Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

na kur eva. kaip jai sekasi? turejo gi vakar grizti namo smile.gif
Atsakyti
man po abieju cp krete saltis, o po sios op drebejau kaip epuses lapelis, bet man buvo is karto uzdeta sildanti antklode ir dar viena ant virsaus, pamenu tiek, kad pasidare labai silta ir vel miegutis smile.gifo poto visa laika gyvenau prie atidaryto lango biggrin.gif
SVEIKUTES 4u.gif
as nesulauksiu turbut kada tas tinimas atlegs g.gif doh.gif noriu suknele vilktis :DDD
Atsakyti
Sveikos merginos, pagaliau ir as nusprendziau parasyti. Jau senokai skaitineju si foruma. Senai galvoju apie operacija, nes pilvas po dvieju gimdymu tai kaip nescios ir vis nesiryzau operuotis. Bet daugiau nebegaliu vaikscioti su tokiu pilvuzu, doh.gif
tuo labiau kad tai tapo jau dideliu komplesu. Tikiuosi priimsit mane i savo gretas ir patarsit nuo ko pradeti. Gyvenu Vilniuje, tai butu idomu pas kuri gyd. kreiptis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 18, 10:11)
na kur eva. kaip jai sekasi? turejo gi vakar grizti namo smile.gif


Grizo eva namo, tikrai grizo smile.gif Nors ir susilenkus, bet visa laiminga smile.gif Viskas praejo sekmingai, drebulys mane irgi krete, ta ir pamenu, kad atveze i palata, lipau i savo lova ir visa kalatojausi smile.gif
O siaip buvau nusiteikus, kad viskas bus blogiau, bet man nieko neskaudejo, na aisku jauciu tempima virsuj, korsetas spaudzia, bet kazkaip galvojau, kad gal pjuvi pati skaudes, bet nieko panasaus nejauciau. Is lovos aisku lipu kaip sene kokia, bet jau ziuriu, kad irgi su kiekvienu islipimu lengviau. Sunkiausia man namie yra tai, kad pastoviai tokia isitempus esu, tik isitaisau patogiai ir atlekia mazoji, tai taip jau ir ziuriu, kad tik neuzvaziuotu i pilva, ar neuzsoktu, nes megdavo anksciau ga ga ga ant mamos daryt. Vyresnioji atsargesne, supranta ,kad mamai pilvuka skauda, o is mazes tai gali netycia visko sulaukti.
Atsakyti
QUOTE(e.v.a @ 2012 11 18, 16:14)
Grizo eva namo, tikrai grizo smile.gif Nors ir susilenkus, bet visa laiminga  smile.gif Viskas praejo sekmingai, drebulys mane irgi krete, ta ir pamenu, kad atveze i palata, lipau i savo lova ir visa kalatojausi  smile.gif
O siaip buvau nusiteikus, kad viskas bus blogiau, bet man nieko neskaudejo, na aisku jauciu tempima virsuj, korsetas spaudzia, bet kazkaip galvojau, kad gal pjuvi pati skaudes, bet nieko panasaus nejauciau. Is lovos aisku lipu kaip sene kokia, bet jau ziuriu, kad irgi su kiekvienu islipimu lengviau. Sunkiausia man namie yra tai, kad pastoviai tokia isitempus esu, tik isitaisau patogiai ir atlekia mazoji, tai taip jau ir ziuriu, kad tik neuzvaziuotu i pilva, ar neuzsoktu, nes megdavo anksciau ga ga ga ant mamos daryt. Vyresnioji atsargesne, supranta ,kad mamai pilvuka skauda, o is mazes tai gali netycia visko sulaukti.

Na super, viskas po truputi smile.gif
Maniskis irgi kai begdavo link manes, as jau griebdavausi uz pilvo biggrin.gif
Dynute, sveika 4u.gif
Atsakyti
Na, ryt jau i ligonine, operacija antradieni ryte..
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 18, 21:04)
Na, ryt jau i ligonine, operacija antradieni ryte..

Lengvai tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Priimkit ir mane į savo ratelį 4u.gif Jau keletą metų skaitinėju šias temutes, lyg pasiryžtu ir vėl atidedu, stengiuosi nebegalvoti- suma nemaža ax.gif Bet manau, kad jau pribrendau- po trijų vaikučių ir dviejų CP mano pilvas irgi švelniai tariant manęs nedžiugina, o dar ir visos "ausys" ant liemens ir klubų atsiradusios varo mane iš proto... doh.gif Tik niekaip negaliu apsispręsti pas ką operuotis, gyvenu Vilniuje, bet kaip suprantu, geriausios galimybės yra Kaune... Labai norėčiau pamatyti jūsų pilvukus, kad galėčiau apsispręsti pas kokį gydytoją operuotis 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

mano operacija toli (birželį), tai aš vis nerimstu biggrin.gif taigi parašiau kitam daktariukui, Martynui Norkui, katras operuoja ten pat, kur K ir M, bet ketvirtam aukšte. kainos internete pateiktos be PVM, skambinau, sakė, kad daktaras nustato ar reiks damokėt. už pilvo plastiką nedamokama, nes tai traktuojama ne kaip grožio, o kaip būtinoji kaži kokia ten medicininė operacija (matyt savo dokumentuose savaip jie ten susitvarko). kaina ryškiai skiriasi - antrame aukšte manęs paprašė 7000lt, ketvirtame rašo max 5500. daktaro darbų rezultatai labai gražūs. parašiau laišką su melejonu klausimų kas įeina/neįeina į operaciją ir jos kainą, tai dabar nekantriai laukiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
Jolanukaz. sveika 4u.gif
Labo, tai kad as nemciau nei vienos foto, kur visas pjuvis matytusi, dbr tai matau tik pilvuka g.gif
Pasiskaitinek, jei viskas ok, tai aisku, kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 18, 21:04)
Na, ryt jau i ligonine, operacija antradieni ryte..

sekmes.
kas nesioja tuos korsetus zemiau keliu, ar ant virsaus maunates dar kelnaites? namie tai dzin kaip vaiksciot, ale jei virsutinius rubus detis, tai man nehigieniska be kelnaiciu. nekaista randas? siandien apziurai vaziuosiu.
Atsakyti
Agne, kaip dabar jautiesi? Yra dar kokiu nepatogumu, skausmo?
Atsakyti