Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Agne, vat man ir paliko idomi ta B. kaina. Idomu, kiek Ingute mokejo. Nes siaip jau nelabai jis man bepatinka, o jei dar kesinasi but brangiausiu, nu tai jau ne schmoll.gif

Elvita, matau, is Vilniaus. Kaip vaziavosi namo, kai isleido po op? Kokioj padetyje reikia vaziuoti, kaip nors pakelus kojas? Idomu, ar aplamai leidzia vaziuot is karto is ligonines kokius 200 km, juk tenka sedet ilgai?
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 22:46)
Zinoma, kad taip. Bet, kadangi pati esu medike, tai nesureiksminu tokiu dalyku  smile.gif


Gerai tau su tokiu poziuriu.
Jau galetu man pasakyti koks gydytojas, kad amba, jei nesioperuoji, kanopas istiesi. Tada nebutu kur tauktis. Kaip su cezariais pvz, nu nei vieno nebijojau kazkaip ir miegojau nakti pries op, nes kitaip nebus, reikia. O cia gali rinktis, tai va ir blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 21:52)
Elvita, matau, is Vilniaus. Kaip vaziavosi namo, kai isleido po op? Kokioj padetyje reikia vaziuoti, kaip nors pakelus kojas? Idomu, ar aplamai leidzia vaziuot is karto is ligonines kokius 200 km, juk tenka sedet ilgai?
Papildyta:
Gerai tau su tokiu poziuriu.


Vaziavau pusiau sedomis. Manau, kad tikrai buvo mergaiciu, vaziavusiu tuos 200km g.gif

Del poziurio, drinks_cheers.gif , man paprasciau viskas atrodo, nei zmogui su tuo nesusijusiam smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 22:37)
Mano randas zemai, dengia ji net labai pazemintos kelnaites. Dar daugiau nupjauti odos tada negalejo, nes nebutu susiuves. Jau ir taip tada dare max.
Papildyta:
Realiai, galiu nesidaryti, tiesiog, kai yra tokia galimybe, kad jis bus dar zemiau, tai kodel gi ne  biggrin.gif

Elvita, labai keista, kad tau tai daro po 2 mėn. Realus vaizdas pasimato po pusės metų ir tai yra 100 proc. tiesa. Tad gali būti, kad po tiek laiko vėl reiks kažką daryt...Man po dviejų mėn per laisvos odos nesimatė nė gramo, o po pusmečio geras gabalas. Ir apskritai keista, kad jei oda elastinga nepadarė iškart kaip norėjo. Aš kai svarščiau pas M daryti korekciją, tai labai pabrėžė dėl odos elastingumo, kad nuo to labai priklauso rando žemumas. Mano visiškai neelastinga, bet nutempė tiek, kad aš 3 sav. susilenkus buvau...

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 22:52)
Agne, vat man ir paliko idomi ta B. kaina. Idomu, kiek Ingute mokejo. Nes siaip jau nelabai jis man bepatinka, o jei dar kesinasi but brangiausiu, nu tai jau ne schmoll.gif



Jei nepatinka jokiu būdu nevažiuok ir vien dėl kainos rinktis gydytoją yra kvaila. Na nebent kaina skiriasi 50 proc. 4u.gif

Ps. nors jei pabendrautum su juo tai manau patiktu biggrin.gif
Atsakyti
Leila, as tikiu, kad jis fainas zmogus, nu bet pjuviai jo nekokie. Bent jau is to, kas albumelyje, kreivoki, auksti. Bambos kaip ir nieko, bet ir pjuvio norisi grazaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 19 lapkričio 2012 - 23:08
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 20, 00:07)
Leila, as tikiu, kad jis fainas zmogus, nu bet pjuviai jo nekokie. Bent jau is to, kas albumelyje, kreivoki, auksti. Bambos kaip ir nieko, bet ir pjuvio norisi grazaus.

Nė vieno aukšto pjūvio...Mano pjūvis labai žemas, net labai. Dėl kreivumo, tai jau n kartų buvo aiškinta, kad dėl strijų kiekio, o svarbiausia jų gylio ir poodžio storio. Bet man asmeniškai dzin. Svarbu žemai...Dėl K pjūvių nieko negaliu pasakyti kas liečia žemumą, bet M ne vieną aukštą yra padaręs. Bet aišku, kam ko reikia, mano kriterijai buvo graži gyli bamba ir labai žemas pjūvis. O randas yra randas, visos skirtingai randėja, tad vienodų jų nebus. Pas vienas storesnis, platesnis, pas kitas siauras ir t.t. Pvz mano atveju, jis dar gan ryžkus jis visada ten bus, svarbiausia nesimato. 4u.gif
Bet kaip ir minėjau ne pagal kainą manau reikia rinktis, jei ji nežymiai skiriasi ir jei tik abejoji žmogum tikrai neverta pas jį op daryti. Tad tikrai pagalvok apie Kauną ar ką kitą.
Atsakyti

Merginos ar po op praėjus dviem savaitėm yra galimybė išeiti į darbą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantukas Z: 19 lapkričio 2012 - 23:59
QUOTE(dija @ 2012 11 19, 22:23)
ech prisigastroliavau siandien. mama su vaikais pabuvo tai i masazus nulekem, paskui dar i kavine pavalgyti... jauciasi toks sunkus pilvelis. pasedet tik traukia.

bet tai tu tik po op bigsmile.gif ir i kavine? as dvi sav i zmones nelindau, nes susilenkusi, kaip senuciuke .

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 22:52)
Agne, vat man ir paliko idomi ta B. kaina. Idomu, kiek Ingute mokejo. Nes siaip jau nelabai jis man bepatinka, o jei dar kesinasi but brangiausiu, nu tai jau ne schmoll.gif

Elvita, matau, is Vilniaus. Kaip vaziavosi namo, kai isleido po op? Kokioj padetyje reikia vaziuoti, kaip nors pakelus kojas? Idomu, ar aplamai leidzia vaziuot is karto is ligonines kokius 200 km, juk tenka sedet ilgai?
Papildyta:
Gerai tau su tokiu poziuriu.
Jau galetu man pasakyti koks gydytojas, kad amba, jei nesioperuoji, kanopas istiesi. Tada nebutu kur tauktis. Kaip su cezariais pvz, nu nei vieno nebijojau  kazkaip ir miegojau nakti pries op, nes kitaip nebus, reikia. O cia gali rinktis, tai va ir blogai smile.gif

As vaziavau 100km irgi gi wink.gif sedejau normaliai, tik tiek, kad ant galo pradejo truputi tinti, bet viskas ok buvo smile.gif
Extra, taip kaip man biggrin.gif As gi ejau pas K ir tikejausi, kad pasakys "klausyk , mergyt, tu gal pasportuok:D ir mauk is cia" O gavau tikslu atsakyma, 12cm prasisyre raumenys, bekylanti bamba i virsu. O daryti turi ka nori,niekas neprivers.cia gali rinktis, bet su tavo prasiskyrusiais raumenim, kurie irgi panasiai apie 10cm bus, yra rizika isvarza aptureti, anksciau ar veliau wink.gif
Manau, kad medikams kaip tik sunkiau...mano teta man skambino jau po keliu val, klause ar viskas ok, nes ji puikiai zino kokio sudetingumo tai op. O mama paskambino vakare, pasveikino ir tiek biggrin.gif
leila labai teisingai parase, kiekvienam skirtingai viskas sugis, kartais gyd.gali padaryti puiku pjuvi, o va gyjant randas ims ir kils i virsu nevienodai, ir nieko nepadarysi... as laukiu kada pas amne pasimatys kas.
JolantukaZ, na nzn ar po dvieju sav yra galimybe...aisku yra smile.gif kiekvienai skirtingai, as po 2sav vaiksciojau susilenkusi, ir labai nugara skaudejo, bet siaip jauciausi neblogai.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2012 11 19, 23:04)
Elvita, labai keista, kad tau tai daro po 2 mėn. Realus vaizdas pasimato po pusės metų ir tai yra 100 proc. tiesa. Tad gali būti, kad po tiek laiko vėl reiks kažką daryt...Man po dviejų mėn per laisvos odos nesimatė nė gramo, o po pusmečio geras gabalas. Ir apskritai keista, kad jei oda elastinga nepadarė iškart kaip norėjo. Aš kai svarščiau pas M daryti korekciją, tai labai pabrėžė dėl odos elastingumo, kad nuo to labai priklauso rando žemumas. Mano visiškai neelastinga, bet nutempė tiek, kad aš 3 sav. susilenkus buvau...


Leila, man jis kol kas nieko nedaro, as vaziuoju tik konsultuotis, tada ir nuspresim kada daryti. Del ko nepadare anksciau, jau rasiau, tiesiog butu manes tiek nesutempes. Odos perteklius pas mane matosi jau dabar, is karto po bamba, kur liko dauguma striju. As jau anksciau norejau darytis, bet K aiskiai pasake, kad nedarys, nes kartais padarius anksciau laiko, galima padaryti dar blogiau nei buvo. Tikiu K kompetencija biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Jolantukas Z @ 2012 11 19, 23:54)
Merginos ar po op praėjus dviem savaitėm yra galimybė išeiti į darbą?  g.gif

Teoriskai yra, prakstiskai nelabai smile.gif
Papildyta:
Panos, man kilo ideja, tik nesijuokit biggrin.gif O jei einant i soliariuma bamba ne pleistru uzklijuoti, o ikisti vatos gabaleli g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(**Leila** @ 2012 11 19, 23:17)
Nė vieno aukšto pjūvio...Mano pjūvis labai žemas, net labai. Dėl kreivumo, tai jau n kartų buvo aiškinta, kad dėl strijų kiekio, o svarbiausia jų gylio ir poodžio storio. Bet man asmeniškai dzin. Svarbu žemai...


Bet kaip gali buti dzin, man atrodo, kad tu pati save apgaudineji ir atkakliai laikaisi nuomones, kad B geras specas. Deja, foto albumelyje parodo visai kitka verysad.gif ir kad ir koks jis butu nuostabus zmogus, ar kaina pas ji butu dvigubai mazesne, niekada nesidaryciau pas ji pilvo plastikos, nes rezultatai tragiski doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 20, 09:38)

Panos, man kilo ideja, tik nesijuokit  biggrin.gif O jei einant i soliariuma bamba ne pleistru uzklijuoti, o ikisti vatos gabaleli  g.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif Sugalvoji, ane? biggrin.gif Siaip turbut gerai butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantukas Z @ 2012 11 20, 00:54)
Merginos ar po op praėjus dviem savaitėm yra galimybė išeiti į darbą?  g.gif

as sakyciau, kad jokiu budu ne. nebent yra kokia sofute, kur prigulti galetum smile.gif
del sedejimo, tai vaistu nuo skausmo suleidzia ir atsiputes vaziuoji. tik man toks sastingis ir nesaugumo jausmas buvo apemes kai mediku nebeliko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija: 20 lapkričio 2012 - 09:03
aš po dviejų sav. buvau visai žmogus, jau išsitiesus. visai įmanoma dirbti, jei nėra fizinio krūvio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 20, 10:08)
aš po dviejų sav. buvau visai žmogus, jau išsitiesus. visai įmanoma dirbti, jei nėra fizinio krūvio  g.gif

ar masazo kontaktus gali duoti? kita antradieni siulus isims, ta nebus reikalo vazineti.
siaip siurbimo siuliukus jau vakar iseme smile.gif biski uzstresavau, maniau, kad skaudes. juoku darbas tie siulai, nesijaucia beveik smile.gif
Atsakyti