Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

aciu,
kompas ne toje puseje, su kaire rasineju. raumenu neskauda, siaip kazkoks sastingis. aatsibodo gulet, del tos limfos nesinori daug vaiksciot. geriusias man vaistas tai ledas ant pilvo.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 15, 19:24)
aciu,
kompas ne toje puseje, su kaire rasineju. raumenu neskauda, siaip kazkoks sastingis. aatsibodo gulet, del tos limfos nesinori daug vaiksciot. geriusias man vaistas tai ledas ant pilvo.


Tai tu dar ligonineje, kad tau limfa bega?
Atsakyti
Mano korsetas marenos, tas su uztrauktuku sone, tai pro kur tuos drenus isves?? O su jais dar ir i namus paleidzia? Drenus reikes paciai issiimti ar klinikoj isims?
Naktinuku tikriausiai reikia pasiimti keleta, jei susiteptu ir ne labai sviesiu tikriausiai? Man jau antradieni, tai ir domiuosi intensyviai....
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 15, 20:27)
Tai tu dar ligonineje, kad tau limfa bega?

namie, ligoninej visai beveik nebego, vaziuojant namo matyt issijudino kazas. m sake, ka gali buti. tik baisiai bjauru.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 15, 18:22)
mane tie krapstymaisi po op truputi nervino. labai keista, kad neskauda nei siurbtu vietu nei rando. negaliu dar patiketi. beliko limfa sustabdyti. nu bet negaliu varyti dievulio i medi. jei ir toliau taip tai galiu drasiai pasakyti, kad nieko baisaus. siaip mane 4 val operavo.

Na paaaagaliau smile.gif stai kaip viskas saunu 4u.gif
Pala tu grozio chirurgijoj 13d op dareisi? g.gif

QUOTE(GZA @ 2012 11 15, 20:33)
Mano korsetas marenos, tas su uztrauktuku sone, tai pro kur tuos drenus isves?? O su jais dar ir i namus paleidzia? Drenus reikes paciai issiimti ar klinikoj isims?
Naktinuku tikriausiai reikia pasiimti keleta, jei susiteptu ir ne labai sviesiu tikriausiai? Man jau antradieni, tai ir domiuosi intensyviai....

drenai per apacia isvesti wink.gif (bikinio zona)netrukdo korsetas, ji atsega kelis susegimus wink.gif drenai isimami klinikoje, bent jau man, o kai namo paleidzia, tai jauciu atvaz i klinika ir isima, nes na nemaloni procedura...
naktinukai man nesikruvino, tik as suprakaitavau, tai kitu paprasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 15, 23:28)
Na paaaagaliau smile.gif stai kaip viskas saunu  4u.gif
Pala tu grozio chirurgijoj 13d op dareisi?  g.gif
drenai per apacia isvesti wink.gif (bikinio zona)netrukdo korsetas, ji atsega kelis susegimus wink.gif drenai isimami klinikoje, bent jau man, o kai namo paleidzia, tai jauciu atvaz i klinika ir isima, nes na nemaloni procedura...
naktinukai man nesikruvino, tik as suprakaitavau, tai kitu paprasiau  4u.gif

jo, 13 d. nuo vakar jau namie. limfa nebebega, jau padoriai vaikstau. vaistu nereikia, skausmo nera. kojos vat tinsta. nu tik kad su randu viskas gerai butu ir as jau ant pagijimo skaitausi. tiesa, man nugaros net neskauda. kazkaip kaitalioju pozas, tai visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 16, 09:41)
jo, 13 d. nuo vakar jau namie. limfa nebebega, jau padoriai vaikstau. vaistu nereikia, skausmo nera. kojos vat tinsta. nu tik kad su randu viskas gerai butu ir as jau ant pagijimo skaitausi. tiesa, man nugaros net neskauda. kazkaip kaitalioju pozas, tai visai nieko.

Kada bus vaizdine medziaga?
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 16, 10:41)
jo, 13 d. nuo vakar jau namie. limfa nebebega, jau padoriai vaikstau. vaistu nereikia, skausmo nera. kojos vat tinsta. nu tik kad su randu viskas gerai butu ir as jau ant pagijimo skaitausi. tiesa, man nugaros net neskauda. kazkaip kaitalioju pozas, tai visai nieko.

10valanda ane? smile.gif Bet tu pas M operavaisi? nes man buvo konsultacija pas K 13:30 ir jis velavo valanda, g.gif sake operacineje uztruko.
jetau kaip optimistiskai viskas skamba smile.gif pavydziu, kad nugaros neskauda smile.gif super.
Aga, lauksim vaizdu dbr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2012 11 16, 15:02)
Kada bus vaizdine medziaga?

tai turbut po savaites kokios, nera dar kka ziureti.
Atsakyti
Merginos, matet biggrin.gif

http://www.supermama...howtopic=884725

P.s. kuri pirma su klausimais? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 16 lapkričio 2012 - 20:09
QUOTE(Elvita @ 2012 11 16, 21:08)
Merginos, matet  biggrin.gif

http://www.supermama...howtopic=884725

P.s. kuri pirma su klausimais?  tongue.gif

10 balu uz tokia ideja, gerai sugalvojo.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 16, 21:08)
Merginos, matet  biggrin.gif

http://www.supermama...howtopic=884725

P.s. kuri pirma su klausimais?  tongue.gif

WUALIA smile.gif
kaip fain smile.gif issisaugosiu favorituose smile.gif
Atsakyti