Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 19, 12:05)
Agne, kaip dabar jautiesi? Yra dar kokiu nepatogumu, skausmo?

zinok jauciuosi puikiai smile.gif aisku, nugara skauda, kai ilgiau padirbeju, siandien vonia tvarkiau ir rubus lanksciau, tai dbr jau eisiu priguleti. na viskas puiku smile.gif tik kartas nuo karto sudilgcioja pilvukas, suskausta ir pan, bet normalu cia smile.gif
ir jau dbr atrodo, kad visa ta op buvo labai labai seniai smile.gif
man idomu kada randa kremuku tepti reikia pradeti? g.gif laukiu kol atsius dermatix'a. O ir dar, i soliariuma galima eiti, tik pisidengti pjuvi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 19, 13:34)
O ir dar, i soliariuma galima eiti, tik pisidengti pjuvi?  g.gif


As jau bandysiu eiti, tik deginsiuosi su stringiukais, kad dengtu randa.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 16:40)
As jau bandysiu eiti, tik deginsiuosi su stringiukais, kad dengtu randa.

bambos nepamirškit uždengt
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 19, 16:45)
bambos nepamirškit uždengt

O geras, apie ja visai nepagalvojau doh.gif Kaip ja dengti, be rysio bus tada jauciu. Teks tada atideti dar deginimasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 17:53)
O geras, apie ja visai nepagalvojau  doh.gif Kaip ja dengti, be rysio bus tada jauciu. Teks tada atideti dar deginimasi  g.gif

kvadratukas baltas biggrin.gif
As siandien buvau lotuliukas.gif griuk negyvas, ketvirtad pas K, tai kaip as atrodysiu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 19, 17:05)
kvadratukas baltas biggrin.gif



hihihi.gif tai va, uz tai ir sakau, kad teks atideti biggrin.gif As pirmadieni pas K varau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 18:20)
hihihi.gif tai va, uz tai ir sakau, kad teks atideti  biggrin.gif As pirmadieni pas K varau  smile.gif

tau jau du men ane? bigsmile.gif
na nieko, pasijuoksim is mano plemuko biggrin.gif
Man svtgl svente, o as isbalusi visa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 19, 10:55)
sekmes.
kas nesioja tuos korsetus zemiau keliu, ar ant virsaus maunates dar kelnaites? namie tai dzin kaip vaiksciot, ale jei virsutinius rubus detis, tai man nehigieniska be kelnaiciu. nekaista randas? siandien apziurai vaziuosiu.


As maunuosi ant virsaus kelnaites, su jom ir namie bunu, niekas nekaista. Nors is tikro nelabai suprantu kodel man toki korseta uzdejo, nes koju as nesiurbiau, tai turejo buti tas ale bodziuko tipo, o uzdejo ta, kur iki keliu g.gif

O kiek laiko trunka masazas pas Dariu? Galvoju gal reikia pradet eiti, tai bandau susideliot kada man laikas tinkamiausias butu.
Atsakyti
Sveikos. Galu gale ir as jau eisiu konsultacijos pas K gruodzio 1d. Baisoka kazkaip. issirengt turbut reiks iki trumpikiu. Geda rodyti man savo puziaka, bijau, kad neissijuoktu is manes. blush2.gif
Atsakyti
Agne, Elvita, o tai kiek cia laiko vis taip reikia lankytis dar pas K.? Nu jau tikrau man be sansu butu tiek privazineti g.gif
Bet pasiziurejau B. kainas, tai pilvo plastika raso 6500-9500 blink.gif Tai negi rimtai tiek daug ima.
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 11 19, 19:45)
As maunuosi ant virsaus kelnaites, su jom ir namie bunu, niekas nekaista. Nors is tikro nelabai suprantu kodel man toki korseta uzdejo, nes koju as nesiurbiau, tai turejo buti tas ale bodziuko tipo, o uzdejo ta, kur iki keliu  g.gif

O kiek laiko trunka masazas pas Dariu? Galvoju gal reikia pradet eiti, tai bandau susideliot kada man laikas tinkamiausias butu.

turbut ivairiai. kai buvau, tai ilgai gulejau. daug masazavo apie 45 min. mokejau 50 lt. ale va kitos 30 min sake 40 lt.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 19, 17:40)
As jau bandysiu eiti, tik deginsiuosi su stringiukais, kad dengtu randa.



QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 19, 17:45)
bambos nepamirškit uždengt


AS DEGINAUS IR VAIKSTAU SU BALTU PLEMU ANT BAMBOS biggrin.gif
Atsakyti