi pasitaise. Tas buvo 4dienis. 1dieni isvaziavau i op ir gydytojas paklause ar kartais neturejau su sveikata problemu, nes kraujyje buvo pakile kazko ten, tai pasakiau, kad gerkle skaudejo, paklause ar viskas dabar jau gerai, o taip ir buvo, kad per savaitgali visiskai pasitaisiau, tai ir op pavyko puikiai smile.gif
Papildyta:
Klausimelis:) i dusa einant reikia tuos pleistrus nusiimti visus? ligoninej nusiemiau, bet labai man nemalonu buvo tose vietose kur zaizdos buvo, o paskui ir pagrauze dar..sakau gal reikia po duso pleistriukus nuimti? Kaip jus daret? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 21, 15:24)
Papildyta:
Klausimelis:) i dusa einant reikia tuos pleistrus nusiimti visus? ligoninej nusiemiau, bet labai man nemalonu buvo tose vietose kur zaizdos buvo, o paskui ir pagrauze dar..sakau gal reikia po duso pleistriukus nuimti? Kaip jus daret? blush2.gif

po duso nuimdavau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2012 10 21, 15:37)
po  duso nuimdavau wink.gif

Tai gerai, kaip mazas vaikas vandens pradesiu bijoti wink.gif
Atsakyti
mane kazkokia velniava griebia. tai gerkle tai kosulys. biski i avantiura leidziuosi. vyro sesuo ipirso man ta kardicepsa. savaite pagersiu, paziuresiu kas is to iseis. nelabai as tikiu ta rytu medicina, ale neturetu ir pakenkti smile.gif pinigine paplonins, daugiau nieko.
Atsakyti
o kas per daiktas tas kardisepsas? papasakok?
vartoju ir as siandien arbatas, vaistus ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 21, 17:03)
o kas per daiktas tas kardisepsas? papasakok?
vartoju ir as siandien arbatas, vaistus ir pan smile.gif

nu cia is alternatyvios medicinos, kazkoks kinietiskas grybas. mol labai jau imunitetui gerai. nuo visu galu gydo smile.gif vat vyro sese sake, kad padeda jai. nu pabandysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija: 21 spalio 2012 - 16:21
QUOTE(dija @ 2012 10 21, 17:18)
nu cia is alternatyvios medicinos, kazkoks kinietiskas grybas. mol labai jau imunitetui gerai. nuo visu galu gydo smile.gif vat vyro sese sake, kad padeda jai. nu pabandysiu.

ani? man reiketu truputi sveikata pataisyti g.gif su skrandziu nemenku bedu turiu, tai vasara geriau forever alaviju sultis-buvo visai neblogai smile.gif dbr arba ta pati, arba bandyti kazka kita ieskoti g.gif
Atsakyti