Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Nu matai, gal butum apir Vitku galvojus, bet toli. Tai va man tas pats. Juk reikia ir i konsultacija vaziuot, ir operacijai, ir siulus traukt. Dar noreciau, kad mb butu kartu klinikoj, tai vel reiktu jam 2-3 dienu atostogu bei apsistot kokiam viesbuti. Problematiskas ir grizimas keleta valandu ziemos keliais. Zo, mastau, nu ir man nebelabai norisi B., bet kad salia ir atpuola visi vezimai, iseginiu vyrui klausimas ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 11 11, 12:25)
Nu matai, gal butum apir Vitku galvojus, bet toli. Tai va man tas pats. Juk reikia ir i konsultacija vaziuot, ir operacijai, ir siulus traukt. Dar noreciau, kad mb butu kartu klinikoj, tai vel reiktu jam 2-3 dienu atostogu bei apsistot kokiam viesbuti. Problematiskas ir grizimas keleta valandu ziemos keliais. Zo, mastau, nu ir man nebelabai norisi B., bet kad salia ir atpuola visi vezimai, iseginiu vyrui klausimas ir pan. g.gif

Matai, man K ir V stovejo vienoje linijoje smile.gif tad K pasirinkima leme tik atstumas, vyras buvo pasiryzes ir i Vln vezti, jei reiketeu.
Na vaziavimas i kns susidarytu kokie 4kartai manau, masaziste rasi klpd tikrai manau wink.gif
Jei nori, kad b butu kartu, tuomet aisku, reikia viesbucio jam, bet del laisvu dienu, tu op gali pasirinkti penktadienio vakara, tai tave sekmadieni vakare paleistu wink.gif siaip man vyro nelabai reikejo blush2.gif as skaiciau, ziurejau tv, zodz ilsejausi visu 100%, o jis vaikucius ziurejo wink.gif kazkaip mes net nesvarsteme kitokio varianto, jis manes net i klinika nelydejo, nes vaikai masinoje buvo smile.gif
Atsakyti
sveikos,

ech masažai masažiukai... o kada juos pradėt daryt? man siurbs liemenį, šlaunų išorę ir vidų. tris savaites po op. gyvensiu LT. čia, pas save, tikrai neidarysiu, nes piniginė nepaveš sad.gif

gal įdomumo dėlei matavot liemens/pilvo išmatavimus prieš operaciją, po operacijos (kai ištinę) ir kai tinimas atsileidęs, viskas savo vietose, koki trys mėnesiai po operacijos?
Atsakyti
Sveiki!
Agnestar, balta tau pavydziu tu stipinejimu prie veidrodzio.
Siandien minejom vyro gimtadieni, tai torto gabaliukas ir ka vel kaip 6men. nescia. Nebegaliu...Kaip laukiu as savo vizito rolleyes.gif
QUOTE(labo @ 2012 11 11, 19:11)

gal įdomumo dėlei matavot liemens/pilvo išmatavimus prieš operaciją, po operacijos (kai ištinę) ir kai tinimas atsileidęs, viskas savo vietose, koki trys mėnesiai po operacijos?

Aha ir man idomu blush2.gif
Atsakyti
Jetus kaip seniai cia buvau blush2.gif aisku visko visko nebesugaudydiu jau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, na as apimciu nematavau, o bet taciau vasara nesiota maikute, kuri buvo sakykim kaip tik, kai budavau nevalgiusi biggrin.gif Ty ne 5men nescia dbr man yra didele biggrin.gif siaip vasara dar ir sveriau kokiais min 2kg maziau smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, pirma diena po operacijos nesikelet? Kas patogiau ligoninej : naktinukai ar pizama? Speju , pravers chalatas ir kokios sportines kelnes bei marskineliai? Galvoju, gal reiketu pasiimti kompiuteri, koki filma paziureciau, knyga? Ar po operacijos sunku susikaupt? As ligoninej operuosiuos, tai gal kokias 3 paras palaikys.
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 11 11, 20:11)
gal įdomumo dėlei matavot liemens/pilvo išmatavimus prieš operaciją, po operacijos (kai ištinę) ir kai tinimas atsileidęs, viskas savo vietose, koki trys mėnesiai po operacijos?

Mano liemuo iki op buvo 78. Dabar 71. Iki vaiku buvo 62 4u.gif
Atsakyti
dija nebeuzsuka, idomu kokios nuotaikos pries rytoju g.gif
Atsakyti
Agnestar mane paguodei. Pasirodo ne viena as cia su nestuke.gif pilvu esu. doh.gif
Katrix oho kokia kudute. Kad as tokia buciau. Siap esu smulkaus sudejimo, turiu smulkius kaulus. mano daruge juokiasi is manes (geraja prasme) sako tokia kuda esi, bet pilvas doh.gif

Beje labas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 11 12, 09:29)
Norejau pasiteirauti, pirma diena po operacijos nesikelet? Kas patogiau ligoninej : naktinukai ar pizama? Speju , pravers chalatas ir kokios sportines kelnes bei marskineliai? Galvoju, gal reiketu pasiimti kompiuteri, koki filma paziureciau, knyga? Ar po operacijos sunku susikaupt? As ligoninej operuosiuos, tai gal kokias 3 paras palaikys.

ty ta pacia diena kai op? as priversta buvau atsikelti, bet to nereikejo, kelia is lovos tik praejus parai po op 4u.gif
Tik naktinukai ;)nes su pizama i wc vaikscioti..na daugiau vargo smile.gif
chalatas-taip, sportines kelnes-nebent namo vaziuoti.
as visas dvi dienas daug maz gulinejau lovoje, kartas nuo karto pavaiksciodavau, siaip skaiciau. Kompas manau pliusas smile.gif
Aha, juk 13d jai 4u.gif
Mano liemeni menesi pries op kai matavo buvo 70cm g.gif dbr nzn kiek siaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 12 lapkričio 2012 - 15:20
Mano liemens apimtis 89cm. ir visas i prieki. Vakare imesiu foto kaip atrodo. ax.gif
Atsakyti