Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Sveikos. gi sakiu pasirodysiu koks mano puzikas ir foto neimeciau.Tai va cia foto daryta vasario men. beveik pries metus, bet situacija nepasikeitusi, gal tik pablogejusi doh.gif
user posted image
Dija sveikinu. Dabar tik kuo greiciau pasveikti ir kad randas kuo maziau matystusi!
Elvita aciu uz nuoroda, jau ir paklausiau kas mane labiausiai neramina. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

kadangi pamenu, kai pati ieskojau informacijos ir atsiliepimu apie pilvo plastikos rezultatus, man ju labai truko, tai noriu pasidalinti savo patirtimi ;-) Cia turbut tom, kuriso dar svarsto, ar verta.

Manoperacija praejo sklandziai (operavausi daugiau nei pries 2 menesius). Operacija truko apie 4 val. Jos matu labai susalau, tai kai praejo narkoze, kokia valanda visa labai drebejau (gaila, kad konsultacijos metu neperspejo bent vilnoniu kojiniu pasiimti, kad greiciau susilciau. O siaip, komplikaciju jokiu nebuvo. Nei is kart po operacijos, nei veliau vaistu nuo skausmo nereikejo. Skaudejo tik nugara, nes savaite miegoti sedom reikejo. Pjuvis labai gerai sugijo. Drenus istrauke kita diena ir paleido namo. Po 10 dienu istrauke ir siulus.

Pradzioje nesiojau paprasta korsetuka, paskui is Lindex nusipirkau formuojancias kelnaites aukstu liemeniu, tai kai budavau namie, ant tu kelnaiciu dar uzsidedavau korseta (kad geriau prispaustu), o kai iseidavau is namu, tai tik su kelnaitem budavau.
Randas gyja labai gerai, tepu tokiu silikoniniu tepaliuku (kur nurode gydytoja).

Rezultatais esu labai patenkinta. Tinimas jau visai praejo. Negaliu atsidziaugti, kad ryzausi (tik kazkodel labai nuo visu slepiu, kas pasidariau operacija, kazkaip geda prisipazinti, kad pasiryzau gultis po grozio peiliu, nors puikiai suprantu, kad netureciau gedytis).
Jei yra abejojanciu ir atsikises (mano atveju nukares po dvieju gimdymu) pilvukas tikrai erzina kaskart paziurejus i veidrodi, siulyciau nueiti bent konsultacijai pas gydytoja, kur papasakos visas komplikacijas ir kokio rezultato galite tiketis. O gal jus visai ne kandidate tokia operacijai (tai bent jau dvejoniu nebebus ir nebesuksite galvos, daryti ar ne).

As pries operacija buvau dviejose klinikose. Vienoje man labai nepatiko daktaras, nes kalbejo kaip vadybininkas: daryk greiciau, daryk daugiau (nors buvo vasara, o kiek zinau, vasara daug sunkiau viskas gyja, ir siaip nepatogu per karscius su korsetu buti). Tai nuejau i kita klinika. Man ten pasake, kad geriau palauk rudens, jau bus galutinai ir kuno formos nusistevejusios po gimdymo ir t.t. Man ir pacioje klinikoje sake, kad geriau visada apsilankyti bent keliose vietose.
Vienintelis minusas del operacijos, tiklsiau klinikos, kuriose dariau operacija buvo tas,kas konsultacijos metu buvo pasakyta viena kaina, o atvaziavus operacija daryti, kaina pakilo 1 tukst. Litu. Kadangi rezultatais esu labai patenkinta, tai sirdies neskauda del to papildomo tukstancio.

Va tokia mano patirtis. Sekmes visoms, kurios jau apsisprendete operuotis.
Atsakyti
kas operavo? smile.gif
Atsakyti
Vilimukai, o ar tau siuvo raumenis?
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 17, 14:28)
kas operavo?  smile.gif


Gytė Grigonytė-Babajan

Papildyta:
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 17, 14:41)
Vilimukai, o ar tau siuvo raumenis?


Ne, nereikejo
Atsakyti
QUOTE(Vilimukas @ 2012 11 17, 13:19)
Operacija truko apie 4 val. Jos matu labai susalau, tai kai praejo narkoze, kokia valanda visa labai drebejau

blink.gif g.gif
Atsakyti
[quote=Vilimukas,2012 11 17, 11:19]


Operacija truko apie 4 val. Jos matu labai susalau, tai kai praejo narkoze, kokia valanda visa labai drebejau .


Operacijos metu, tu nesusalai, tai buvo organizmo reakcija i patirta soka. Pati gal ir nebijojai, o va jis tai issigando. Man taip buvo po vieno cp. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilimukas @ 2012 11 17, 13:43)
Gytė Grigonytė-Babajan

Papildyta:
Ne, nereikejo

O kodel taip ilgai tada, o jei reikia siuti raumenys tai kiek tada uztrunkama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercedes B @ 2012 11 17, 15:52)

Operacijos metu, tu nesusalai, tai buvo organizmo reakcija i patirta soka.


As ir taip manau drinks_cheers.gif , bet negi gydytoja nepaaiskino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 11 17, 17:00)
O kodel taip ilgai tada, o jei reikia siuti raumenys tai kiek tada uztrunkama blink.gif

pas mane irgi 4 val. truko. siurbimai matyt laiko uzima.
Atsakyti
Man tai regis, cia nei sokas, nei susalimas, o po narkozes visad buna saltkretis. Man po abieju cp, jau kai parveze i palata, is karto sesutes storu vilnoniu adialu dar ant kaldros apdenge, sake, iseidines nejautra, tai kres saltis. Nu ir tikrai drebejau kokia val, nesvarbu, kiek priklota.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 17, 18:45)
Man tai regis, cia nei sokas, nei susalimas, o po narkozes visad buna saltkretis.


Man nebuvo schmoll.gif
Atsakyti