Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(**Leila** @ 2012 10 17, 21:46)
Bet vistiek tempimas is pilvui, o tau po op tik menuo g.gif



Leila, viskas ok, darau kartu su treneriu, kuris turi kineziterapeutės nurodymus. Negaliu aš be sporto, lomkės ima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 18, 07:33)
Leila, viskas ok, darau kartu su treneriu, kuris turi kineziterapeutės nurodymus. Negaliu aš be sporto, lomkės ima  biggrin.gif


Jums gerai, jau apie sporta galvojat:) As dar apie operacija.. Kiek laiko po operacijos prastai jautetes?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 10 19, 08:16)
Jums gerai, jau apie sporta galvojat:) As dar apie operacija.. Kiek laiko po operacijos prastai jautetes?


Ne tik galvoju, bet ir sportuoju. Sunkiau buvo pirma savaite, bet labiausiai del to, kad nezmoniskai skaudejo nugara del susilenkimo. Kai atsitiesiau, jau galima buvo gyventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 17, 22:40)
sekanti turbut as smile.gif lapkricio 13.
kai paskaitau, tai as viena is tu nedekingu smile.gif pilvo raumenys prasiskyre an tiek, kad net svarste ar nereiks tinklelio deti, kumpius siurbs, slaunis siurbs, dar maslauskas uzsimane mano kelius pasiurbt. tipo dovanoja, nu tegu. tik jauciu, kad sveikos vietos pas mane neliks smile.gif o dar priaugau 2 kg, tai ziuriu nenori jie kristi. nu kaip jie kris, kai man paciai saves gaila, kad turiu su 2 vaikais viena buti, tai siandien 38 daliu sushi uzsisakiau. aisku ir surijau per diena ja smile.gif skani bjaurybe smile.gif

o kiek raumenukai prasiskyre? g.gif manes klause ko dar noriu pliuso biggrin.gif Bet nieko ennorejau biggrin.gif Tai sakiau pries op pasakysiu, kad nusiurbliuotu kur yra papildomo riebalo smile.gif
Leila-Kaikairis 4u.gif
O buvo kuri rukanti pastoviai operavosi? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites:) niekada dar sioje temoje nerasiau, bet beveik viska perskaiciau:) rasau todel, kad jau esu po pilvo sienos plastikos ir krutu padidinimo operacijos...Ja man atliko 10.15d. klp. Jau nuo vakar esu namuose, siaip viskas manau gerai, vaikstau susilenkusi, neina issitiest, krutine dar pamaudzia ir patempia...Naktys ne kokios, nes nuo to gulejimo ant nugaros neina issimiegot..Jei kam kyla kokiu klausimu, tai aisku is savo patirties galiu jau i juos atsakyti:) O as savo ruoztu turiu klausimu toms, kurios jau praejo visas kancias:)
1. Kiek laiko po operacijos maude ?
2. Kada pirma karta ejote po dusu? as jau ligoninej ejau..daktaras sake, kad galima...
3. Kada jau gales guleti ant sono?
4. Po kiek laiko issitiesete jus?
Buciau labai dekinga uz atsakymus:)
P.S. dekoju Katrix, kuri man buvo kantri ir atsake i klausimus pries op 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 20, 12:07)

1. Kiek laiko po operacijos maude ?
2. Kada pirma karta ejote po dusu? as jau ligoninej ejau..daktaras sake, kad galima...
3. Kada jau gales guleti ant sono?
4. Po kiek laiko issitiesete jus?
Buciau labai dekinga uz atsakymus:)
P.S. dekoju Katrix, kuri man buvo kantri ir atsake i klausimus pries op  4u.gif


1. Labai individualu. Asmeniskai man, pjuvio neskaudejo, o vat nusiurbtas vietas maude geras 2-3 savaites.
2. Leido praejus 4 dienom po op, tada ir ejau.
3. As atsiguliau ant sono praejus 3 sav. po op., nes anksciau skaudejo.
4. Issitiesiau pilnai mazdaug po 1,5sav.
Atsakyti
Aciu, truputi nuraminai smile.gif Man turbut baisiausias dalykas tai tas miegas ant nugaros, visada miegodavau ant pilvo, tai tas apsisukimas 180 laipsniu mane ne kaip veikia... nu bet grozis reikalauja auku cool.gif
Atsakyti
Turiu labai kvaila klausima: ar kuriai buvo taip, kad ppirma savaite po op sukosejot? as siandien pora kartu sukosejau, tai pilvas suskaudo tuo metu, paskui praejo..ar negali taip buti, kad vel perplys susiuti raumenys? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute111 @ 2012 10 20, 17:18)
Turiu labai kvaila klausima: ar kuriai buvo taip, kad ppirma savaite po op sukosejot? as siandien pora kartu sukosejau, tai pilvas suskaudo tuo metu, paskui praejo..ar negali taip buti, kad vel perplys susiuti raumenys?  blink.gif

nesuplyš, nors gali taip atrodyti smile.gif
Atsakyti
sveikos,

norėčiau prisijungti, nes jau pribrendo reikalas. vaikštau su sterble iš po dviejų didžiulių nėštumų (ne kiek pati, kiek pilvas buvo didžiulis). visur gerai, bet pilvas baisus doh.gif kelnes perku tik aukštu liemeniu, nes turi būti vietos ir sterblei susidėti biggrin.gif užkniso negyvai. mano pilvas buvo pjautas, apturėjau operaciją. pjauta vertikaliai, iki bambos. prieš porą metų darė laparoskopiją ir pasakė, kad poroj vietų pjūvis suaugęs su žarnomis. turiu reikalų dėl tuštinimosi, pastoviai geriu vaistus. žodžiu bus reikalų su ta operacija. gyvenu ne LT, ateinantį penktadienį parskrisiu ir eisiu pas K. Maslauską konsultacijai. norėjau pas Kaikarį, bet jo nėra šiuo metu. Kaunas man patogiausias strategiškai. operaciją planuoju apie birželio gale. noriu, kad nurėžtų maximumą kiek galima ir apsiurbtų liemenį, gaktos sritį. pakalbėsiu ir dėl jojiko kelnių, nors nedidelės pas mane. bet reikėtų biškį. žodžiu noriu vėl būti panaši į moterą, ne į bačką biggrin.gif suknelės ir bikinio nesu apsivilkusi penkis metus. pastoviai vaikštau su korsetu doh.gif

dar nespėjau paskaityti ką šnekat - pamažu paskaitinėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 20 spalio 2012 - 19:02
QUOTE(labo @ 2012 10 20, 18:53)
sveikos,

norėjau pas Kaikarį, bet jo nėra šiuo metu. Kaunas man patogiausias strategiškai.

blink.gif kaip nera? As ketvirtadieni vaziuoju pas ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 20, 20:27)
blink.gif kaip nera? As ketvirtadieni vaziuoju pas ji g.gif

grįš laugh.gif man rodos Londone konsultuoja
Atsakyti