Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Agnestar @ 2012 10 16, 21:52)
mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif VISKAs lygiai taip pat  lotuliukas.gif tik pas mane vietoj aukles-vyras  biggrin.gif

o pas mane vyras tai dirbs. jo darbas po visa Lietuva trankytis smile.gif tai isvaro buna ryte, o velai vakare grizta. jau ir taip dabar spali visas komandiruotes susikrove, kad 2 men nereiktu i uzsieni trankytis. naslausiu visa menesi beveik, nu bet pinigas neblogas eina, tai pateisinama. ale aukles reikes, nes mano mamka siemet i pencija isejo, bet mokiniu turi dar daugiau nei mokykloje smile.gif superine mokytoja, nepaleidzia jos mokiniai smile.gif anyta parazitas konkretus, 2 stoteles nuo musu gyvena, bet vaiku neziuri. dar tokio varijanto nemacius, kad mociute nenoretu su anukais buti smile.gif juokas net ima, sakau atsirugs jai dar tas reikalas, kai anukai paauge supras, kad kita mociute labiau prie sirdies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 17, 11:22)
o pas mane vyras tai dirbs. jo darbas po visa Lietuva trankytis smile.gif tai isvaro buna ryte, o velai vakare grizta. jau ir taip dabar spali visas komandiruotes susikrove, kad 2 men nereiktu i uzsieni trankytis. naslausiu visa menesi beveik, nu bet pinigas neblogas eina, tai pateisinama. ale aukles reikes, nes mano mamka siemet i pencija isejo, bet mokiniu turi dar daugiau nei mokykloje smile.gif superine mokytoja, nepaleidzia jos mokiniai smile.gif anyta parazitas konkretus, 2 stoteles nuo musu gyvena, bet vaiku neziuri. dar tokio varijanto nemacius, kad mociute nenoretu su anukais buti smile.gif juokas net ima, sakau atsirugs jai dar tas reikalas, kai anukai paauge supras, kad kita mociute labiau prie sirdies smile.gif

maniskiui, tai darbai kaip tik apmazejo smile.gif tad galesim ramiai buti. O mano mama sveicarijoje dirba sad.gif ir gris tik kaledomss sad.gif apie anyta :DDD Ai tiek to biggrin.gif
o as per sia sav turiu susipirkti visa buitine technika, visus tapetus , dazus namui doh.gif nes tikimes lapkricio antroje puseje i nama keltis, tai reikalu reikaliuku doh.gif niekur sviestuvu nerandu norimu, o po op neprilakstysiu tiek sad.gif si sav uzmusta, kitos beveik kaip nera sad.gif ir tada out biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip laikotės? mirksiukas.gif


Ritavi, gal galėtum įmesti naujų foto? Man kyla įtarimas, kad J nemoka bambų daryt ir anilos riebalinio sluoksnio nebuvimas nieko nelemia g.gif Bet aišku galiu klysti, nes tavo foto darytos iškart po op, dar nlb matosi...

Elvita, užmačiau, kad sportuot eisi g.gif Bet turbūt ne pilvo presą dailinsi? Ankstoka...

Kas dar gero? Kas sekanti ant stalo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2006 @ 2012 10 13, 10:09)
Sveikos. Ar nusiciaudejus gali plysti susiuti raumenys?  unsure.gif jau taaaip suskaudo kad baisu pasidare  blink.gif


Gali siūlai keli atsikabinti ir patinti. Realiai man taip buvo ir liko. Buvo labai lygu, o dabar ten toks kauburėlis atsiranda.
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 13, 17:09)
  ir as kazkada busiu viena is jusu... tikiu tuo

Būtinai būsi 4u.gif

QUOTE(Elvita @ 2012 10 16, 08:22)
Aš jau po op. tad man bet kokiu atveju neaktualu. Bet nesidaryčiau todėl, kad nepatinka jo darbai. Jau kažkada rašiau, kad keista, kaip jis dirba pas Vitkų  4u.gif

O tu manai Vitkus geriau daro? Juk J jo mokinys doh.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 16, 10:47)
ar rinktis Bagdona, ar koki kita paprasta chirurga



Jei Klp, tai Bagdoną...
Man vistiek jo bambos gražiausios blush2.gif
QUOTE(EXTRAA @ 2012 10 16, 11:13)
Cia jau gaunasi padidintas demesys jusu toms bamboms, rimtai.

O aš gyd. pagal bambą rinkausi. Rimtai. Prašiau merginų, kad atsiūstų foto (ačiū joms) ir nusprendžiau iš Vilniaus į KLP varyt.

QUOTE(Elvita @ 2012 10 16, 14:35)
doh.gif , zinok rimtai biggrin.gif Nes visa laika turejau gilia ir maza bambute, o pries op tokiu prisiziurejau, kad del bambos labiau bijojau nei del rando  biggrin.gif

Aš irgi 4u.gif

QUOTE(dija @ 2012 10 17, 11:22)
anyta parazitas konkretus, 2 stoteles nuo musu gyvena, bet vaiku neziuri. dar tokio varijanto nemacius, kad mociute nenoretu su anukais buti smile.gif juokas net ima, sakau atsirugs jai dar tas reikalas, kai anukai paauge supras, kad kita mociute labiau prie sirdies smile.gif

Mano anyta vaikų nematė beveik 2m. Mažasis net nežino kas ji tokia. Nei su gimtadieniais, nei su šventėmis vaikų nepasveikina. O gyvena netoliese - 5 stotelės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 10 17, 18:40)
Elvita, užmačiau, kad sportuot eisi g.gif Bet turbūt ne pilvo presą dailinsi? Ankstoka...



Oj, ne ne. Pilvo presa man dailina masaziste biggrin.gif , as dailinu sedmenis ax.gif

QUOTE(**Leila** @ 2012 10 17, 19:05)
O tu manai Vitkus geriau daro? Juk J jo mokinys doh.gif


Gali buti, bet, uz tai garsiai reklamuojasi biggrin.gif
Atsakyti
Cia jauciu as greiciausiai guluosi g.gif savaitė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 17, 22:33)
Cia jauciu as greiciausiai guluosi  g.gif savaitė smile.gif

sekanti turbut as smile.gif lapkricio 13.
kai paskaitau, tai as viena is tu nedekingu smile.gif pilvo raumenys prasiskyre an tiek, kad net svarste ar nereiks tinklelio deti, kumpius siurbs, slaunis siurbs, dar maslauskas uzsimane mano kelius pasiurbt. tipo dovanoja, nu tegu. tik jauciu, kad sveikos vietos pas mane neliks smile.gif o dar priaugau 2 kg, tai ziuriu nenori jie kristi. nu kaip jie kris, kai man paciai saves gaila, kad turiu su 2 vaikais viena buti, tai siandien 38 daliu sushi uzsisakiau. aisku ir surijau per diena ja smile.gif skani bjaurybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 10 17, 20:34)
Oj, ne ne. Pilvo presa man dailina masaziste biggrin.gif , as dailinu sedmenis  ax.gif
Gali buti, bet, uz tai garsiai reklamuojasi  biggrin.gif


Bet vistiek tempimas is pilvui, o tau po op tik menuo g.gif
QUOTE(Agnestar @ 2012 10 17, 22:33)
Cia jauciu as greiciausiai guluosi  g.gif savaitė smile.gif

4u.gif Kas operuos?
Atsakyti
vo leila, taves man rreikejo. pasakyk man tiesiai sviesiai. savaitagi planuojam vakaruska su cigarais ir kaljanu. nu nikotino organizmas gaus daugiau nei reikia. spesiu issivedint iki lapkricio 13? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 17, 22:48)
vo leila, taves man rreikejo. pasakyk man tiesiai sviesiai. savaitagi planuojam vakaruska su cigarais ir kaljanu. nu nikotino organizmas gaus daugiau nei reikia. spesiu issivedint iki lapkricio 13? smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš valandą prieš op rūkiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 10 17, 23:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Aš valandą prieš op rūkiau blush2.gif

as kai nerukanti, tai nelabai kreipiau demesi ko tas maslauskas del rukymo man ten porino. tik labai jau grieztai pasake , kad negalima rukyt. ale kai pasakiau ka nerukau, tai tuom ir pokalbis baigesi. man kazkokia panika delto. labai jau akcentavo stipriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 10 17, 23:09)
as kai nerukanti, tai nelabai kreipiau demesi ko tas maslauskas del rukymo man ten porino. tik labai jau grieztai pasake , kad negalima rukyt. ale kai pasakiau ka nerukau, tai tuom ir pokalbis baigesi. man kazkokia panika delto. labai jau akcentavo stipriai smile.gif

Ištikro tai negerai dėl kraujotakos ir gyjimo. Bet tau tai negresia, juk nerūkai pastoviai 4u.gif
Atsakyti