Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(mykolaika @ 2012 11 15, 10:07)
Dideliausios sėkmės  4u.gif

Labas rytas,

nusipirkau ir aš ta maikutę iš lindex... super "laikina gelbėtoja"  bigsmile.gif 
Ir dar, kadangi iki op noriu kuo maximaliau numesti dar svorio, tai  vakar buvau pasidaryti maisto netoleravimo testo... Tai siaubas, dabar suprantu, kodėl svoris man ne krenta o auga...(bo valgau nedaug, sportuoju ir nieko.. arba vietoj arba į priekį). Žodžiu valgiau viska ką man negalima doh.gif Niu žodžium bandau nuo šiandien, valgyt tik tai ką man galima, ir žiūrėsim ar bus koks rezultatas  blush2.gif
O jums mergytės liepė daktariukai "numesti" svorio? ar tai įtakoja formas po operacijos?


Jei turite virssvorio ir ji planuojate veliau numesti, ta geriau daryti iki operacijos, tada atsilaisvinusia oda operacijos metu pasalintu. Jei mesite svori jau po operacijos, gali likti laisvos odos ir operacijos efektas sumazes....
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 15, 10:12)
Jei turite virssvorio ir ji planuojate veliau numesti, ta geriau daryti iki operacijos, tada atsilaisvinusia oda operacijos metu pasalintu. Jei mesite svori jau po operacijos, gali likti laisvos odos ir operacijos efektas sumazes....


Pas mane visas viršsvoris pilve lotuliukas.gif Kai K žiūrėjo, tai sakė nėra ko mest apart pilvo smile.gif bet kadangi nuo jo numest neįmanoma, tai gali pagelbėti tik op....
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 15, 09:09)
Mano pilveli 20d., antradieni,  remontuos..

Kaip greitai smile.gif
Klausykit, dingo musu Dija, ar ne? juk ja turejo 13d operuoti g.gif

QUOTE(mykolaika @ 2012 11 15, 11:07)
Dideliausios sėkmės  4u.gif

Labas rytas,

nusipirkau ir aš ta maikutę iš lindex... super "laikina gelbėtoja"  bigsmile.gif 
Ir dar, kadangi iki op noriu kuo maximaliau numesti dar svorio, tai  vakar buvau pasidaryti maisto netoleravimo testo... Tai siaubas, dabar suprantu, kodėl svoris man ne krenta o auga...(bo valgau nedaug, sportuoju ir nieko.. arba vietoj arba į priekį). Žodžiu valgiau viska ką man negalima doh.gif Niu žodžium bandau nuo šiandien, valgyt tik tai ką man galima, ir žiūrėsim ar bus koks rezultatas  blush2.gif
O jums mergytės liepė daktariukai "numesti" svorio? ar tai įtakoja formas po operacijos?

Geris geris sita maikute smile.gif
Nieko neliepe, as pries op dar 2kg sugebejau priaugti doh.gif O GZA teisingai pasake, kad numetus svori pries op pasieksi tikrai geresni rezultata wink.gif
O tai ko tu dbr netoleruoji? ko negali valgyti? kur dareisi? kokia kaina? man idomu butu pasidaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 15, 13:56)
Kaip greitai smile.gif
Klausykit, dingo musu Dija, ar ne? juk ja turejo 13d operuoti  g.gif
Geris geris sita maikute smile.gif
Nieko neliepe, as pries op dar 2kg sugebejau priaugti  doh.gif O GZA teisingai pasake, kad numetus svori pries op pasieksi tikrai geresni rezultata wink.gif
O tai ko tu dbr netoleruoji? ko negali valgyti? kur dareisi? kokia kaina? man idomu butu pasidaryti  g.gif


As dariausi Kaune Biofirst klinikoje. Mano veidas išvagotas tais baltais inkštyriukais. Milonoma ar kaip ten jie vadinasi. Aš pasidarau veido valymą ir realiai po 3 mėn vėl turiu eiti, nes jie labai dauginasi. Tai kosmetologė patarė pasidaryti tą testą. Netoleruoju pieno produktu visai (apart kefyro ir kieto sūrio), kvietinių produktų (duonos, batonai) ir iš mėsos galiu valgyt "miško žvėris", triušį, jautį ir kalakutą. Nu ir dar ten visokių prirašė... Žodžium dar pasakė kad užterštas organizmas, reikia valymo... kaina 350 lt + vaistai antra tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2012 11 15, 16:06)
As dariausi Kaune Biofirst klinikoje. Mano veidas išvagotas tais baltais inkštyriukais. Milonoma ar kaip ten jie vadinasi. Aš pasidarau veido valymą ir realiai po 3 mėn vėl turiu eiti, nes jie labai dauginasi. Tai kosmetologė patarė pasidaryti tą testą. Netoleruoju pieno produktu visai (apart kefyro ir kieto sūrio), kvietinių produktų (duonos, batonai) ir iš mėsos galiu valgyt "miško žvėris", triušį, jautį ir kalakutą. Nu ir dar ten visokių prirašė... Žodžium dar pasakė kad užterštas organizmas, reikia valymo...  kaina 350 lt + vaistai antra tiek  doh.gif

ani g.gif bet tai pigiai, nes as kazkada ziurejau pas tulcina darytis, tai berods apie 1tukst. kainavo g.gif mano veido oda irgi siaubinga doh.gif ypac per pastaruosius pora metu suprastejo sad.gif
valymo reikia, tai zodziu atsisakius siu produktu apsivalys organizmas? ar dar kazka priedu?
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 15, 15:51)
ani  g.gif bet tai pigiai, nes as kazkada ziurejau pas tulcina darytis, tai berods apie 1tukst. kainavo  g.gif mano veido oda irgi siaubinga  doh.gif ypac per pastaruosius pora metu suprastejo sad.gif
valymo reikia, tai zodziu atsisakius siu produktu apsivalys organizmas? ar dar kazka priedu?


va cia plačiau aprašyta viskas:

http://www.bioklinik...leravimo-testas

nežinau, tikiuosi apsivalys... dar papildomai visokių lašų prirašė, ale kad padėt organizmui išsivalyt... gydytoja aiškino, kad jeigu laikysiuos tai padės , jei ne- tai ne... žiūrėsim kas čia gausis smile.gif
Atsakyti
sveikos, as jai ispjauta. jau guliu namie. skausmo jokio nebuvo, nereikejo nei vaistu. ale vat grizom namo per viena drena limfa bega dar. tai tenka persirisineti ir korseta baisiai istepiau. ryt reikes plauti.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 15, 15:05)
sveikos, as jai ispjauta. jau guliu namie. skausmo jokio nebuvo, nereikejo nei vaistu. ale vat grizom namo per viena drena limfa bega dar. tai tenka persirisineti ir korseta baisiai istepiau. ryt reikes plauti.


isgyvenai? ar baisiau buvo? ar taip tikejaisi/bet vistiek skaudejo? ???? laugh.gif 4u.gif

na va,nieko baisaus nebuvo.kaip ir sakem.sveikinu.
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2012 11 15, 18:11)
isgyvenai? ar baisiau buvo? ar taip tikejaisi/bet vistiek skaudejo? ???? laugh.gif  4u.gif

na va,nieko baisaus nebuvo.kaip ir sakem.sveikinu.

mane tie krapstymaisi po op truputi nervino. labai keista, kad neskauda nei siurbtu vietu nei rando. negaliu dar patiketi. beliko limfa sustabdyti. nu bet negaliu varyti dievulio i medi. jei ir toliau taip tai galiu drasiai pasakyti, kad nieko baisaus. siaip mane 4 val operavo.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 11 15, 18:22)
mane tie krapstymaisi po op truputi nervino. labai keista, kad neskauda nei siurbtu vietu nei rando. negaliu dar patiketi. beliko limfa sustabdyti. nu bet negaliu varyti dievulio i medi. jei ir toliau taip tai galiu drasiai pasakyti, kad nieko baisaus. siaip mane 4 val operavo.

Ir neturi skaudėti rando ir siubtų vietų, ten nervai nukisti. O pilvo raumenų neskauda, kai judi?

Tiesa, sveikinimai didžiausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 15 lapkričio 2012 - 18:01
QUOTE(dija @ 2012 11 15, 17:22)
jei ir toliau taip tai galiu drasiai pasakyti, kad nieko baisaus.


Pagaliau smile.gif. Sveikinu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(**Leila** @ 2012 11 15, 18:00)
Ir neturi skaudėti rando ir siubtų vietų, ten nervai nukisti.


Rando tai sutinku, o kuo cia detos siurbtos vietos ir nukirsti nervai g.gif
Atsakyti
Sveikinu Dija 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O cia ji bijojo labai? g.gif Nes mane pacia ima baime kankinti, tuo paciu ir nuotaikos ner, visa negrazi sau. Tai drasiau kazkiek paskaitineti, kad nebuvo taip baisu.
Atsakyti