Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Gioia @ 2012 11 12, 16:10)
Mano liemens apimtis 89cm. ir visas i prieki. Vakare imesiu foto kaip atrodo.  ax.gif

mano buvo toks pat. dabar 72 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 11 12, 16:19)
ty ta pacia diena kai op? as priversta buvau atsikelti, bet to nereikejo, kelia is lovos tik praejus parai po op  4u.gif
Tik naktinukai ;)nes su pizama i wc vaikscioti..na daugiau vargo smile.gif
chalatas-taip, sportines kelnes-nebent namo vaziuoti.
as visas dvi dienas daug maz gulinejau lovoje, kartas nuo karto pavaiksciodavau, siaip skaiciau. Kompas manau pliusas smile.gif
Aha, juk 13d jai  4u.gif
Mano liemeni menesi pries op kai matavo buvo 70cm  g.gif dbr nzn kiek siaip...

i aprangos tema, as nusipirkau pizamytemaikute su sortukais liuks tiko. Visos slangeles per klesnes issitraukdavau zodziu viskas susidizainuoja puikiai, ant virsaus chalatukas ir pirmyn, prisiminiau jausma ligonnej po op, tai toks jauduliukas perejo ech smile.gif
Atsakyti
junkitės tv3, apie plast chirurgijos pavojus
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 12, 20:24)
junkitės tv3, apie plast chirurgijos pavojus

Negaleciau ziureti, nes po to bijociau dar labiau. Manau kiekviena operacija turi savu pavoju. Net gimdymas yra pavojingas ax.gif O vis tiek norim tu vaikuciu wub.gif
Atsakyti
ziurejau...
del aprangos, tai aisku, kad kiekvienai savo smile.gif
mano vyras labiau nei as bijojo op...sake juk zinai, kad visko buna...
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 12, 19:42)
mano buvo toks pat. dabar 72  smile.gif


wow! bigsmile.gif

paaiškinkit man, berazumei, nes aš nesuprantu: kadangi pirmas savaites ar savaitę po operacijos vaikštom susilenkusios, tai kokioj padėty pabundama iš po operacijos? sėdint? pusiau sėdint? gulint, bet pakeltais kelėnas, kad neplėštų pjūvio? o kaip jūs miegojot pirmas naktis namie, kur lova nereguliuojama, kai ant šono pasiverst skauda?
Atsakyti
O man klausimas, kurioj vietoj jus matuojat talija? g.gif
As po op atsibudau lovoje, su pakeltom kojom ir pakelta nugara, tokia sulankstyta smile.gif
Namie miegodavau po kojomis ties keliais pasikisusi vaiko meskina biggrin.gif Ir pora naktu buvau isitaisiusi taip lovoje, kad beveik pusiau sedom miegodavau, pagalvem apsikamsydavau smile.gif
Ant sono nesivarciau iki 5paros, poto viskas normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 11 12, 19:42)
mano buvo toks pat. dabar 72  smile.gif

o pilvo nematavai prieš/po?
Atsakyti
Siandien parduotuveje atsiemiau pataisytas kelnes, o darbuotoja ir paklause: kas gime? As pasimeciau, sakau nesuprantu jusu.. O ji - o jus nesilauket?? Daugiau nieko nebesake, o as nubegau pas chirurga i konsultacija pries operacija, kaip tik velavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 14, 18:17)
Siandien parduotuveje atsiemiau pataisytas kelnes, o darbuotoja ir paklause: kas gime? As pasimeciau, sakau nesuprantu jusu.. O ji - o jus nesilauket?? Daugiau nieko nebesake, o as nubegau pas chirurga i konsultacija pries operacija, kaip tik velavau ax.gif

23d tu? g.gif
as pasimatavau apimti, jei matuojam ploniausia vieta pilvo, tai pries op buvo 70, siai dienai yra 65cm, jei storiausia, tai kiek pries op buvo nezinau..dbr 75cm.
Atsakyti
Mano pilveli 20d., antradieni, remontuos..
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 15, 08:09)
Mano pilveli 20d., antradieni,  remontuos..


Dideliausios sėkmės 4u.gif

Labas rytas,

nusipirkau ir aš ta maikutę iš lindex... super "laikina gelbėtoja" bigsmile.gif
Ir dar, kadangi iki op noriu kuo maximaliau numesti dar svorio, tai vakar buvau pasidaryti maisto netoleravimo testo... Tai siaubas, dabar suprantu, kodėl svoris man ne krenta o auga...(bo valgau nedaug, sportuoju ir nieko.. arba vietoj arba į priekį). Žodžiu valgiau viska ką man negalima doh.gif Niu žodžium bandau nuo šiandien, valgyt tik tai ką man galima, ir žiūrėsim ar bus koks rezultatas blush2.gif
O jums mergytės liepė daktariukai "numesti" svorio? ar tai įtakoja formas po operacijos?
Atsakyti