Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 20:28)
Agne, Elvita, o tai kiek cia laiko vis taip reikia lankytis dar pas K.?


Man jau nereiktu, as vaziuosiu del korekcijos i konsultacija.

QUOTE(anila:) @ 2012 11 19, 20:47)
AS DEGINAUS IR VAIKSTAU SU BALTU PLEMU ANT BAMBOS biggrin.gif


Tai gerai, kad pasiskaiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 21:56)
Man jau nereiktu, as vaziuosiu del korekcijos i konsultacija.


Cia su ta pacia operacija susije? Gi viskas grazu buvo g.gif
Atsakyti
ech prisigastroliavau siandien. mama su vaikais pabuvo tai i masazus nulekem, paskui dar i kavine pavalgyti... jauciasi toks sunkus pilvelis. pasedet tik traukia.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 21:09)
Cia su ta pacia operacija susije? Gi viskas grazu buvo g.gif

Tai grazu ir dabar. Tiesiog, K pasiule visai nuleisti zemyn randa, nes oda elastinga, dar pasiduos zemyn. Tai vat ir vaziuosiu smile.gif
Atsakyti
O kazin kodel jis to nepadare is karto, juk kiekviena norim to rando kuo zemiau?
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 21:30)
O kazin kodel jis to nepadare is karto, juk kiekviena norim to rando kuo zemiau?

Mano randas zemai, dengia ji net labai pazemintos kelnaites. Dar daugiau nupjauti odos tada negalejo, nes nebutu susiuves. Jau ir taip tada dare max.
Papildyta:
Realiai, galiu nesidaryti, tiesiog, kai yra tokia galimybe, kad jis bus dar zemiau, tai kodel gi ne biggrin.gif
Atsakyti
Tai dabar oda susigulejo ir galima dar tempti i apacia, taip supratau?

Fotkes ka tik dar paziurejau, nu super atrodo thumbup.gif Negaila vel pjauti?
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 11 19, 19:45)


O kiek laiko trunka masazas pas Dariu? Galvoju gal reikia pradet eiti, tai bandau susideliot kada man laikas tinkamiausias butu.

man apie 45minutes 4u.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 21:28)
Agne, Elvita, o tai kiek cia laiko vis taip reikia lankytis dar pas K.? Nu jau tikrau man be sansu butu tiek privazineti g.gif
Bet pasiziurejau B. kainas, tai pilvo plastika raso 6500-9500 blink.gif Tai negi rimtai tiek daug ima.

pas K po op reikia siulus istraukti ir poto po men, aisku jei viskas ok wink.gif o siaip siulus manau tau ir klpd istrauktu wink.gif
as vazineju i sav du kart i masaza, o pas K po op buvau tik karta wink.gif ketvirtad jau 4sav, tad kaip ir sakiau fotosesija laukia wink.gif
na joa, klausyk nuo 6500..pas K berods iki 6500.
Elvita, ar verta dar viena narkoze, dar viena pooperacini laika, jei ir taip viskas ok? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 19:37)
Mano randas zemai, dengia ji net labai pazemintos kelnaites. Dar daugiau nupjauti odos tada negalejo, nes nebutu susiuves. Jau ir taip tada dare max.
Papildyta:
Realiai, galiu nesidaryti, tiesiog, kai yra tokia galimybe, kad jis bus dar zemiau, tai kodel gi ne  biggrin.gif

Uz korekcija reiks moketi, ar cia tau dovanele nuo K? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 21:39)
Tai dabar oda susigulejo ir galima dar tempti i apacia, taip supratau?

Fotkes ka tik dar paziurejau, nu super atrodo thumbup.gif Negaila vel pjauti?


Nu zinok, kazkas panasiai. Konkreciau zinosiu pirmadieni, tik pamenu, kad sake, oda elastinga, galim visai suzeminti pjuvi.

Negaila schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 19, 21:41)

Elvita, ar verta dar viena narkoze, dar viena pooperacini laika, jei ir taip viskas ok?  g.gif


Nebus narkozes, tik vietine nejautra. Po poros valandu vaziuosiu namo smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Mercedes B @ 2012 11 19, 21:41)
Uz korekcija reiks moketi, ar cia tau dovanele nuo K?  mirksiukas.gif


Nezinau, kai paklausiau kiek kainuos, nusisypsojo ir pasake sutarsim. Gal pirmadieni bus konkretesnis biggrin.gif
Atsakyti
Nu man reikia semtis drasos is taves tada. As vis ramybes nerandu, kaip cia pasiryzti aplamai opereacijai. Dar vyras kazkaip atkalbineja, nors as jau negaliu su puziku tokiu but.
Jusu cia visu paklausius, viens du, op, jau kaip niekur nieko-rubai, soliariumai lotuliukas.gif O man mintyse vis, kad tai yra sunki ir nemaza op g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 21:44)
O man mintyse vis, kad tai yra sunki ir nemaza op g.gif


Zinoma, kad taip. Bet, kadangi pati esu medike, tai nesureiksminu tokiu dalyku smile.gif
Atsakyti